Skocz do zawartości

Sklepy w Polsce: jakość, kompetencje sprzedawcy


gribojedow

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem, wyżej na stronie 239 piszę o tym, że koszule CT są na mnie za długie, bo sięgają mi za pośladki.

Mógłbyś pokazać na jakimś obrazku dokąd sięgają te koszule? Koszula powyżej linii pośladków to koszula za krótka.
Chyba ze ma to byc koszula typu fashion noszona wierzchem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do +Immune+: czy nie orientujesz się kto w chwili obecnej produkuje buty (wiedenki z nakładanym noskiem) dla Massimo Dutti?

Czasami odnoszę wrażenie, że firmy odzieżowe przed uruchomieniem produkcji nowej kolekcji dzwonią :o (mają dzwonić) do +Immune+ :shock: z meldunkiem materiałowo-produkcyjnym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do +Immune+: czy nie orientujesz się kto w chwili obecnej produkuje buty (wiedenki z nakładanym noskiem) dla Massimo Dutti?

Czasami odnoszę wrażenie, że firmy odzieżowe przed uruchomieniem produkcji nowej kolekcji dzwonią :o (mają dzwonić) do +Immune+ :shock: z meldunkiem materiałowo-produkcyjnym :lol:[/

quote]

Wszyscy wiedzą, że Bartek ma prawo nie wiedzieć.

Gorzej, że pewnie wie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do +Immune+: czy nie orientujesz się kto w chwili obecnej produkuje buty (wiedenki z nakładanym noskiem) dla Massimo Dutti?

Jeżeli pytasz o buty ze strony internetowej to jest to ten producent:

http://www.lancio.net/

Gorzej, że pewnie wie :-)

Akurat Massimo Dutti to jeden z 3 sklepów, który odwiedzam ze względu na buty przynajmniej raz/dwa razy w roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do +Immune+: czy nie orientujesz się kto w chwili obecnej produkuje buty (wiedenki z nakładanym noskiem) dla Massimo Dutti?

Czasami odnoszę wrażenie, że firmy odzieżowe przed uruchomieniem produkcji nowej kolekcji dzwonią :o (mają dzwonić) do +Immune+ :shock: z meldunkiem materiałowo-produkcyjnym :lol:

Wszyscy wiedzą, że Bartek ma prawo nie wiedzieć.

Gorzej, że pewnie wie :-)

:o Miałeś rację :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do +Immune+: czy nie orientujesz się kto w chwili obecnej produkuje buty (wiedenki z nakładanym noskiem) dla Massimo Dutti?

Jeżeli pytasz o buty ze strony internetowej to jest to ten producent:

http://www.lancio.net/

Gorzej, że pewnie wie :-)

Akurat Massimo Dutti to jeden z 3 sklepów, który odwiedzam ze względu na buty przynajmniej raz/dwa razy w roku.

+Immune+, pokłony...

A jakie są pozostałe dwa, jeśli można spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są pozostałe dwa, jeśli można spytać?

Miałem na myśli fizyczną wizytę w sklepie w centrum handlowym, do których chodzę bardzo rzadko. Pozostałe dwa to Ryłko i Gino Rossi. Po innych sklepach obuwniczych robię sobie tour raz na pół roku - w jednym dniu, żeby pozostać w miarę na czasie przy obecnie szybko zmieniających się trendach. :) A tak na poważnie, to lubię wiedzieć co zmieniło się w kwestii jakości i w którym kierunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że interesuje mnie kierunek rozwoju oferty polskich firm na rodzimym rynku, względem tego co eksportujemy na wschód i zachód. Takie komunikaty i informacje są mi przekazywane chociażby na targach. Ciekawe jest też porównanie oferty zagranicznej marki na dwóch, odmiennych od siebie rynkach zbytu (vide Massimo Dutti).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jeśli ktoś o prostu chce kupić buty, to se może darować? Pytam, bo nigdy nie wziąłem do ręki żadnego z nich i nie wiem, czy coś straciłem

Myślę, że Tobie może się spodobać najnowsza kolekcja w Massimo Dutti. Na tyle na ile potrafię ocenić Twój gust. Choć cenowo buty nie prezentują się w regularnej cenie bardzo korzystnie to jest całkiem nieźle jeżeli chodzi o generalną jakość (oczywiście przy minimalnym wydatku rzędu 200-300 złotych).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś pokazać na jakimś obrazku dokąd sięgają te koszule? Koszula powyżej linii pośladków to koszula za krótka.

Dla mnie koszule sięgające nieco poniżej linii 4 liter są najlepsze, nie tylko zimą lecz o każdej porze roku. Zazwyczaj nosze koszule włożone w spodnie a gdy koszula jest w miarę długa, to nie wyłazi ze spodni przy częstym siadaniu i wstawaniu.

A nie ma chyba nic gorszego niż facet siedzący pod krawatem i widocznym kawałkiem 4 liter. :lol:

Czy koszula Lambert określana jako "wyszczuplana" to to samo co slim fit lub tailored?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jeśli ktoś o prostu chce kupić buty, to se może darować? Pytam, bo nigdy nie wziąłem do ręki żadnego z nich i nie wiem, czy coś straciłem

Myślę, że Tobie może się spodobać najnowsza kolekcja w Massimo Dutti. Na tyle na ile potrafię ocenić Twój gust. Choć cenowo buty nie prezentują się w regularnej cenie bardzo korzystnie to jest całkiem nieźle jeżeli chodzi o generalną jakość (oczywiście przy minimalnym wydatku rzędu 200-300 złotych).

Dzięki. Teraz pozostaje mi tylko iść do MD i sprawdzić, co sądzisz o moim butowym guście :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś pokazać na jakimś obrazku dokąd sięgają te koszule? Koszula powyżej linii pośladków to koszula za krótka.

Dla mnie koszule sięgające nieco poniżej linii 4 liter są najlepsze, nie tylko zimą lecz o każdej porze roku. Zazwyczaj nosze koszule włożone w spodnie a gdy koszula jest w miarę długa, to nie wyłazi ze spodni przy częstym siadaniu i wstawaniu.

A nie ma chyba nic gorszego niż facet siedzący pod krawatem i widocznym kawałkiem 4 liter. :lol:

Czy koszula Lambert określana jako "wyszczuplana" to to samo co slim fit lub tailored?

Z jednej strony masz racje ale wyobraź sobie dobrze dopasowane spodnie i w nich kawał koszuli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś pokazać na jakimś obrazku dokąd sięgają te koszule? Koszula powyżej linii pośladków to koszula za krótka.

Dla mnie koszule sięgające nieco poniżej linii 4 liter są najlepsze, nie tylko zimą lecz o każdej porze roku. Zazwyczaj nosze koszule włożone w spodnie a gdy koszula jest w miarę długa, to nie wyłazi ze spodni przy częstym siadaniu i wstawaniu.

A nie ma chyba nic gorszego niż facet siedzący pod krawatem i widocznym kawałkiem 4 liter. :lol:

Czy koszula Lambert określana jako "wyszczuplana" to to samo co slim fit lub tailored?

Jeśli chodzi Ci o tą pomarańczową zawieszkę na koszuli z napisem wyszczuplona to tak. W ostatnią niedzielę odwiedziłem wólczankę i sprawiłem sobie jedną :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak zapytam z ciekawości ile krawiec jest w stanie skrócić koszulę?

Czy możesz wyjaśnić, o co chodzi? Jeśli pytasz, czy istnieje święta księga krawiectwa, określająca minimalną długość koszuli, która to zasada jest egzekwowana sankcją w postaci zakazu używania igły i nitki, to oczywiście nie ma takiej księgi. Jeśli pytasz, na ile elastyczny będzie krawiec, jeśli przyjdziesz do niego i powiesz "skróć Pan, ile się da", to zależy od krawca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.