Skocz do zawartości

Sklepy w Polsce: jakość, kompetencje sprzedawcy


gribojedow

Rekomendowane odpowiedzi

Takie trochę podstawowe pytanie, czy rozprowadzałeś pastę szczotką i po wyschnięciu szlifowałeś całość wstępnie za pomocą szczotki o w miarę twardym włosiu?

Rozprowadzałem bawełnianą szmatką i nic więcej nie zdążyłem zrobić, ponieważ po lekkim wyschnięciu pojawił sie nalot. Może za dużo pasty nałożyłem?

Może pasta była za jasna? Weź renovator, domyj ją i lepiej dobierz następną, jeśli to ta przyczyna.

Myślę, że właśnie renowator może tu pomóc. Choć troszkę zeszło od mycia wodą z mydłem.

Jutro spróbuje jeszcze raz.

Dzieki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę podstawowe pytanie, czy rozprowadzałeś pastę szczotką i po wyschnięciu szlifowałeś całość wstępnie za pomocą szczotki o w miarę twardym włosiu?

Rozprowadzałem bawełnianą szmatką i nic więcej nie zdążyłem zrobić, ponieważ po lekkim wyschnięciu pojawił sie nalot. Może za dużo pasty nałożyłem?

Nie no, na zwykłą logikę: pastujesz buty o ziarnistej strukturze powierzchni gładką szmatką. Mogę się mylić, ale nadmiar pasty pozostaje w krawędziach, do których nie dochodzi szmatka i tworzy właśnie ten nalot. Dlatego proponowałbym poszlifować buty szczotką o w miarę twardym włosiu, aby włoski mogły wniknąć między krawędzi i usunąć nadmiar pasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nawiązaniu do powyższego wątku o "ziarnistych" butach ..

czy któryś z Kolegów jest szczęśliwym posiadaczem butów ze skóry bizona (bison boots)?

będę wdzięczny za uwagi / przemyślenia z użytkowania.

A może gdzieś w sklepie stacjonarnym widzieliście buty z takiej skóry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką okazję warto przeznaczać czarny garnitur w prążki?

Doskonale sobie zdaję sprawę co do tego, kiedy powinno się zakładać czarny garnitur. Ale czarny w prążki? Ani to na pogrzeb (chyba), ani na specjalną okazję innego rodzaju... Dlatego pytam :).

Garnitur kupiłem dość dawno temu, jest całkiem dobrej jakości i dobrze na mnie leży, więc żal by było tak nie używać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Button Side

Co to za dziwactwo? Nowość? Czy takie kołnierzyki były już dawno dostępne?

Były dostępne. Nie powiem jak dawno. Wydaje mi się, że pamiętam je chyba z lat 70., ale mogą być starsze albo ja się mogę mylić zbytnio ufając swoje pamięci. Dziwactwo? A dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć jakie jest polskie przełożenie nazw penny loafers i tassel loafers.

Z góry dzięki panowie.

Wujek google mówi tak:

loafers - niesznurowane mokasyny

tassel loafers - mokasyny z frędzelkami

Na forum pojawiło się też określenie mniej formalne określenie loafersów - piździbutki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy znacie jakas metoda na okielznanie kolnierzykow w koszulach non-button-down? dosc czesto nie zakladam krawata i wowczas kolnierzyki koszuli maja tendencje do mocnego odstawania tworzac efekt mewy:) czy oprocz zamawiania koszul button-down jest inna opcja na usztwynienie kolnierza, tak stal dosc prosto bez rozkladania sie?

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.