Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak te Bexley'e bo na forum swego czasu jak pytałem to użytkownicy krytycznie wypowiadali się ad jakości zamszu.

Jeśli chodzi o zamsz to niestety nie jest to najwyższa półka 8-)  Z czym człowiek liczy się, sięgając po buty w cenie niecałych 140 euro. Co prawda miałem w rękach tylko jedne buty zamszowe innej firmy, ale to był Connaught od C&J. Różnica jest znaczna na korzyść tej ostatniej firmy. Ale nie narzekam - kupiłem je ze względu na szerokie kopyto w październiku ubiegłego roku w Paryżu. Do tamtej pory wszystkie kopyta Bexley-ów wydawały mi się za małe na moje stopy, a nogę pod względem szerokości mam standardową - 10,2 cm. Stąd gdybym widział ten model tylko na stronie internetowej, to bym zapewne nie zatrzymał wzroku na nim dłużej. Tymczasem, na żywo, od razu zwróciły moją uwagę - szybkie mierzenie i od razu zakup. Pisałem już na stronie Mr Vintage, że jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania i co najważniejsze faktem, że praktycznie od początku mogłem w nich chodzić co najmniej 3-4 godziny. Dziś, na przykład, spędziłem w nich 13 godzin - od 7 rano do 8 wieczorem. Ale to chyba "przypadłość" obuwia z zamszu - mam taką nadzieję bo przymierzam się do kolejnego zakupu. Aha i buty są na gumowej podeszwie Dainite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirat - widzę, że również masz jaśniejszą skórę na zdjęciach

Masz na myśli na zgięciach?

Prawdę mówiąc zupełnie mi to nie przeszkadza. Co więcej dziwi mnie podejście niektórych kolegów do buta jako do rzeczy która ma być nieskazitelna. Buty się przebarwiają, patynują i, o zgrozo, starzeją się. Dziś mam właśnie takie stare, przechodzone na sobie, później wstawię zdjęcie choć w tym wątku już były parę razy.

Może jestem abnegatem? ;-)

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie podejście niektórych kolegów do buta jako do rzeczy która ma być nieskazitelna. 

 

 

Tu raczej chodzi o przyzwyczajenie do oglądania butów w idealnym stanie, bo większość prezentowanych jest nowa. Co więcej, może temat powinien zmienić nazwę na "jakie nowe buty masz dziś na sobie" ;)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeszwa wymieniona 2, słownie dwa, razy. Pierwszy raz u JKa drugi u TJ. Materiały użyte przez JKa są słabe, delikatnie mówiąc w porównaniu z materiałami od TJa.

Czyżby JK traktował tego typu zadania, jako zło konieczne i się nie przykładał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.