Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, pawlik napisał:

@marian o - świetny zestaw i gratulacje tak udanej marynarki :) Zdradź proszę z jakiego materiału jest ten krawat? Albo podlinkuj, jeśli jest jeszcze dostępny - bo na moje oko nie ma na stronie SS takiego samego.

 

15 godzin temu, marian o napisał:

@pawlik - dziękuję. Krawat jest z wełny VBC z kolekcji z ubiegłego roku (już niedostępny).

Podobny krawat jest w Poszetka.com:

http://www.poszetka.com/product-pol-3264-KRAWAT-portofino-lniano-welniany.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Midlife-Crisis zazwyczaj bardzo podobają mi się zestawy które pokazujesz, ale tutaj ten krawat... No coś mi w nim nie gra. Ja wiem że ekskluzywny szantung i w ogóle, ale ten konkretny moim zdaniem wygląda po prostu jakby był pozaciągany. Dodatkowo nie za bardzo pasuje mi do reszty, która jest dosyć elegancka.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Midlife-Crisis napisał:

Dzisiaj:

 

6 godzin temu, Zajac Poziomka napisał:

@Midlife-Crisis zazwyczaj bardzo podobają mi się zestawy które pokazujesz, ale tutaj ten krawat... No coś mi w nim nie gra. Ja wiem że ekskluzywny szantung i w ogóle, ale ten konkretny moim zdaniem wygląda po prostu jakby był pozaciągany. Dodatkowo nie za bardzo pasuje mi do reszty, która jest dosyć elegancka.

Tak się zbiegło, że ten krawat wystąpił dzisiaj tutaj w połączeniu z podobną koszulą (najwyraźniej na zdjęciu nr 12):

http://www.outdersen.com/2017/01/pitti-uomo-91-moje-zestawy.html#more

Naturalnie lepiej :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie gryzie się faktura spodni z resztą zestawu i błyszczącą gładką skórą butów.  Spodnie sprawiają wrażenie bardzo luźnych przez ten gruby splot. Buty z zamszu chyba lepiej by tu pasowaly.

Moje drugie spostrzeżenie to malutki węzeł krawata. Wąski krawat potęguje jeszcze wrażenie,  że pod szyją masz młodzieżowego śledzika. Dodatkowo ledwo wystająca poszetka dają efekt takiej jakiejś przesadnej skromności czy może nieśmiałości. I może przez to całość nie robi takiego wrażenia jakie można by  osiągnąć przy wykorzystaniu elementów garderoby ze zdjęcia. 

Proszę nie traktuj moich uwag zbyt dosłownie bo to Ty masz się czuć dobrze w tym ubraniu. Ja lubię duże węzły i szerokie krawaty oraz poszetki w puff, dlatego na to zwróciłem przede wszystkim uwagę. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przemyślę uwagi.

Co do butów to w ciągu dnia też miałem już wątpliwości, nawet nie tyle połysk ile wąskie kopyto względem szerszej nogawki. Ale czarny zdecydowanie, brąz do całości mi nie pasował. Krawat dołem jest normalny, natomiast góra trochę wąska, szerszego węzła nie zrobię, bo będzie brzydki z tego krawata, wielki węzeł, którego nie zakryje poprzeczna część.

Nie lubię bardzo wystających poszetek, źle się z nimi czuję. To jest bawełna, w puff układa się źle. A przynajmniej ta konkretna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ataman Less is more. Staraj się nie przesadzać. Mi tu coś nie leży, tylko cały czas zastanawiam się co... może te skarpety i krawat? za dużo wzorów?

Ja bym dał gładki matowy krawat w tonacji ciemnoniebieskiej, granatowe gładkie skarpetki i ciemnobrązowe obuwie, może być zamszowe. Biała poszetka też by fajnie wyglądała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.