Skocz do zawartości

Stylowe oprawki, okulary


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Które oprawki pasują do mojej twarzy lepiej? Proszę o podpowiedź i szczere opinie.

Wszystkie oprawki są marki Warby Parker. Z góry do dołu Henning korekcyjne, Ames korekcyjne i Henning korekcyjne okulary przeciw słoneczne. Ames jest cały z acetatu a Henning ma przód z acetatu i zauszniki tytanowe przez co jest dużo lżejszy.

Okulary noszę na co dzień i raczej ich nie zdejmuję. Przymierzam sie do zakupu wszystkich trzech ale chciałbym poznać opinię forum przed zakupem. Z góry dziękuję!

45657b66bd5c2ad7b771b0b3d7df6240.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie na zakup kolejnych okularów przeciwsłonecznych, wymyśliłem sobie drewniane - widzieliście gdzieś jakieś sensowne w cenie tak max 1000zł? w sieci jest ich trochę (np. tu), ale chciałbym jednak przymierzyć. Jeśli znalazłbym dość tanie to pewnie wziąłbym ze dwie bo jedne wziąłbym na warsztat malarski z bejcą zieloną :)

 

http://plantwear.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie znajdę dość duży wybór oprawek korekcyjnych marki Persol?

 

 

Optique Exclusive 

Adres: Nowy Świat 1, 00-496 Warszawa Telefon:22 622 20 05. http://optique-exclusive.pl/pol_m_OKULARY-KOREKCYJNE_PERSOL-1628.html

 

W tym miesiacu nabylem u nich  po3091v-95. Wiekszosc oprawek z strony maja u siebie na stanie. Jezeli nie to sprowadzaja w kilka dni.

 

22hwmh.jpg2i7v0k3.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć, dawno mnie nie było :)

Mam taki problem, że poszukuję jednego modelu przeciwsłonecznych ray banów, które są już nieprodukowane i znajduję je tylko w jakichś niepewnych sklepach internetowych lub używane na ebay, może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone miejsce, gdzie można by dostać takie rarytasy? Chodzi mi konkretnie o model RB4122, zdjęcie poniżej. Jeżeli nie oryginalne RB, to może namiar na zakład, który może zrobić okulary na zamówienie ze wzoru (i ewentualnie jaki koszt takiej usługi). Z góry dzięki.

4122601711.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Adi - mam podobny problem. Byłem w wielu miejscach i pewniakiem był ostatecznie TH.

Właściciel sklepu Okorama* (Pan Jacek), gdzie był dość duży wybór właśnie TH, doradził mi te duńskie oprawki. Leżą świetnie i są bardzo lekkie (obecnie noszę drewniane OGA, świetny design ale nie są tak wygodne).

 

Za rogowymi się nie rozglądałem ale zapytać możesz na tele: (22) 628-62-22

 

* - Okorama jest niesieciowym salonem, Mokotowska

 

polecam

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam, ja swoje pierwsze Lindbergi kupiłem w Lynx Optique, jakby ktoś miał do polecenia inne miejsce w okolicach Warszawy z większym wyborem to będę wdzięczny.

Moim zdaniem ich największa zaleta to dopracowany każdy szczegół i piękny minimalizm.

 

Lindbergi w Warszawie ma optyk "Jakubowicz i Bohdanowicz" na ul. Ptasiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.