Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz, że "z siebie"?

MOD. Panowie, pozwoliłem sobie od tego miejsca oczyścić wątek. 

Po pierwsze zbyt duży OT, po drugie niebezpiecznie ocieracie o politykę a tego na forum nie robimy. Jeżeli chcecie dyskutować o adwokatach proszę założyć stosowny wątek w Sali Klubowej, ale bez elementów politycznych :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pozwoliłem sobie od tego miejsca oczyścić wątek. 


Po pierwsze zbyt duży OT, po drugie niebezpiecznie ocieracie o politykę a tego na forum nie robimy. Jeżeli chcecie dyskutować o adwokatach proszę założyć stosowny wątek w Sali Klubowej, ale bez elementów politycznych  :)


  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

"Zakupy udane. Jola wzięła garsonkę pod kolor naszego Peżota, a ja kardigan pod kolor narzuty na wersalkę z dużego pokoju".

Wszyscy się rozwijamy, uczymy i była pierwsza para jest tego przykładem.

Szkoda, że nie wynosimy pewnych klasycznych standardów z domu. No, ale może nasze dzieci będą miały łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Szkoda, że nie wynosimy pewnych klasycznych standardów z domu. No, ale może nasze dzieci będą miały łatwiej ;)

No oczywiście! Ja, Niestrojowi juniorowi wzorce wpajam do urodzenia :P:D

Nie ważne, że bez majtek.. ważne że "łezka" jest 8-)

post-1071-0-14886400-1426759575_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Prezydent czego?

Poza tym, poszetka wygląda jakby była fabrycznie wszyta do brustaszy, a krawat jakiś taki bezpłciowy. Czyli podsumowując - ubrany jak 99% polityków :)

Póki co samego siebie.  :-P

Bo pewnie jest wszyta. ;) Szkoda, że nie pokazał butów... 

 

Sugerujesz przenieść do "stylistycznych koszmarów"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodeks dyplomatyczny nie zachęca do ożywionej kolorystyki, jako że ta nie licuje z poważnym charakterem pełnionych funkcji. :D
Za duże garnitury, "wiejskie trendy" oraz paskudne węzły krawatów zasługują na chłostę, ale nie oczekiwałbym od polityków wielkiej fantazji. Myślę, że świadomie z niej rezygnują z obawy przed krytyką gawiedzi. Pamiętam jak niegdyś wmawiano dziennikarzom (prezenterom), że krawat musi być monotonny, żeby nie odciągać uwagi od twarzy, a o poszetce nie mogło być mowy!
Zatem na powyższych zdjęciach naprawdę nie jest źle! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.