Jump to content

Ard

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Ard

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Słowa genderowy nie da się w żaden sposób sensownie zamienić (chyba że poprzez odnoszący się do płci kulturowej, no ale raczej nie tędy droga). Z clubbingiem i showroomem też byłby kłopot. A. W urokliwym nie ma nic złego. Przed wojną to słowo faktycznie miało inne znaczenie, ale już od dobrych pięćdziesięciu lat jest używane i odnotowywane przez słowniki jako urzekający itp. B. Zła kolejność. Poprawne jest właśnie słowo unikatowy.
 2. @Constantin - Co to za zegarek? (ten na zdjęciu z soboty)
 3. Klasyczna pikowana na pewno będzie za gruba. Pytam o te nowe wynalazki, które niedawno pojawiły się w Peeku (i chyba MD) - mają fason kurtek husky, choć - jak mi się wydaje - są niemal całkowicie pozbawione "farszu"
 4. Ma ktoś może jedną z tych wiosennych "pikowanych" kurtek i mógłby powiedzieć, jak się sprawdzają przy takiej temperaturze jak wczoraj czy dziś? Z jednej strony są wyraźnie cieńsze od tych zimowych, ale z drugiej - wszystkie to stuprocentowy poliester, więc sam nie wiem, jak wypadają pod względem komfortu termicznego.
 5. No, panowie, jakim cudem przeoczyliście taki cymes? Jak być sobą, tylko trochę bardziej atrakcyjnym? Nawet jeśli lubisz sporty ekstremalne, szukanie własnego stylu nie musi być offroadem, pełnym katastrof i wpadek. Na tę samotną męską wyprawę warto zabrać fachowy przewodnik. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania: Jak podobać się kobietom i czy tego można się nauczyć? Jak dobrać skarpetki do butów, buty do całej reszty, a całość do okazji? Dlaczego plecak i polar to zawsze zły pomysł? Co podać na kolację ze śniadaniem i dlaczego krewetki? Czym nakarmić kumpli i dlaczego nie znowu pizzą? Czym jeździć, co czytać i jak o tym rozmawiać, żeby nie wyjść na nudziarza? Jak podróżować, a nie tylko zaliczać atrakcje? Z tej książki dowiesz się, jak być mężczyzną z klasą, którym - i z którym - chce się być. Właśnie wzruszyłeś ramionami? Przeczytaj ją tym bardziej! http://www.olesiejuk.pl/baza-ksiazek/za ... %5Bcp%5D=4
 6. Jak jakość produktów marki Paul Rosen (można znaleźć w P&C) ma się do McNeala czy Christiana Berga?
 7. @Constantin - środa może niezbyt udana, ale Twój zestaw - bardzo!
 8. Ard

  Alfred Sargent

  Małe sprostowanie: buty się wkłada, założyć można np. krawat czy zegarek.
 9. Jakie nakrycie głowy będzie najlepsze do bosmanki? Kapelusz niezbyt mi do niej pasuje.
 10. Na zamszowych butach (z przodu, tam gdzie but najbardziej pracuje) zrobiły mi się pojedyncze przejaśnione kreski - po wyciągnięciu butów z prawideł prawie ich nie widać, ale po ledwie 5-10 minutach chodzenia znów są wyraźne. Co z tym zrobić?
 11. Czy ktoś (Immune?) ma może jakieś informacje o firmie "Mack Oldson Bootmakers"?
 12. Widziałem w P&C, za ok. 400 zł, ale nie pamiętam niestety, jakiej był marki (chyba Ch. Berg).
 13. Czy ktoś mógłby polecić jakichś fryzjerów z Krakowa?
 14. @procelesmautyk - mógłbyś coś powiedzieć o tym płaszczu?
 15. Skoro już mowa o Florsheim, to uważałbym na modele spoza linii Imperial. Ich jakość - sądząc przynajmniej po egzemplarzach, które widziałem w krakowskim TK Maxx - jest tylko ciut lepsza od produktów CCC. Za to imperiale trafiają się bardzo fajne. No i przed zakupem trzeba się butom dobrze przyjrzeć, bo część egzemplarzy ma uszkodzenia skóry (załamania, zagięcia, rysy itd.).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.