Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Szerokie spodnie i krawaty to trendy przebijające się nieśmiało na ostatnim Pitti Uomo a u nas nosi je między innymi Tomek Miller. Więc minister jest w awangardzie postępu.

Plecaczkiem i kolorem butów też jestem zaniepokojony. Nawet zastanawiam się nad zadaniem pytania do ministra w tej sprawie na adres kancelarii (kancelaria@mf.gov.pl) A może lepiej do działu skarg i wniosków Ministerstwa Finansów?

 

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to wyślijmy naszą "elyte" na następne PU do Florencji i miejmy ich wszystkich z głowy :) od prawej do lewej ... zrobią furorę: czerwone szelki, białe buty do koszykówki, namiotowe marynarki lub zbyt małe o 2 rozmiary, akrylowe kamizeleczki lub poliestrowe muszki :) będzie się działo :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że koszula chociaż nie z Wólczanki, w której to kupuje poseł Petru...

 

I założę się, że tak jak 75% innych posłów, którzy wybierają Bytom/Vistulę/Próchnik. Reszta to t-shirty lub wyroby koszulopodobne (kolorowe plisy, podwójne kołnierzyki).

 

Różnica jest tylko taka, że o ile jesteśmy skazani na bezguście posłów, to PAD, PBSz czy WW, reprezentują Polskę na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę: 

 

 

super że zrobiłeś zdjęcie, ale co w tym złego?

 

 

Wydaje mi się całkiem normalne, że politycy tej klasy powinni mieć koszule bespoke. 

 

 

w celu? to jakiś wymóg? jeśli mają dobre rtw to nie mogą tego nosić? zaraz zacznie się dyskusja że mają sznurówki nie bispołk tylko z fabryczne

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super że zrobiłeś zdjęcie, ale co w tym złego?

 

 
 

 

w celu? to jakiś wymóg? jeśli mają dobre rtw to nie mogą tego nosić? zaraz zacznie się dyskusja że mają sznurówki nie bispołk tylko z fabryczne

To mnie rozbawiłeś. Ostatnia rzecz na świecie jaką chciałbym robić to zdjęcie politykowi. Podaję źródło zdjęcia: http://www.fakt.pl/politycy/ryszard-petru-na-zakupach-z-corka,film,599109.html  Mój aparat ze wsi aż tak daleko nie sięga.

Zdecydowanie cenie sobie bardziej zdjęcie ze spoconym młociarzem Pawłem Fajdkiem niż miałbym mieć, z którymkolwiek politykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłacany z pieniędzy polskich podatników (co prawda złośliwi twierdzą, że przede wszystkim z pieniędzy międzynarodowej lichwy),   polski poseł, kupuje w polskim sklepie, polski produkt, wyprodukowany przez firmę, która -jak mniemam- płaci w Polsce podatki. Zgroza! :)

 

Dziś zapewne p. Petru pojawi się w telewizorze. Będziecie analizować rodzaj ściegu na kołnierzyku jego koszuli, fakturę materiału itd? Odróżnicie Wólczankę od innych? Szacun! :) Zapamiętacie również co miał do powiedzenia? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłacany z pieniędzy polskich podatników (co prawda złośliwi twierdzą, że przede wszystkim z pieniędzy międzynarodowej lichwy),   polski poseł, kupuje w polskim sklepie, polski produkt, wyprodukowany przez firmę, która -jak mniemam- płaci w Polsce podatki. Zgroza! :)

 

Dziś zapewne p. Petru pojawi się w telewizorze. Będziecie analizować rodzaj ściegu na kołnierzyku jego koszuli, fakturę materiału itd? Odróżnicie Wólczankę od innych? Szacun! :) Zapamiętacie również co miał do powiedzenia? ;)

Jesteś pewny, że koszule Wólczanki to całkowicie polski produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do założeń istenienia tego tematu Magic Johnson ładnie, wypełnienie w ramionach pozostawia troche do życzenia, ale wg mnie wyszło bardzo przyzwoicie, jestem ciekaw jak dół sie prezentował, ale to już pozostanie tajemnicą:)

(Dobrego zdjecia nie znalazłem dlatego link do filmu)

https://youtu.be/coLwV6TtvXo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator przyszedł i wziął ten sekator i.........   :D

 

Zaraz przyjdzie moderator i będzie podyskutowane.

 

A żeby wrócić do tematu: Alain Juppé, były mer Bordeaux, były premier Francji (niektórzy pewnie pamiętają), według niektórych poważny kandydat w wyborach prezydenckich. Rzadki przykład kapelusza wśród klasy politycznej; szkoda, że połączonego z marną kurtczyną. Popularne wśród francuskich polityków fioletowe krawaty:

 

JBN8469.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lorentz:

Ładny krawat. Czy masz może lepsze zdjęcie ze zbliżeniem wzoru na krawacie, czy to takie zdjęcie z mediów? BTW. Każdy, kto ma chociaż podstawową wiedzę, jak działają media wie, że praktycznie KAŻDĄ osobę media są w stanie uchwycić w niekorzystnej pozie (a więc jak tutaj: opuszczony krawat i "zjechane" spodnie) i nie ma sensu za bardzo się excytować takimi zdjęciami.

 

Pozdr,

wojvv

To jest krawat z klubowym logo Harvard JFK School of Government którą Paweł Szałamacha podyplomowo ukończył.

https://www.google.com/search?q=jfk+school+of+government+harvard&safe=off&rlz=1C9BKJA_enUS591MX591&hl=en-US&prmd=mniv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjJ8qPphfvKAhVCdj4KHacOCRgQ_AUICSgD&biw=1024&bih=653#imgrc=2y7zH_LpuTNi6M%3A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.