Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie obok arniego to Phil Heath i Jay Cutler, obaj kilkukrotnie zdobyli tytuły Mr. Olympia . W tej chwilii na pewno ten pierwszy szyje na miarę i wypada dużo lepiej, niż na wyżej zamieszczonym zdjęciu. Ciężko w internecie odszukać jakieś sensowne zdjęcie (siłą rzeczy dominują te w negliżu) ,dlatego zainteresowanym polecam film Generation Iron. W nim między innymi Phil opowiada o tym ,jak sobie radzi z ubraniami i można podejrzeć jak wyglądał w roku 2012. Po za tym są osoby mające bardzo rozbudowane ciała, bardzo niestandardowe wymiary i wyglądające w garniturach dosyć poprawnie (Dwayne Johnson np.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sugerujesz, że ten pan w środku ma na sobie garnitur bespoke? Czy MTM? Nie wygląda na bardzo wysokiego (Arnie ma 188 cm wg google, więc pan w środku ma na moje oko jakieś 185), przy takim wzroście w USA na pewno można dostać jakiś XXXL który tak właśnie się układa... Tak tylko dywaguję.

 

Mnie się wydaje, że to raczej twórczość osiedlowego krawca ale może masz rację. Nie wiem jakie RTW można dostać w USA.

Na archiwalnym zdjęciu które wstawiłeś Arnie ma bardzo ładną marynarkę. Na pewno to lepsze krawiectwo ale wydaje mi się że wtedy jednak kulturyści byli bardziej proporcjonalni. Dzisiejsi przypominają trochę:

14119356563.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obok arniego to Phil Heath i Jay Cutler, obaj kilkukrotnie zdobyli tytuły Mr. Olympia . W tej chwilii na pewno ten pierwszy szyje na miarę i wypada dużo lepiej, niż na wyżej zamieszczonym zdjęciu. Ciężko w internecie odszukać jakieś sensowne zdjęcie (siłą rzeczy dominują te w negliżu) ,dlatego zainteresowanym polecam film Generation Iron. W nim między innymi Phil opowiada o tym ,jak sobie radzi z ubraniami i można podejrzeć jak wyglądał w roku 2012. Po za tym są osoby mające bardzo rozbudowane ciała, bardzo niestandardowe wymiary i wyglądające w garniturach dosyć poprawnie (Dwayne Johnson np.)

Cutler się zgadza, ale ten pośrodku to Ronnie Coleman przez wielu uważany za najlepszego kulturystę wszech czasów ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że to raczej twórczość osiedlowego krawca ale może masz rację. Nie wiem jakie RTW można dostać w USA.

Na archiwalnym zdjęciu które wstawiłeś Arnie ma bardzo ładną marynarkę. Na pewno to lepsze krawiectwo ale wydaje mi się że wtedy jednak kulturyści byli bardziej proporcjonalni. Dzisiejsi przypominają trochę:

14119356563.png

Nic dziwnego, że tak wyglądają, skoro biorą różne substancjepowodujące wzrost mięśni, które naturalnie nigdy by tak nie urosły. To sprawia, że ich sylwetki są bardzo nieproporcjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym poziomie to po prostu wymóg. W 'czasach' Arnolda środków wspomagających było mniej (i tak ładował ogromne ilości wszystkiego). Teraz jest chociażby hormon wzrostu, przez który brzuchy użytkujących go zawodników nie wyglądają najlepiej. Na szczęście w federacji IFBBPRPO niedługo pojawi się nowa ,bardziej klasyczna kategoria i myślę ,że znowu proporcje będą święciły triumf nad rozmiarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan w środku (czy to ktoś znany?) - przykład tego, co się może stać, gdy ktoś o niestandardowej budowie kupuje z wieszaka. Zresztą pan po prawej to pewnie też wieszak po poprawkach (kołnierz słabo leży). Arnie to już pewnie krawiec, szlachectwo zobowiązuje, ale też w porównaniu z dwoma innymi panami jest dużo bardziej standardowy...

 

Pan Ronnie chyba po prostu lubuje się w takim dziwacznym kroju:

bodybuilder-suit.jpg

ronnie-coleman-funny-suit.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz o tym myślę, to wydaje mi się, że to efekt jakiegoś psychicznego skrzywienia - pan po prawej tak bardzo chce wyglądać nadludzko ogromnie, że świadomie (albo za świadomą radą) wybiera krój, który go jeszcze optycznie powiększa (np. sposób wszycia rękawów, taliowanie, 5 guzików). Jest to w pewnym sensie smutne.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.