Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wuj napisał:

Chodzi mi o klatę. Widać, że wykopywanie popielnic kultury łużyckiej wchodzi w bica i klatunię:). Pewnie bez swetra byłaby idealna.

No to następnym razem będzie bez ocieplacza i zobaczymy :).

Popielnice zawsze nam wychodzą, gdy mnie akurat nie ma na miejscu, więc aby dobrze w marynarkach wyglądać muszę zwykłe pompki wykonywać (dobra zasada nakazuje- tyle powtórzeń, ile masz lat) :).

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pan Garnitur napisał:

 

 

8 godzin temu, blekit napisał:

 

  Ukryj zawartość

 

Szeroki klapy Panowie :) Intryguje mnie pytanie: jak się spisują, jak wyglądają w realu i dlaczego się na takie zdecydowaliście ? 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`

19 godzin temu, -Bay- napisał:

 

 

W moim ulubionym okresie męskiej elegancji większość marynarek miało takie klapy. Tak mi się spodobały, że praktycznie większość mojej szafy to takie dwurzędowce.
W rzeczywistości według mnie wyglądają jeszcze lepiej. Zdecydowanie poszerzają optycznie klatkę piersiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poszetka.com, świetnie ten krawat lniany wygląda. Zastanawiałem się, czy go (w tym lub innym kolorze) u was nie zamówić w bespoke, ale trochę się bałem, czy nie będzie sztywny/gniotliwy. Po zdjęciach sądzę, że chyba moje obawy były bezzasadne. Jak jest ze sztywnością/gniotliwością tego lnianego w porównaniu do np. surówki jedwabnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2017 o 14:15, Aron napisał:

@poszetka.com, uważam, że lepiej wychodzą Wam zdjęcia zrobione telefonem niż profesjonalne zdjęcia studyjne. Przede wszystkim chodzi mi o kolory. :)

@poszetka.com, no właśnie, też to zauważyłem, że często kolory na stronie są przekłamane i na żywo częściej wyglądają lepiej.

Np. ten krawat lniany z ostatniej stylizacji ma tutaj jeden pas wpadający w brąz, a na stronie w preorderze zdawał się tylko niebieski i w dwóch odcieniach szarości - no i dlatego nie zdecydowałem się na zamówienie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10 marca 2017 o 15:15, Aron napisał:

@poszetka.com, uważam, że lepiej wychodzą Wam zdjęcia zrobione telefonem niż profesjonalne zdjęcia studyjne. Przede wszystkim chodzi mi o kolory. :)

ciągle nad tym pracujemy (zdjęcia produktowy w większości sami robimy)

myślę że przy tej kolekcji w końcu jest ok > http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_LEN-301.html

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, poszetka.com napisał:

ciągle nad tym pracujemy (zdjęcia produktowy w większości sami robimy)

myślę że przy tej kolekcji w końcu jest ok > http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_LEN-301.html

Rzecz w tym, że dużo lepiej prezentuje się produkt w towarzystwie innych elementów ubrania. Nawet te zdjęcia krawatów na krześle są lepsze niż białe tła. O to mi głównie chodziło. Dużo bardzie do zakupu przekonują mnie zdjęcia całych zestawów. Czasami omijam produkt oglądając go na stronie, a kupuję, gdy zobaczę zdjęcie tutaj lub na Instagramie.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.