Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Powiodła się spokojnie, po prostu buty które zamierzam kupić, będą prawie non-stop pod stołem, będą ocierać się o różne rzeczy, jakkolwiek to brzmi, po prostu mi szkoda lepszych, ale chyba zainwestuje w coś najtańszego z klasyki i eksperymentalnie pokaże jak wyglądają po roku użytkowania ;)
Dzięki za te geoxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eye_lip Tak jak pisałem dopiero zainteresowałem się tematem i nie chciałbym wchodzić w dyskusje na tematy o których nie mam pojęcia, niemniej z kilku wpisów na blogu Jana Adamskiego wynika, że - tak, GYW mówi coś o jakości obuwia (oczywiście nie jest ani jedynym czynnikiem, ani tym decydującym- ale tak zrozumiałem z tego co pisze Jan).

@eye_lip @De Lasalle Wydawało mi się, że skoro tak napisano na podeszwie to tak jest. Nie spodziewałem się, że marka globalna (choć sieciówkowa) pozwala sobie na oszustwo. Oczywiście podchodzę z dużą dozą ostrożności do tych cen wyjściowych (szczególnie w sieciówkach) ale zasugerowałem się również wysoką kwotą, którą ponoć ten but pierwotnie kosztował (699zł).

Oczywiście nie stawiam tych butów w jednym szeregu z wymienioną wyżej marką Nord, ale skoro kolega Jarek pytał o coś taniego do "zajechania"...

Podsumowując, dziękuję za wpisy- na pewno muszę znacznie więcej poczytać czym jest GYW (np. niedawno w TK widziałem wiele par tanich Prime Shoes, które również miały ten napis na wkładce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jarek napisał:

Jestem krupierem, lubię się butem oprzeć, zaprzeć o coś, poszurać, stąd są narażone na nieciekawe rzeczy.

Mam kolegę w pracy, który podczas spotkań, wypowiadając się w stresujących momentach, od pasa w górę jest siłą spokoju, a pod stołem nogami tańczy oberka : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2019 o 13:23, Karol L napisał:

Witam

Które z poniższych butów brogue byście wybrali i dlaczego:

Grenson - Dylan

Cordwainder - Tirin

Screenshot_20191125-130410_Zalando.jpg

Screenshot_20191125-130428_Zalando.jpg

Panowie buty dotarły- obie pary piękne 

I teraz mam ogromny dylemat - które zostawić A które oddać?

Obie pary pasują i obie są piękne - pytanie do ekspertów które są lepsze jakościowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.