Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a właściwie gdzie, podczas oficjalnych spotkań biznesowych/towarzyskich można spotkać w większej grupie mężczyzn, którzy mieliby na sobie dobre buty?

Z moich obserwacji (osobistych i  z sieci) wynika, że dobre (w naszym rozumieniu) buty są raczej wyjątkiem niż regułą...  

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a właściwie gdzie, podczas oficjalnych spotkań biznesowych/towarzyskich można spotkać w większej grupie mężczyzn, którzy mieliby na sobie dobre buty?

Z moich obserwacji (osobistych i  z sieci) wynika, że dobre (w naszym rozumieniu) buty są raczej wyjątkiem niż regułą...  

 

Wychodzi na to, że MY jesteśmy wyjątkiem od reguły  :-D Może cała reszta ma rację? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się coś wydaje, że to taki celowy zabieg ze strony Petru. Wcześniej zrobił to choćby Palikot, który w czasach wczesnej Platformy był jednym z najlepiej ubranych polityków. My tu na forum cały czas mówimy o tym jak ubierają się polscy politycy i że fatalnie to chyba nikogo nie trzeba przekonywać ale z drugiej strony to ja się polskim politykom trochę nie dziwię, bo co który zaczyna się lepiej prezentować to od razu pada ofiarą "pismaków", którzy zaczynają pisać co to on nie ma i ile to kosztowało. Może problem nie tkwi w tym, że polscy politycy nie umieją się ubierać (oczywiście nie wszyscy) tylko w tym, że wolą aby o tym nie pisano i celowo wyglądają tak jak wyglądają. Odkąd przywołany przeze mnie Palikot zszedł na niższy poziom to o jego wyglądzie przestano pisać, a wcześniej co chwila coś pisano, a to o koszulach za 1300 PLN, butach od Kilemana, itp.

 

A tak na marginesie może mi ktoś powiedzieć gdzie tkwi błąd, że Donald Tusk od co najmniej kilku lat nosi garnitury z fatalnie odstającym kołnierzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.