Skocz do zawartości

Stylowe oprawki, okulary


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

284 zeta za Ray-bany (mam nadzieję, że oryginalne) to i tak nie dużo, prawda.

 

Sprowadziłeś mnie na ziemie, bo faktycznie promocje pewnie się nie łączą, bo gdyby jeszcze groupon obowiązywał od takiej ceny:

http://aurore.pl/p/4454/3258/okulary-ray-ban-new-wayfarer-2132-901-52--ray-ban-meskie-okulary-przeciwsloneczne.html

 

To byłoby pięknie, ale, że za darmo nic nie ma więc groupon obowiązuje dla okularów z ceny regularnej.

 

Pytanie, do podłużnej twarzy, braku włosów, stylu smart casual (koszula, marynarka, chinosy, mokasyny lub derby), bardziej pasować będą Wayfarery, czy Aviatory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo przekonany bym o tym nie był. Groupon aż tak bardzo się tym nie interesuje, ważne są $$$. Hitem była grouponowa oferta sprzedaży programów antywirusowych NOD 32.

W tej cenie taka oferta nigdy się nie pojawiła i pewnie nigdy się nie pojawi ze strony producenta oprogramowania: http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/DTP-SOFT/4829906. Gdyby ktokolwiek z Groupona sprawdził tą ofertę to w 2 minuty zauważyłby, że przedłużenie licencji tego antywirusa na 5 lat... nie istnieje. Są licencje max 3letnie.

 

Oświadczenie polskiego dystrybutora:

Oficjalne oświadczenie w sprawie promocji licencji ESET prowadzonej na portalu Groupon.

Drodzy Partnerzy firma Dagma, polski dystrybutor rozwiązań ESET, ani żaden z Autoryzowanych Partnerów ESET nie organizował w ostatnim czasie żadnej akcji sprzedaży licencji na serwisie Groupon.

Licencje tam oferowane nie pochodzą z polskiej dystrybucji i Dagma nie ma nic wspólnego z tą akcją. Przy współpracy z producentem ESET ustaliliśmy, że prawdopodobnie większość licencji sprzedawanych w promocyjnej cenie na Groupon pochodzi z nielegalnego źródła z zagranicy. Są to licencje wykradzione jednemu z europejskich dostawców Internetu. Wszystkie licencje z tej puli są sprawdzane przez producenta, a licencje wykradzione zostały już anulowane przez firmę ESET. Rejestracja nowych licencji z tej puli jest zablokowana. Oznacza to, że nawet jeśli dzisiaj, któraś z nielegalnych licencji działa, to przestanie działać w ciągu kilku najbliższych dni. Niestety nie możemy pomóc oszukanym klientom w żaden sposób i poszkodowani muszą zgłosić się do sprzedawcy danej licencji.

We wszystkich telefonach klientów do działu wsparcia technicznego ESET, informujemy ich, że nie są to licencje z polskiej dystrybucji, a jeśli nie da się ich zarejestrować na stronie eset.pl, oznacza to, że są to licencje nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Byłem dziś http://optique-exclusive.pl/ i polecam wszystkim. Jechałem z zamiarem zakupu okularów korekcyjnych marki PERSOL, a wyszedłem z marką PRADA. Nie zamieszczam tego pasta aby się pochwalić, a po to żeby zaznaczyć, że obsługa jest w 100% kompetentna i wie co proponuje. Z początkiem badanie, a następnie przymiarka kilkunastu modeli oprawek, cierpliwości obsługi nie da się nic zarzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Bardzo polecam Aviator'a od Randolph Engineering (swoje zamowilem przez eBay) - jakosc wykonania, materialy i t.d. na wysokim poziomie.

 

O firmie: http://www.pilotshop.nl/contents/en-uk/d83_Randolph_Engineering.html

              http://www.youtube.com/watch?v=Y93taIXvquo

 

 

Takze w zestawie jest tzw. "maintenance kit" 

equipment-maintenance-kit.jpg

 

 

 

RE-Aviator-Bob-Dylan-Obama.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja się dałem skusić na Bossa. Świetne oprawki. Cena spora (nie napiszę, która to sieć sklepów, ale jeśli dodam że bardzo popularna to pewnie część z Was będzie wiedziała), ale zobaczyłem, że leżą na nosie idealnie. A okulary to nie skarpetki. No i kupiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dałem skusić na Bossa. Świetne oprawki. Cena spora (nie napiszę, która to sieć sklepów, ale jeśli dodam że bardzo popularna to pewnie część z Was będzie wiedziała), ale zobaczyłem, że leżą na nosie idealnie. A okulary to nie skarpetki. No i kupiłem. 

 

To może pokażesz jakieś zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.