Jump to content

Ryshard

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Ryshard

 • Rank
  Zwykły
 1. Ja przy mojej klasycznej przedziałkowej fryzurze używam gliny do włosów. Nakładam ją na mokre włosy, modeluję i poprawiam po wyschnięciu. Daje matowy i dosyć naturalny efekt, a przy tym trzyma solidnie. Moje jasno brązowe włosy nie zmieniają koloru.
 2. Jakoś w tym roku mnie nie porywa, w poprzednim było znacznie lepiej
 3. Temat do kasacji zatem.
 4. Moim zdaniem fryzury polaków są czasem na jeszcze gorszym poziomie niż ich ubrania. Mam na myśli całkowity brak fryzury, tzn. cała głowa przejechana maszynką na krótko (95%, pozostałe pięć to metale i rockmani ;P ), w takim czymś tylko Brad Pitt może wyglądać dobrze. Nawet jak patrze po zdjęciach forumowiczów to rzadko zdarza się coś gustownego. Fryzura w dużym stopniu decyduje o ogólnym wrażeniu przystojności mężczyzny, warto o tym pamiętać. I nie mówie tu o czym fikuśnym, ale klasyczny przedziałek zawsze będzie męski, seksowny i ponadczasowy. Sam taki noszę. Żeby nie było, to nigdy nie byłem wielkim fanem fryzury Carego Granta. Dziwnie mu się ta grzywa na przodzie układała. To jak, fryzura powinna stanowić 5% ceny garnituru?
 5. Temat chyba pominięty na forum, a być musi przecież. Moim zdaniem fryzury polaków są czasem na jeszcze gorszym poziomie niż ich ubrania. Mam na myśli całkowity brak fryzury, tzn. cała głowa przejechana maszynką na krótko (95%, pozostałe pięć to metale i rockmani ;P ), w takim czymś tylko Brad Pitt może wyglądać dobrze. Nawet jak patrze po zdjęciach forumowiczów to rzadko zdarza się coś gustownego. Fryzura w dużym stopniu decyduje o ogólnym wrażeniu przystojności mężczyzny, warto o tym pamiętać. I nie mówie tu o czym fikuśnym, ale klasyczny przedziałek zawsze będzie męski, seksowny i ponadczasowy. Sam taki noszę. Żeby nie było, to nigdy nie byłem wielkim fanem fryzury Carego Granta. Dziwnie mu się ta grzywa na przodzie układała. To jak, fryzura powinna stanowić 5% ceny garnituru?
 6. U mnie jest tak Koszule sięgają do nadgarstka Marynarki są krótsze o średnicę cygara Płaszcze sięgają, tak jak koszule, nadgarstka Bo, kiedy mamy koszulę + marynarkę + płaszcz, to rękaw płaszcza podwija się wyżej, więc i widać koszule i nie widać marynarki. Proste A co do alternatyw do płaszczy, to tylko Barbour, wosk lub pikowanki
 7. Osobiście nie przepadam za damskim wydaniem stylu preppy czy Annie Hall. Okazjonalnie, od święta, oczywiście tak, ale nie co dzień
 8. Dżentelment robi to co każdy, ale tak aby nie każdy to widział.
 9. Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, a nie mogłem się powstrzymać... Ze strony http://www.ahistoria.pl , którą gorąco polecam
 10. Pytanie mam do użytkowników klasycznych Chelsea Boots. Jak zimą i w śniegu wygląda kwestia tego bocznego elstycznego paska materiału? Czy przemaka? Czy jest przez niego zimno itp.?
 11. wg. mnie powód jest prosty i jest to moja subiektywna opinia. Mężczyźni wyglądali kiedyś lepiej niż dziś, a kobiety wyglądają dziś lepiej niż kiedyś.
 12. Dziekuję za odpowiedzi. Osobiście ciężko było/jest mi określić formalność takiego garnituru; nie gładki, nie biznesowe paski, nie preppy'owy. Ciężki orzech ten window pane (ktoś zna polską nazwę?). Acz, zgodzę się, że idealnie ten wzór by pasował jako strój koordynowany, góra lub doł i z tym nie mam żadnego problemu, tylko całości nie potrafię przyporządkować
 13. Najlepszy jest Bill Cunningham w swojej nieśmiertelnej kurtce nowojorskiego sprzątacza ulic za 12 dolarów
 14. to ja dodam: http://raspberryandred.blogspot.com/ co prawda dziewczyna ma 16 lat, ale dojrzałością swojego wyglądu i poczucia stylu imponuje. Zreszta, "czym skorupka za młodu..."
 15. http://bananarepublic.gap.eu/browse/pro ... =000875108 Spodobał mi się ten garnitur, ale zastanawiam się na jaką okazję może być dobry taki "Window Pane Suit" w takiej stonowanej kolorystyce?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.