Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śledzę polskiej polityki, nie oglądam polskiej TV, dlatego też dziś pierwszy raz ujrzałem niejakiego Pana Ministra Waszczykowskiego. Na zdjęciach widać, że ma bardzo rozbudowane ramiona. Znaczy się: dba o sylwetkę (i to nie jeżdżąc na rowerze, od tego tak klata nie rośnie). Chwali się, chwali.

 

tvp__waszczykowski_656.jpeg

 

waszczykowski_wPolityce.jpg

 

Arnie to przy nim chudzina:

 

arnold-schwarzenegger_0.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę polskiej polityki, nie oglądam polskiej TV, dlatego też dziś pierwszy raz ujrzałem niejakiego Pana Ministra Waszczykowskiego. Na zdjęciach widać, że ma bardzo rozbudowane ramiona. Znaczy się: dba o sylwetkę (i to nie jeżdżąc na rowerze, od tego tak klata nie rośnie). Chwali się, chwali.

tvp__waszczykowski_656.jpeg

waszczykowski_wPolityce.jpg

Nie to przy nim chudzina:

arnold-schwarzenegger_0.jpg

Myślę, że to już gdzieś widziałem...

post-6344-1451923278,0718.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dół też ma rozbudowany, to by tłumaczyło koszmarnie dopasowane ramiona przy RTW. Jak pierwszy raz zobaczyłem zdjęcie ramion, to pomyślałem, że jest ubrany w jakąś togę nałożoną na marynarkę. To jak już minister spraw zagranicznych dużego europejskiego państwa nie musi porządnie wyglądać (wliczając w to szycie na miarę), to kto musi?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek Sikorski czy Grzegorz Schetyna też nie ubierali się wspaniale. Pierwszemu zdarzały się naprawdę okropne wpadki, a u drugiego marynarki mają strasznie kwadratowe ramiona.

Obecny minister wygląda źle, ale na tle innych polityków niewiele poniżej średniej. Naprawdę nie jest to miejsce na politykę, ale wypowiedź Hargina wręcz do tego zmusza, co ma oznaczać ten cytat i to, że nasz kraj przechodzi teraz "przemianę stylu", to politycy PO i PSL wyglądają tak wspaniale a PiSu źle? :D Moim zdaniem, pod względem ubioru wszyscy wyglądają nie za dobrze, z nielicznymi wyjątkami. Nie wiem też, jakie znaczenie ma ten cytat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę polskiej polityki, nie oglądam polskiej TV, dlatego też dziś pierwszy raz ujrzałem niejakiego Pana Ministra Waszczykowskiego. Na zdjęciach widać, że ma bardzo rozbudowane ramiona. Znaczy się: dba o sylwetkę (i to nie jeżdżąc na rowerze, od tego tak klata nie rośnie). Chwali się, chwali.

 

Arnie to przy nim chudzina:

 

Uważam, że jesteś niepotrzebnie uszczypliwy - minister nie ma dobrze dopasowanej marynarki, to fakt, ale po co to porównanie do Arniego? Kiedy brał doping i trenował na poważnie, na górze był dwa razy większy. Zdjęcia można znaleźć w sieci, ja sobie oszczędzę, bo nie są estetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie "nabijam" z tego, że Minister ma szerokie ramiona czy duży obwód w pasie (tego nawet nie widziałem). Nabijam się z tego, że ma fatalnie dopasowaną marynarkę, która jest znacznie szersza od jego ramion, czyniąc go groteskowo szerokim (sami przyznacie). Jeśli postawi się jego i Arnolda w marynarkach obok siebie, wydaje się, że to Minister Waszczykowski ma szersze ramiona, a przecież w rzeczywistości niemal na pewno tak nie jest. Jak się bliżej przyjrzeć, poduszki sięgają po 10 cm z każdej strony za naturalną linią ramion. To tak brzydkie, że aż zabawne.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie ubolewam, że szef dyplomacji kupuje z wieszaka mimo takiej budowy. Jeszcze raz podkreślę, że nie wytykam tu Jego tuszy, bo: 1) są w polityce grubsi od niego i 2) sam mógłbym zrzucić co nieco, a wiem, jak trudno znaleźć czas na dietę, tym bardziej będąc ministrem. Doświadczenie pokazuje nam jednak że panowie mniej zgrabni niż Minister mogą w garniturze wyglądać świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie ubolewam, że szef dyplomacji kupuje z wieszaka mimo takiej budowy. Jeszcze raz podkreślę, że nie wytykam tu Jego tuszy, bo: 1) są w polityce grubsi od niego i 2) sam mógłbym zrzucić co nieco, a wiem, jak trudno znaleźć czas na dietę, tym bardziej będąc ministrem. Doświadczenie pokazuje nam jednak że panowie mniej zgrabni niż Minister mogą w garniturze wyglądać świetnie.

 

Podejrzewam, że politycy kupują z wieszaka nie tylko z niewiedzy. Nie tak dawno oglądaliśmy spektakularne zakończenie kariery politycznej z powodu średnio dobrego zegarka. Wszystkiemu winna demokracja. (to nie jest wpis polityczny - ograniczenie ustrojowe dotyczy każdej opcji politycznej!)

 

Oczywiście zawsze można iść do krawca, żeby to i tamto poprawił. Tego już nic nie tłumaczy.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiele źle pasujących kwestii można poprawić: u krawca, u szewca, w klinice chirurgii estetycznej, u dentysty czy u psychiatry*

 

problem jest z samooceną i samokrytyką, a także ze znajomością wzorca 

 

 

* tak jak napisał Whitesnake: (to nie jest wpis polityczny - ograniczenie ustrojowe dotyczy każdej opcji politycznej!)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, o, np. kto?

 

Serio, mam wymieniać...?

 

Winston Churchill, Al Capone... z tych, którzy przychodzą na myśl jako pierwsi. Nie byli Adonisami, a strój mieli (zawsze) nienaganny. Marynarki im się zapinały, a ramiona nie były o pół metra za duże. Oczywiście szyli na miarę, przy znacznej tuszy nie ma czego szukać w RTW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Shirt z dużym dekoltem. Rozumiem, że imponuje to chłopakom w gimnazjach, ale bądźmy poważni !

Jestem w 2 klasie gimnazjum, mój styl jest raczej elegancki (koszula+marynarka) i zapewniam, ani mi ani moim kolegom (z drobnymi wyjątkami) nie imponuje koszula z dekoltem większym niż noszą niektóre koleżanki.

Edytowane przez Ernestson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak jesteśmy przy ministrach, coś z archiwum:

 

823.jpg

- ciekawe porównanie długości marynarek (o innych sprawach nie wspominając)

 

grzegorz-schetyna-coi-001.jpg

- tu przykład, że można się wcisnąć w garnitur ze studniówki :)

 

7613679-grzegorz-schetyna-900-605.jpg

 

- otoczenie powinno używać okularów chroniących oczy, przed guzikami poruszającymi się z dużą prędkością, które zostały wystrzelone z marynarki

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.