Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, UK, ale bez logowania. Spróbuję się zalogować później, jak będę przy komputerze.

Edit: po zalogowaniu mogę wybrać np. rozmiar garnituru, ale dodanie do koszyka nie przynosi oczekiwanego skutku.

Myślałem że może za dużo kupiłeś i masz "blokadę rodzicielską", ale ja nie kupowałem u nich nic w ostatnich latach;-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lubo69 napisał:

Tak, UK, ale bez logowania. Spróbuję się zalogować później, jak będę przy komputerze.

Edit: po zalogowaniu mogę wybrać np. rozmiar garnituru, ale dodanie do koszyka nie przynosi oczekiwanego skutku.

Myślałem że może za dużo kupiłeś i masz "blokadę rodzicielską", ale ja nie kupowałem u nich nic w ostatnich latach;-)

Nie wiem co jest grane, ani z telefonu ani z tableta ani z chrome na komputerze nie udaje mi się nic zrobić. O dziwo Microsoft Edge dał radę i zrobiłem zakupy :) 15% zniżki przy obecnym kursie funta to całkiem niezła okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w doborze krawata do garnituru na mój własny ślub.

Garnitur mam taki link   ,koszula biała, czarne buty i pasek, srebrny zegarek, biała poszetka, bez kamizelki (Lipiec).

Czy ten krawat będzie odpowiedni? link

Proszę o inne komponujące się propozycje krawatów, najlepiej nie przekraczające 200 zł.

Z góry dziekuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma (ramiona - niezbyt finezyjne), tragedii też nie ma, ogólnie jest przyzwoicie. Z tego ujęcia nie widać tego dokładnie, natomiast sądząc po rękach (długość marynarki w stosunku do dłoni oraz długość rękawów marynarki) marynarka może być zbyt krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MH_fan nie sądzę. Rynek niemiecki jest tym zalany. Firma celuje w przeciętnego klienta, który się tym nie interesuje. Na stronie firmy jest zero informacji o pochodzeniu materiałów i konstrukcji marynarek, za to bardzo dużo o modnych i "indywidualnych" elementach. Mimo to zdarzają się znośne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Markos napisał:

Panowie, szybkie pytanie!

Czy do koszuli w kolorze liliowym i granatowej marynarki będzie pasować klasyczna, biała poszetka?

Zależy, co chcesz osiągnąć. Wg mnie biała poszetka pasuje do stroju wieczorowego - ja zakładam do ciemnego garnituru i białej koszuli. Do zestawów mniej eleganckich lepiej będzie pasować mniej "formalna", np. - biała, ale z kontrastowym rulonikiem (polecam kolor granatowy - bardzo uniwersalny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mosze napisał:

Zależy, co chcesz osiągnąć. Wg mnie biała poszetka pasuje do stroju wieczorowego - ja zakładam do ciemnego garnituru i białej koszuli. Do zestawów mniej eleganckich lepiej będzie pasować mniej "formalna", np. - biała, ale z kontrastowym rulonikiem (polecam kolor granatowy - bardzo uniwersalny).

Tak, zgadzam się, ale chwilowo mam ograniczony budżet i stąd moje pytanie. Czy jeśli założę do niekoniecznie bardzo formalnej stylizacji klasyczną, białą poszetkę to będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.