Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, roland napisał:

@Krzysiek_W

może chciałbyś zostać moderatorem?

Spodziewałem się takiej sugestii. Niemniej jednak podziękuję za propozycję. Byłem przez 6 lat aktywnym moderatorem na kmziz i wiem że nie jest to łatwe, ale wiem że wymaga to również poświęcenia sporej ilości czasu, na które nie mogę sobie pozwolić ze względu na różne obowiązki. 

Zauważ również że oprócz fana dobrego buta byłem chyba najbardziej aktywnym organizatorem zamówien forumowych, oraz jeden akcji na pomoc Darkowi Niestrojowi - czyli nie do końca jest tak że tylko gadam i marudzę że ktoś coś powinien coś zrobić, tylko działałem. Jak napisał @Xune padło pytanie i sugestia wykonania. Teraz wszystko w Waszych rękach.

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zajac Poziomka  przypominam o zasadach panujących w dziale, w szczególności pkt. 10.

Cytat

10. Administrator lub Moderator ma prawo usunąć ogłoszenie o sprzedaży w przypadku uznania, że nie odpowiada ono celom Stowarzyszenia. Moderatorzy uznają, że sprzedaż używanych butów oraz bielizny nie odpowiada celom Stowarzyszenia!

Informacja o stanie jest w tym wypadku istotna, stąd prośba do autora jest jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowanie nieznajomości sytuacji, jest wysoce nie na miejscu... osobiste wycieczki, radzę zachować dla siebie.

Bez względu na osobę i sytuacje pewne zasady ułatwiające poruszanie się innym po dziale jak i niezbędne informację dot. sprzedaży butów muszą zostać zawarte. Na prawdę nie wiem jak inaczej to Tobie wytłumaczyć.

Nikt przecież nie odwołuje się w tej sytuacji do zakazu wystawiania ogłoszeń w imieniu osób trzecich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sir Well Endowed napisał:

Sugerowanie nieznajomości sytuacji, jest wysoce nie na miejscu... osobiste wycieczki, radzę zachować dla siebie.

Bez względu na osobę i sytuacje pewne zasady ułatwiające poruszanie się innym po dziale jak i niezbędne informację dot. sprzedaży butów muszą zostać zawarte. Na prawdę nie wiem jak inaczej to Tobie wytłumaczyć.

Nikt przecież nie odwołuje się w tej sytuacji do zakazu wystawiania ogłoszeń w imieniu osób trzecich.

Nie na miejscu są posty zacytowane przez Zająca i odpowiadanie po tygodniu jak w wątku Milera. To jakiś kabaret. 

Zrozumcie że za tydzień na tym forum nikogo nie będzie. 

  • Like 6
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sir Well Endowed napisał:

@Zajac Poziomka  przypominam o zasadach panujących w dziale, w szczególności pkt. 10.

Informacja o stanie jest w tym wypadku istotna, stąd prośba do autora jest jak najbardziej na miejscu.

To jak już Pan chce być taki święty, to co w kwestii pkt:

3. Zakazane jest wystawianie ofert w imieniu osób trzecich.

???? 

Chyba fan dobrego buta w ramach tego że jest w nim empatia i dobre serce powinien dostać pkt ostrzeżenia?

jak napisał @eye_lip tak ja robię. 

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention]Krzysiek_W [/mention], nie rób tego proszę. Na Forum ubywa najbardziej wartościowych użytkowników. [mention]lubo69 [/mention] rzadko się odzywa, [mention]Zajac Poziomka [/mention] też rzadziej, niż kiedy zaczynałem czytać Forum, Xkoziola wywalili tak, że nawet go nie można oznaczyć i mam z nim kontakt wyłącznie na privie, teraz Nieodżałowany Żorż - aż cud, że po takiej wrzucie nowego moderatora jego żona, pani Kinga nie zdjęła ogłoszenia z konstatacją: ”Aaa, to z takimi dżentelmenami mój mąż się kolegował...”, ma poważniejsze rzeczy na głowie. Z „dawnych” (z mojego punku widzenia) użytkowników chyba jedynie [mention]Beny23 [/mention] , [mention]eye_lip [/mention] i właśnie Ty [mention]Krzysiek_W [/mention] jesteście tu obecni niemal codziennie. Apeluję, aby się nie obrażać na Forum. Jego treścią i wartością są posty użytkowników i o ile zachowanie moderacji czasem dziwne, czasem niedorzeczne, a czasem wręcz irytujące (wiem, co mówię - ostatnio wycięto mój post 7 godzin temu bo był, sarkastyczny i jak mniemam oczywiście nie na temat), o tyle obrażanie się na nią jest w gruncie rzeczy obrażaniem się na wszystkich użytkowników.
Proszę bardzo wszyskich, zostańcie tutaj, to dla Was zarzuciłem Fjsbuka!
Proszę moderację o wyrozumiałość i nieusuwanie tego postu po 10 sekundach mimo, że nie zadałem żadnego pytania.
Miłego dnia

P.S. Jeszcze a propos nieszczęsnego komentarza do ogłoszenia, który wywołał słuszne moim zdaniem oburzenie: Numer ogłoszenia, też może nie jest konieczny? Chyba Żorż nie otworzy nowego biznesu i nie zamieni forum w galerię handlową. Jeżeli będzie taka możliwość (bo przecież numer 12 tuż tuż) i jeżeli oczywiście rodzina tak postanowi, to sam chętnie kupię jakąś pamiątkę po nim i tym samym chociaż symbolicznie wesprę jego rodzinę, bo szczerze lubiłem tego chłopaka i brakuje mi go bardzo.
  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2020 o 08:26, Krzysiek_W napisał:

panie moderatorze bazarku, sugeruje usunąć kijek od Viledy....

wystawiłem wczoraj na bazarek garnitur do sprzedaży - ktoś zaakceptował to ogłoszenie. następnie po jakimś czasie ktoś zamknął temat, bo w temacie nie napisałem "S" jak sprzedam. czy nie można było po prostu pisząc odpowiedź w tym temacie dodać - uzupełnij opis i tyle?

bycie moderatorem nie jest łatwe - byłem przez wiele lat taką osobą, ale to przerost formy nad treścią. chyba powininenem się cieszyć że nie dostałem 5pkt ostrzeżenia, albo tygodniowego bana....

Czy mogę liczyć i błagać o przywrócenie mojej oferty sprzedaży garnituru, który nie spełniał warunków numeracji i limitacji o Niesamowity, Wielki i Wspanialy Moderatorze? 😲

Temat aktualnie zniknął. Nie dane mi było modyfikować tej oferty, generalnie każdy (albo większość) wystawiający na bazarku ma więcej szans na uzupełnienie niż ja.

Jak nie przywrócicie, to trudno - postaram się zrozumieć tą niezrozumiałą mentalność.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jest słuszna, a ja dodam, że z tego samego powodu uprasza się sprzedających chcących zamknąć temat o zgłaszanie tego do moderacji poprzez mechanizm zgłaszania postów, a nie PW, bo to jest bardziej elastyczne - wszyscy moderatorzy widzą zgłoszenia. Być może warto takie zalecenie dodać do regulaminu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mosze napisał:

Propozycja jest słuszna, a ja dodam, że z tego samego powodu uprasza się sprzedających chcących zamknąć temat o zgłaszanie tego do moderacji poprzez mechanizm zgłaszania postów, a nie PW, bo to jest bardziej elastyczne - wszyscy moderatorzy widzą zgłoszenia. Być może warto takie zalecenie dodać do regulaminu.

Dobrze ze wspomniales o regulaminie. Czy omawiane byly w ostatnim czasie jakies zmiany w zasadach "bazarku"? Kilka-kilkanascie stron temu w tym watku byly poruszane kwestie z tym zwiazane- zapewne nie pierwszy i nie ostatni raz. Chodzi m.in. o zniesienie rocznego limitu zamieszczanych ogloszen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.