Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, naphozord napisał:

no właśnie :) A Ja chce nowe buty i uważam że za 400 zł  już powinno kupić się dobre buty na kilka lat.  Mam  SALOMONY za 350 zł już 10 rok :)

 

Niestety nie pomożemy, przykro mi. 

Najtaniej to chyba tutaj: https://www.bexley.com/shoes/dress-shoes/boots-shoes.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, naphozord napisał:

Kierman dzięki :) Ale te bexley wcale nie są ładniejsze od tych Ryłko nieprawdaż ??   Musze usiąść na spokojnie i pomyśleć czy całkowicie odrzucić polską markę i dodać czy jednak zostać na rodzinnym rynku

Dodaj, ale nie do bexley, uzbieraj trochę i kup porządne buty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, naphozord napisał:

no właśnie :) A Ja chce nowe buty i uważam że za 400 zł  już powinno kupić się dobre buty na kilka lat.  Mam  SALOMONY za 350 zł już 10 rok :)

 

350 zł, wydane 10 lat temu mają „większą wartość” niż 400 zł dzisiaj ;) ponadto nie możesz porównywać tych dwóch, skrajnie różnych typów obuwia. Dodam jeszcze, w nawiązaniu do Twojego powyższego komentarza, że większość Bexley’ów prezentowanych w linku od kolegi jest ładniejsza od Ryłko, nad którymi się zastanawiasz.

 

Rozejrzyj się za butami w TK MAXX lub na stronach internetowych typu Zalando Lounge, Joox. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, naphozord napisał:

Kierman dzięki :) Ale te bexley wcale nie są ładniejsze od tych Ryłko nieprawdaż ??   Musze usiąść na spokojnie i pomyśleć czy całkowicie odrzucić polską markę i dodać czy jednak zostać na rodzinnym rynku

Są zdecydowanie ładniejsze, ale jak nie widzisz różnicy, to chyba tym lepiej dla Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mój pierwszy post więc warto się przywitać. 

Planuję zakupić sobie moje pierwsze eleganckie buty na sezon jesień/zima. Buty będę nakładał do pracy, spotkania biznesowe, być może czasem na wyjście na miasto, jednak priorytetem właśnie jest żeby móc się w nich pojawić na spotkaniach z klientem pod marynarką gdy już spadnie śnieg. Szukam czegoś w kolorze ciemnego brązu i chciałbym się zmieścić w 1000 zł (ewentualnie jeśli naprawdę warto dopłacić to mogę to rozważyć). Możecie coś polecić początkującemu? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry

Jestem tu nowy.Chciałem zapytać o buty Cheaney kupione za poł ceny oczywiście w czerwonym angielskim sklepie na T.Ale ja tam lubie kupować.Mam uczucie że kupuje mądrze.Noi właśnie kupiłem buty Cheaney które mnie zachwyciły .Tak było do momentu gdy przeczytałem tu i na forum Styleforum że owszem świetnie wykonane ale z gorszej skóry.I tak jest.Tylko że.....Tylko że widze że w tej cenie nie znajdę tak zrobionych moich ukochanych broques.Kocham ten angielski styl w końcu ćwierć życia oddychałem tym powietrzem.GSTQ!.Co o tym myśleć?Jak żyć teraz?

20191116_134009.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Antek Bargiełowski, największym błędem, jaki można zrobić to żałować dokonanego zakupu i rozkminiać, że można było dołożyć i kupić lepsze. To świetne buty i może nie będą się tak pięknie patynować, ale za to będą to Twoje buty pierwszego wyboru na deszcz i niepogodę. Polerowana skóra jest praktycznie bezobsługowa. Chodzisz paćkasz błotem, piwem, sosem łagodnym/ czosnkowym do wyboru, wracasz do domu, przecierasz wilgotną szmatką, na prawidła i gotowe. Przed następnym wyjściem szczotka i tyle. Będziesz się starał je zajechać żeby szybko móc kupić nowe, a one będą trwać i trwać. Mam 2 pary butów z polerowanej skóry kupione z rozmysłem i nie żałuję ani jednej złotówki, które na nie wydałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Antek Bargiełowski napisał:

Dzieńdobry

Jestem tu nowy.Chciałem zapytać o buty Cheaney kupione za poł ceny oczywiście w czerwonym angielskim sklepie na T.Ale ja tam lubie kupować.Mam uczucie że kupuje mądrze.Noi właśnie kupiłem buty Cheaney które mnie zachwyciły .Tak było do momentu gdy przeczytałem tu i na forum Styleforum że owszem świetnie wykonane ale z gorszej skóry.I tak jest.Tylko że.....Tylko że widze że w tej cenie nie znajdę tak zrobionych moich ukochanych broques.Kocham ten angielski styl w końcu ćwierć życia oddychałem tym powietrzem.GSTQ!.Co o tym myśleć?Jak żyć teraz?

20191116_134009.jpg

Normalnie...chodzić i cieszyć się z pięknych i fajnych trzewików! Nie ma czego żałować, to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Antek Bargiełowski napisał:

Dzieńdobry

Jestem tu nowy.Chciałem zapytać o buty Cheaney kupione za poł ceny oczywiście w czerwonym angielskim sklepie na T.Ale ja tam lubie kupować.Mam uczucie że kupuje mądrze.Noi właśnie kupiłem buty Cheaney które mnie zachwyciły .Tak było do momentu gdy przeczytałem tu i na forum Styleforum że owszem świetnie wykonane ale z gorszej skóry.I tak jest.Tylko że.....Tylko że widze że w tej cenie nie znajdę tak zrobionych moich ukochanych broques.Kocham ten angielski styl w końcu ćwierć życia oddychałem tym powietrzem.GSTQ!.Co o tym myśleć?Jak żyć teraz?

 

Możesz żyć spokojnie i dalej oddychać. Jeżeli Ci pomoże odzyskać równowagę to brogue punch pattern nie ma zbyt wiele wspólnego z angielskim stylem tylko pochodzi z Irlandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.