Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywa się Miriam Shaded, jest pół-Polką, pół-Syryjką, szefową fundacji Estera zajmującej się (w skrócie) uchodźcami, prawami człowieka itp. Jednocześnie wraz z Wiplerem kandyduje z list Korwina-----------------------

Masz link? Ostatnio tylko widziałem nagłówki typu "Stop niemieckim obozom koncentracyjnym w Polsce", ale nie śledzę specjalnie tematu.

Edytowane przez mosze
polityka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest tu... https://www.facebook.com/wipler/posts/984651911586133

 

Myślę, że w przypadku tego jegomościa szkoda poświęcać większą uwagę niźli jego kamizelce. 

 

Natomiast Miriam... hmmm... kobieta bardzo egzotyczna, która robi ciekawy 'biznes' na imigrantach... warto śledzić publikacje na ten temat. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie jest złego w tym wpisie na facebooku? Mój komentarz został usunięty, a dotyczył właśnie obozów. Czy naprawdę ktoś uważa, że przetrzymywanie tych Syryjczyków wbrew ich woli w Polsce jest w porządku?

 

 

Edit:Nie będę pisał nowego posta, ale chyba nie śledzisz co się dzieje na scenie politycznej w naszym kraju Vince.

Ci "ktosie" to Wipler i Korwin, tak się składa, że są z jednej partii i obaj mają na temat imigrantów podobne zdanie, a wypowiedź Korwina to akurat była ironia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę ciągnąć tematu polityki, bo to nie jest forum o tego. Chcę tylko powiedzieć, że w podlinkowanym poście znalazłem krytykę umieszczania imigrantów w byłych obozach koncentracyjnych, a xKoziol twierdził, że ktoś to chwalił. Rozmawiajmy o ubraniach, a nie polityce, bo już jakaś kampania się tutaj przedostaje i kłamstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vince: problem imigracji nie jest polityczny, tylko cywilizacyjny. To, że parę "politycznych gnid" chce się na tym dorobić, to tylko świadczy o miałkości naszych "elit" i durnocie społeczeństwa, chcących ich obierać i słuchać.

@JD!: dzięki, wnet poszukam :-)

 

EDIT: występ "sympatycznej" Miriam miażdży :) kwintesencja wypychania na listy różnej maści oryginałów :) reasumując miło na tą panią popatrzeć, gorzej jak zacznie mówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docieplić górę można stosowną bielizną. Natomiast kardigan w tej sytuacji wprowadza fakturę materiału właściwą ubraniom casualowym do stroju ogólnie względnie formalnego (garnitur czy też zestaw koordynowany z wełny czesankowej, koszula z bawełny o gładkim splocie, jedwabny (z założenia) krawat). Generalnie jak ktoś lubi, ma pewne poczucie smaku oraz okoliczności pozwalają, można sobie takie casualowe elementy wprowadzać. Odpowiedź na pytanie, czy Sejm jest właściwym miejscem na takie eksperymenty, jest kwestią złożoną: ujmijmy to w ten sposób, że teoretycznie nie, a praktyka jawnie sobie lekceważy teorię, co nie znaczy, że jest to dobre. Poza tym oponowałbym, że w tym przypadku wygląda to dobrze - widać właśnie, że faktura kardiganu jest z innej bajki niż reszta zestawu, gdybyśmy mieli do czynienia z np. tweed'em czy flanelą, wyglądałoby to inaczej.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe wyjaśnienie trafia w sedno. Dodam, że gdyby garnitur był bardzo dobrze uszyty, a i sam sweter dobrze leżał(najlepiej bez rękawów), to wyglądałoby lepiej. Natomiast rzeczywiście obniża formalność i gryzie się z garniturem.

Możliwości docieplania dają: podkoszulek, grubsza koszula, inna tkanina na garnitur i wreszcie kamizelka z tego samego materiału co garnitur(inny kolor obniżałby formalność, ale nie tak jak sweter). 

Taka jest moja opinia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Całkiem nieżle jak początek. Osobiście wolałbym zobaczyć prezydenta w smokingu z klapami zamkniętymi a nie szalowymi, z pasem smokingowym lub kamizelką i w bardziej "ozdobnej" koszuli (gors lub guziki jubilerskie). Na plus dobra długość rękawów i nogawek i bardziej klasyczny krój. Królewski gość pary prezydenckiej niezbyt korzystnie wyglądał w smokingu z malutkimi klapami i dwoma guzikami.

 

Teraz czekam na prezydenta Dudę we fraku ;-)

 

Pozdr,

 

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.