Skocz do zawartości

Sklepy w Polsce: jakość, kompetencje sprzedawcy


gribojedow

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, potrzebuję adres email Church's customer service. Oczywiście pewnie jest na stronie www firmy, ale przez najbliższy tydzień będę korzystał tylko z wynalazków Ś.P. Steve'a, a ów jak wiadomo z flashem był na bakier. Google jakoś nie chce pomóc, za to o kościołach się sporo naczytałem;-) Mógłby ktoś wkleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedzi. Osobiście ciężko było/jest mi określić formalność takiego garnituru; nie gładki, nie biznesowe paski, nie preppy'owy. Ciężki orzech ten window pane (ktoś zna polską nazwę?).

Acz, zgodzę się, że idealnie ten wzór by pasował jako strój koordynowany, góra lub doł i z tym nie mam żadnego problemu, tylko całości nie potrafię przyporządkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedzi. Osobiście ciężko było/jest mi określić formalność takiego garnituru; nie gładki, nie biznesowe paski, nie preppy'owy. Ciężki orzech ten window pane (ktoś zna polską nazwę?).

Ja bym go określił raczej jako codzienny strój formalny. Sam od dłuższego czasu myślę nad właśnie takim garniturem w paski/kratę, który można by rozdzielić i z powodzeniem spodnie/marynarkę/kamizelkę łączyć nieformalnie z innymi częściami garderoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego garnitur w paski jest biznesowy

Ciekawe dlaczego frak jest nazywany frakiem, a do smokingu nosi sie muche, dlaczego buty sa zwykle czarne i brazowe, a koszule zapina sie guzikami, a nie suwakiem, gdzie jest slonko kiedy spi i czy wilk zawsze bywa zly???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzewiki ze skóry nappa - dobry czy zły pomysł?

z nappy raczej, ( z tej nappy, bo ta nappa), nie jest zwolennikiem, moim zdaniem to delikatna skóra, raczej na galanterię i kobiece buty. Ale ja mam przegięcie, że buty dla mężczyzn muszą być solidne i wytrzymałe na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem buty, których kolor był zbliżony do Camel. Następnie polecono mi olej do obuwia, którego kolor nie zgadzał się z kolorem obuwia (ciemny brąz).

Buty teraz są mało ciekawe. Chciałbym wrócić do poprzedniego koloru. Jak miałbym zrobić to, aby nie uszkodzić powierzchni obuwia (skóra)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że mogłeś trwale zmienić kolor butów. Musisz najpierw ściągnąć to co nałożyłeś. Możesz to zrobić zmywaczem (coś Ci kolega saphir doradzi ze swojej oferty), w ostateczności na własne ryzyko możesz ściągnąć terpentyną (ale ona jest dużo silniejsza, więc niektórzy nie polecają jej do delikatnych skór, to jest więc nieoficjalne). Moim zdaniem gdzieś ten wątek już tu chodził i to kilka razy. Pewnie Immune lub eye lip o tym pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta skóra przed zabiegiem wchłaniała wodę?

Podejrzewam, że skóra, którą potraktowałeś była otwarta (wchłaniała wodę). Semianilinowa, bądź pełna anilina. W takim wypadku olej wcale nie musiał być koloryzujący. Jeśli mam rację, to nie wrócisz do poprzedniego koloru. Olej wniknął w głąb skóry trwale ją ściemniając. Wyciągnięcie oleju z takiej skóry to bardzo pracochłonne zajęcie. Najczęściej wywabianie plam po tłuszczu kończy się położeniem blokera i farbowaniem.

Na przyszłość zanim zabierzesz się do aplikacji jakiegokolwiek środka sprawdź jaki typ skóry posiadasz.

http://www.youtube.com/user/LederzentrumPL?blend=23&ob=5#p/a/u/1/KK_UzN4e3ZU

Jeśli skóra wchłania wodę lepiej od razu zasięgnij rady specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marka mexx - jak z jakością ich produktów? mam "rzut beretem" od domu ich sklep firmowy i jest w tej chwili jakaś wyprzedaż - 25% na koszule (choć jak przymierzyłem to co nieco za długie rękawy chyba są)

Jeżeli dobrze pamiętam, to królują tam poliestrowe domieszki we wszystkim i niewspółmierna cena do jakości. Przynajmniej tak z 2 lata temu było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje krótkie pytanie a propos wcześniejszego pytania: dlaczego garnitur w paski jest biznesowy i czy nadaje się na wieczorowe okazje (granat w delikatny biały prążek)?

kwestia czy tkanina w prążki pochodzi ze świata biznesu (garnitury londyńskich bankierów)czy sportu (ubrania wioślarzy) pozostaje nierozstrzygnięta.

wydaje się, że delikatne prążki tworzą psychologiczne wrażenie uporządkowania. człowiek ubrany w taki garnitur sprawia wrażenie bardziej odpowiedzialnego. co z kolei przydaje się w biznesie.

jeśli garnitur w prążki jest ciemny to moim zdaniem nadaje się na większość nieformalnych okazji wieczorowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.