Skocz do zawartości

Sklepy w Polsce: jakość, kompetencje sprzedawcy


gribojedow

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie obawiam się, że czarny nie będzie pasował - na tych ilustracjach też nie ma takiego połączenia.

Dobrze sie obawiasz - moim zdaniem niewiele osob wyglada dobrze w tym kolorze. Pamietaj tez, ze na czarnym widac wszystkie jasne farfocle.

Unikałbym czarnego plaszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz na stronę warmii - może coś Ci wpadnie w oko:

http://warmia.eu/sprzedaz/index.php?page=jesien-zima-m

W vistuli będziesz miał problem by się cenowo zmieścić ale może:

http://sklep.vistula.pl/pol_m_Kurtki-i- ... e-326.html

Nie znam dobrze ofert galerii handlowych, ale spacer po nich może zakończyć się sukcesem. Poza tym to może coś w outletach znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w polskich sklepach przodują czarne płaszcze. Czy możecie wskazać miejsce gdzie warto zajrzeć po np. szare płaszcze? W rozsądnej cenie: do 500-600zł

Po pierwsze, poczytaj forum - takie tematy były juz wałkowane.

Po drugie, nawet nie wpisałes w swoim profilu z jakiego jestes miasta, wiec nie wiem jakie mozesz miec sklepy w okolicy.

Jak dla mnie mozesz isc do Peek&Cloppenburg. Niektorzy pewnie poleca jeszcze Vistule, ale ja nie lubie ich sklepow.

Gdybym był Toba to szukałbym na ebay - w tej cenie mozna znalezc cos fajnego jesli sie wie, czego sie szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w polskich sklepach przodują czarne płaszcze. Czy możecie wskazać miejsce gdzie warto zajrzeć po np. szare płaszcze? W rozsądnej cenie: do 500-600zł

W Lavardzie widziałem tydzień temu piękny jasnoszary płaszcz z krytymi guzikami. Skład: wełna, kaszmir, poliamid. Cena - jakieś 450 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydallo - dobre.

A tak z ciekawości ilu z Was zna starsze osoby w Polsce noszące fulary? Ja nie znam żadnej. Jeśli coś zakładają, to krawat. Kolejny stereotyp się kłania, że fular tylko dla starszych. Jakoś zupełnie tych starszych osób pod fularem nie widać na polskiej ulicy. Jeśli już to młodych z bespoke.pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydallo - dobre.

A tak z ciekawości ilu z Was zna starsze osoby w Polsce noszące fulary? Ja nie znam żadnej. Jeśli coś zakładają, to krawat. Kolejny stereotyp się kłania, że fular tylko dla starszych. Jakoś zupełnie tych starszych osób pod fularem nie widać na polskiej ulicy. Jeśli już to młodych z bespoke.pl :D

Oj! Zaki! im bliżej, tym trudniej jest dojrzeć. Do młodych nie należę :-) a fulary i szaliczki fularopodobne stale noszę.

Nawet jeden fular uszyłem własnoręcznie http://vslvstyle.blogspot.com/2010/09/fular-diy.html

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak. Ale że tak powiem Ty możesz nawet biały smoking przyodziać i nikt nic nie powie a polska ulica dalej w denimie ;)

Chodzi mi o pewien utarty pogląd że fular = starszy facet. Więc gdzie Ci starsi mężczyźnie nie blogujący o ubraniach pod fularami?! Ja ich widzę w dżinsach ew. spodniach materiałowych, kurteczkach i butach z kwadratowymi czubkami. Fulara brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak. Ale że tak powiem Ty możesz nawet biały smoking przyodziać i nikt nic nie powie a polska ulica dalej w denimie ;)

Chodzi mi o pewien utarty pogląd że fular = starszy facet. Więc gdzie Ci starsi mężczyźnie nie blogujący o ubraniach pod fularami?! Ja ich widzę w dżinsach ew. spodniach materiałowych, kurteczkach i butach z kwadratowymi czubkami. Fulara brak.

I tutaj masz 100% racji, nie spotykam zbyt często osobników w starszym wieku wyglądających inaczej niż to opisałeś.

Prawdę mówiąc pokolenie ocierające się chociaż o klasyczną męską elegancję odeszło jeszcze w ubiegłym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o pewien utarty pogląd że fular = starszy facet. Więc gdzie Ci starsi mężczyźnie nie blogujący o ubraniach pod fularami?!

W starych filmach (np. "Ojciec chrzestny", filmy o Bondzie). Popkultura tworzy stereotypy lepiej od rzeczywistości.

Ja ich widzę w dżinsach ew. spodniach materiałowych, kurteczkach i butach z kwadratowymi czubkami. Fulara brak.

Trafnie opisałeś ubiór współczesnego starszego pokolenia, ale sformułowania "spodnie materiałowe" spod klawiatury Szarmanta przełknąć nie mogę. To denim nie jest materiałem? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.