Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Miro napisał:

@Tanatos70 - bardzo mi się podoba, a jeszcze lepiej byłoby ze stonowanymi kolorystycznie skarpetkami.

Bardzo się cieszę :)

Casus skarpetek- w związku z tym, że mam już swoje lata, pracuję na powietrzu i jestem potencjalnie zagrożony pogańskimi klątwami oszpecającymi (za notoryczne ekshumacje pradziejowych pochówków), stosuję zasadę absolutnie niezgodną z zaleceniami modowych blogerów- odciągam uwagę od twarzy... w jak najodleglejsze zakątki. Fikuśne dodatki są w osiągnięciu tego celu bardzo pomocne ;-).

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Wuj napisał:

Tanatos70: Zestaw jest super- ja tez preferuje taki sznyt, choć z mniejszym powodzeniem. Ale marynarka byłaby jeszcze lepsza, gdyby miała kilka cm dodatkowo. Tak myślę.

Wiesz ile ja się na tym yooxie z "włoszczyzną" nawalczyłem, zanim taką "długą" upolowałem :D ?

Tutaj z @dziko o tym wspominamy:

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/5459-yoox/?do=findComment&comment=247489

Ta jest IMO tak akurat (w grę wchodzi jeszcze perspektywa ujęcia), no ale taka typowo "angielska" byłaby jak najbardziej o.k., ta jest angielsko- włoska :D:

burb5.thumb.jpg.dd4f9ce4feee0e3cb24d5510cf62411a.jpg

58bc0b71763ba_burberry5.thumb.jpg.7453489a19560175f5cc6b5d82837534.jpg

 

 

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tanatos70 napisał:

Wiesz ile ja się na tym yooxie z "włoszczyzną" nawalczyłem, zanim taką "długą" upolowałem :D ?

Ta jest IMO tak akurat (w grę wchodzi jeszcze perspektywa ujęcia), no ale taka typowo "angielska" byłaby jak najbardziej o.k., ta jest angielsko- włoska :D:

burb5.thumb.jpg.dd4f9ce4feee0e3cb24d5510cf62411a.jpg

Skąd ja tę walkę znam... Niestety, mnie też sukcesy w tych zmaganiach spotykają niezmiernie rzadko :(

Ale Twoja marynarka ma długość już bardzo OK. Na moje oko 2 cm więcej już by wyraźnie zaburzyło proporcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.