Skocz do zawartości

Sklepy w Polsce: jakość, kompetencje sprzedawcy


gribojedow

Rekomendowane odpowiedzi

Może Kiton się zgodzi;-) wszystko jest kwestią przelicznika, pewnie zastosowaliby taki jak na stacjach benzynowych czy innych sieciach prowadzących programy lojalnościowe: jak masz taką wiedzę jak Immune i napiszesz tyle postów, dostaniesz od Kitona skarpetki; jeśli nie, żyj nadzieją i dumą z posiadania karty:>

Ad rem, a nie mogą być po prostu Levi's 501? Spełniają większość kryteriów IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za sto punktów, albo i więcej: gdzie w Polsce można by rozglądać się za porządnymi jeansami (absolutnie najprostszy krój, absolutnie najklasyczniejsze indygo, bez przetarć, bez udziwnień - proste jeansy dla prostych ludzi ;-) ), najlepiej selvedge denim, w cenie... ludzkiej? Jakieś idee? Z góry wielkie dzięki!

Całkiem przyjemne są firmy HIS (fashion house Sosnowiec) - ostatnio jak kupowałem to wszystkie niestety są ponabijane ćwiekami, wytarte, albo poszarpane na kieszeniach, ew. wchodzą mi do .... ;) i nie najlepiej to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za sto punktów, albo i więcej: gdzie w Polsce można by rozglądać się za porządnymi jeansami (absolutnie najprostszy krój, absolutnie najklasyczniejsze indygo, bez przetarć, bez udziwnień - proste jeansy dla prostych ludzi ;-) ), najlepiej selvedge denim, w cenie... ludzkiej? Jakieś idee? Z góry wielkie dzięki!

Całkiem przyjemne są firmy HIS (fashion house Sosnowiec) - ostatnio jak kupowałem to wszystkie niestety są ponabijane ćwiekami, wytarte, albo poszarpane na kieszeniach, ew. wchodzą mi do .... ;) i nie najlepiej to wygląda

Abstrahując od przyjemności wchodzenia do... ;) to chyba nie o takie koledze jfk chodziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jfk pyta o gładkie jeansy w "ludzkiej cenie", następnie Krzysztof poleca spodnie z ćwiekami i przetarciami, po chwili zostaje poinformowany, że nie o takie spodnie chodziło; w tym czasie kolega dsc pyta jfk o konkretną cenę, na jaką sobie może pozwolić, na co natychmiast Krzysztof informuje, ile kosztują spodnie z ćwiekami, które prawdopodobnie ani jfk, ani nikogo innego nie zainteresują. Czekam na dalszy ciąg zabawy w głuchy telefon :lol:

Przepraszamy, no nie mogłem się powstrzymać. Żeby jednak coś wnieść - kiedyś w desperacji wstąpiłem do znanego z bezpłciowości sklepu Carry i, cóż, jakość jakiej można się spodziewać, ale nie ma problemu ze znalezieniem prostych, gładkich jeansów bez przetarć. Nie jest to może najlepsze rozwiązanie, ale... no i b. tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz szanowny Kobe, napisałem:

Całkiem przyjemne są firmy HIS (fashion house Sosnowiec) - ostatnio jak kupowałem to wszystkie niestety są ponabijane ćwiekami, wytarte, albo poszarpane na kieszeniach, ew. wchodzą mi do .... ;) i nie najlepiej to wygląda

Źle się wysłowiłem, naszukałem się ich bardzo dużo, bo wszędzie były z ćwiekami, to były pierwsze które nie miały ćwieków i przetarć. Czy taki głuchy telefon Cię satysfakcjonuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeszcze raz dziękuję za pomoc. Na razie czytam w wolnych chwilach blog Macaroniego. Jutro pójdę pooglądać garnitury z wieszaka. Jakby nie te porady pewnie bym szukał kolejnego szarego, a tak będę szukał granatowego.

Mama dwa pytania :

1. Patrząc na moją szafę i jednocześnie czytając forum załamuję ręce. No może przesadzam ale widzę, że zdecydowanie za dużo mam rzeczy, również tych z kategorii "kiedyś się przyda" lub "to fajne, nosiłem w liceum, zostawię na potem". Skutek taki, że chodzę w trzech swetrach i czterech koszulach, a pozostałe 5 półek to przyda się.

Pytanie : czy na forum mogę założyć własny temat gdzie będę w miarę możliwości wygrzebywał te ubrania z szafy i pytał o porady czy coś z tym można zrobić?

2. Czy możecie mi nowi Koledzy polecić jakieś inne forum nie o elegancji ale o casual wear ? Na codzień raczej tak się ubieram ale widzę, że nawet to jest dziełem przypadku u mnie.

Z góry dziękuję.

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko,ze to tkanina welniana z przeznaczeniem na plaszcz.Nie znalazlem nazwy tkaniny i producenta.

Moim zdaniem to jest tweed, tkany tak jak bawełna oxford, w Polsce tak tkana tkanina wersji szarej, czarnej nazywa się "pieprz z solą" (kiedyś spotkałem się z angielską nazwą jako shark, ale mam wrażenie, że to był termin wyłącznie producenta tej marynarki, którą posiadałem). Jak znajdziesz nazwę to nam ją podaj, prosimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko,ze to tkanina welniana z przeznaczeniem na plaszcz.Nie znalazlem nazwy tkaniny i producenta.

Moim zdaniem to jest tweed, tkany tak jak bawełna oxford, w Polsce tak tkana tkanina wersji szarej, czarnej nazywa się "pieprz z solą" (kiedyś spotkałem się z angielską nazwą jako shark, ale mam wrażenie, że to był termin wyłącznie producenta tej marynarki, którą posiadałem). Jak znajdziesz nazwę to nam ją podaj, prosimy.

A czy pieprz z solą to nie jest materiał tweedowy, w który w procesie tkania, dodawane są w sposób nieregularny i losowy dodatkowe włókna w innym kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie : czy na forum mogę założyć własny temat gdzie będę w miarę możliwości wygrzebywał te ubrania z szafy i pytał o porady czy coś z tym można zrobić?

Masz zielone swiatlo 8-)

Witam,

dziękuję bardzo. Przejrzałem też temat link do którego jest w poście poniżej mojego. Widzę, że pytanie o takie rady budziło wiele kontrowersji, a nie chciał bym wywoływać niepotrzebnych dyskusji. Jak już będę miał gotowy materiał to zamieszczę na forum :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.