Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, wally napisał:

Moim zdaniem limit zamieszczanych ogłoszeń został wprowadzony nie bez przyczyny i się sprawdza, na zarządzie poruszymy ten temat, ale o ile limit [K] najprawdopodobniej zostanie to możemy pomyśleć o innych zasadach dot. [S] i [O].

Co to znaczy ze sie sprawdza? Bazarek to w zasadzie trup. Ile jest zamieszczanych ogloszen w miesiacu? Pewnie wychodzi srednio mniej niz jedno dziennie. O ile utrzymany bylby pewien poziom sprzedawanych rzeczy (o tym decydowaloby jakies gremium lub sami moderatorzy akceptujac lub nie, ogloszenia) to w zasadzie nie rozumiem gdzie tu jest problem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, szanuję Twój punkt widzenia i tak ja powiedziałem, przedyskutujemy to w niedzielę (najpewniej razem z innymi moderatorami, w końcu to oni akceptują ogłoszenia i to na nich spoczywa duża część pracy). Jak dla mnie limit służy temu, aby się zastanawiać co się wrzuca i sprzedawać rzeczy co bardziej wartościowe, zachowując przy tym pewną czytelność Forum. Natomiast zawsze jestem otwarty na dyskusje i nigdy się przy niczym kategorycznie nie upieram ;) Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak limit może temu służyć, skoro są osoby które mają kilkadziesiąt fajnych rzeczy ale właśnie nie wystawią ich tutaj z powodu limitu lub problematycznej akceptacji numeracji etc. tylko wrzucą na fb do grup z dandysami i podobnych. Limit tutaj niczemu nie służy. 

Zwłaszcza, że aktywnych członków jest na forum może ze trzydziestu.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie można przemyśleć podniesienie limitu dla użytkowników spełniających kombinację kryteriów staż/liczba postów/punkty reputacji.

3 godziny temu, adamW napisał:

o tym decydowaloby jakies gremium lub sami moderatorzy akceptujac lub nie, ogloszenia

Tego wolałbym uniknąć, zdecydowanie lepsze są obiektywne kryteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Spokojnie, to już było i jestem skłonny założyć się, że za rok będzie powtórka. 

Nie można wymagać od administracji zbyt wiele (doświadczenia własne) . Każdy ma swoje życie a finansowanie jest ograniczone. 

Ktoś zgadnie z którego roku jest ostatni wpis na stronie www stowarzyszenia, bez sprawdzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem został naprawiony, certyfikaty SSL zaktualizowane, silnik również, rezultaty powinny być niedługo widoczne.

Co do strony www to nie ukrywamy, że dawno powinniśmy zrobić już nową, ale są pewne naleciałości z przeszłości, które czynią ten krok bardzo trudnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.