Skocz do zawartości

Klubowe pogawędki


mbs

Rekomendowane odpowiedzi

Twinings ma dobre herbaty torebkowane. Ja kupiłem kilogram Twinings Everyday Tea i parzę to na tak zwane zwykłe okazje.

Są ok, ale czy warte swej ceny? Niedawno odwiedził mnie Anglik, który zdziwił się, że w Polsce herbaty Twinings są obecne i w dodatku ceny ich są nienajniższe. Twierdzi, że u nich jest to marka typowo popularna; ot takie nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stroje niektórych reprezentacji narodowych na Olimpiadzie: http://www.mentalfloss.com/blogs/archives/133498

I polskie: http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/290 ... limpiade,1

Amerykanie wyglądają najlepiej. Australia i Hong-Kong też nieźle, ale Wielka Brytania i Włochy rozczarowują.

Autralia, Nowa Zelandia i Hong Kong (kolejność przypadkowa)

temat strojów był w USA poruszany nawet przez kongresmenów, kiedy wyszło że szyją je Chińczycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to one wygodne nie są - w zależności od kroju albo za luźne, albo za obcisłe. W dodatku zakrywają dużo większą cześć ciała niż zwykłe slipy, tworząc dodatkową warstwę w regionach gdzie było nie było człowiek się łatwo poci. Przypuszczam, że idzie się w końcu do ich noszenia przyzwyczaić, ale ja już kilka razy próbowałem (rodzina mnie nimi hojnie obdziela) i się za każdym razem odbijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę psuć zabawy, ale ta reklama jest pod Ciebie po prostu. Wyczyść ciasteczka i całą historię a zacznie Ci się pewnie co innego pokazywać, póki nie odwiedzisz kilku stron. Mi na stronie openbar'u i innych pokazuje się reklama związana dość rzadkim urządzeniem, którego budowę zgłębiałem bardzo intensywnie w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to one wygodne nie są - w zależności od kroju albo za luźne, albo za obcisłe. W dodatku zakrywają dużo większą cześć ciała niż zwykłe slipy, tworząc dodatkową warstwę w regionach gdzie było nie było człowiek się łatwo poci. Przypuszczam, że idzie się w końcu do ich noszenia przyzwyczaić, ale ja już kilka razy próbowałem (rodzina mnie nimi hojnie obdziela) i się za każdym razem odbijam.

A ja odwrotnie - jak 'przesiadłem się' na bokserki, to innego rodzaju 'gacie' to tylko na rower zakładam (a i to niechętnie).

Ps. Inna sprawa, że trafienie na markę, która ma wszystko jak trzeba - trochę trwało... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.