Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjęciu ma marynarkę na 3 guziki i zapięty guzik środkowy. Co złego jest w takim zapięciu? Pomijam kwestię dopasowania marynarki itd.

Zwracam honor, czytam forum głównie na telefonie, co prawda dużym, ale nie zauważyłem tego dolnego guzika. A na tym zdjęciu wyjątkowo brzydko się rozłożyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten ostatni to przypadkiem nie najlepiej ubrany mężczyzna w Polsce wg. Playboya czy czegoś takiego?

 

W tym roku tak to wygląda:

 

  1. Grzegorz Krychowiak.
  2. Alexi Lubomirski.
  3. Adam Nawałka.
  4. Maciej Zaremba.
  5. Szczepan Twardoch.
  6. Rafał Maślak.
  7. Robert Lewandowski.
  8. Piotr Gliński.
  9. Maciej Dolega.
  10. Adam Gessler.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prokop ma ręce złożone z tyłu, to nie jest naturalna postawa, wiec płaszcz może wyglądać na bardziej opięty niż w rzeczywistości. Ale bezsprzecznie złe są proporcje - dolny guzik gdzieś między talią a pasem... Może to kwestia różnicy wzrostu między fotografującym i fotografowanym. Klapy faktycznie zabawne. Ale mnie najbardziej smuci casualowy (a czarny!) newsboy/gatsby w zamkniętym pomieszczeniu (jak zakładam, może się mylę?). Etykieta dotycząca nakryć głowy w zaniku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym roku tak to wygląda:

 

  1. Grzegorz Krychowiak.
  2. Alexi Lubomirski.
  3. Adam Nawałka.
  4. Maciej Zaremba.
  5. Szczepan Twardoch.
  6. Rafał Maślak.
  7. Robert Lewandowski.
  8. Piotr Gliński.
  9. Maciej Dolega.
  10. Adam Gessler.

 

 

Wklepałem sobie co drugie nazwisko w google grafika i muszę przyznać, że chyba nigdy nie zrozumiem kryteriów wg. których te zestawienia są sporządzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu G. Krychowiak, wcale nie jest źle, choć pewne elementy do poprawy (marynarki krótkie, kołnierzyki w nich nieco odstające itd.).

Ale wg mnie, jak na smart casualowy styl młodego sportowca, jest OK.

 

http://www.piazzadimoda.pl/blog/Grzegorz-Krychowiak-w-Piazza-Di-Moda-Konkurs,117.html#.Vob_Y_nJzIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu G. Krychowiak, wcale nie jest źle, choć pewne elementy do poprawy (marynarki krótkie, kołnierzyki w nich nieco odstające itd.).

Ale wg mnie, jak na smart casualowy styl młodego sportowca, jest OK.

 

http://www.piazzadimoda.pl/blog/Grzegorz-Krychowiak-w-Piazza-Di-Moda-Konkurs,117.html#.Vob_Y_nJzIV

 

Tak, zwłaszcza z tą metką na rękawie:

 

post-6462-0-02745100-1451689485_thumb.jp

 

Jak na młodego sportowca może OK, ale przypominam że w tym zestawieniu dzierży palmę pierwszeństwa pośród najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś obejrzałem film Uznany za niewinnego. Ciekawe kołnierzyki nosi Ford. Button down z guziczkiem przesuniętym w górę, co tworzy wybrzuszenie wyłogów do przodu. Ciekawie do wygląda z przodu z boków trochę niechlujnie, po "amerykańsku". Ale mnie się podoba.

Ten podtyp ma jakąś nazwę?

 

post-6480-0-58525000-1451832987_thumb.jp

 

post-6480-0-11019100-1451832988_thumb.jp

 

post-6480-0-40884800-1451832988_thumb.jp

 

post-6480-0-70599500-1451832988_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna ta lista. Rozumiem, że gazeta wybiera z grona ludzi szeroko rzecz ujmując ,,kojarzonych'' dla 95 % społeczeństwa. Jednak top ten to jakaś kpina, poza rzecz jasna Maciejem Zarembą i Szczepanem Twardochem ... Piotr Gliński ? bo co czyste buty nosi ? Lewandowski, Krychowiak chłopaki wyjechali na zachód, noszą się po europejsku kurteczka od projektanta, nowe najeczki z limitowanej kolekcji i T-Shirt z dużym dekoltem. Rozumiem, że imponuje to chłopakom w gimnazjach, ale bądźmy poważni ! Nie wiem czy redakcja tej gazety zakłada, że większość Polaków to dalej troglodyci w szelszczących spodniach rodem z lat 90-tych czy też ranking napisali na kolanie ...

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.