Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

On 9/23/2019 at 2:56 PM, ciasteczkowy said:

Brogs.pl prowadzi sprzedaż internetową?

Nie prowadzi sklepu internetowego, natomiast ceny podane na stronie są aktualne. O dostępność rozmiaru można spytać telefonicznie bądź mailowo. Ja składałem telefonicznie zamówienie i otrzymałem maila ze szczegółami płatności oraz z prośbą o podanie adresu. Buty zostały wysłane na następny dzień kurierem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem przekonany do butów chukka, wprost pisząc nie podobał mi się ten rodzaj butów i byłem pewny, że nigdy nie pojawią się w mojej szafie. Przez przypadek zobaczyłem ten model 

Buty Carmina Rain | Sklep MILER Menswear
https://shopmiler.com/pl/obuwie/carmina-rain

Na złość w moim rozmiarze, zaczynam się łamać i co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich, gdyż to mój pierwszy post na forum. 

W związku ze zmianą pogody szukałem ostatnio butów jesienno-zimowych i wertowałem znane strony zagraniczne z obuwiem no i oczywiście ebay. Ja już czekam na swoją paczuszkę, ale gdyby ktoś szukał coś z Loake lub Barkera, to na stronie langer-messmer jest kilka ciekawych modeli w dobrej cenie. Na przykład trzewiki Loake Bosworth Dark Brown w pełnej rozmiarówce za 249,95E + przesyłka 16,95E. Wychodzi ponad 200zł taniej niż z polskiej strony. Jest też ciekawy model chukka Loake Garvan Dark Brown na kopycie river przeceniony z 329,9E na 199,95E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przebrnąłem przez ten temat i praktycznie na wszystkie moje pytania były odpowiedzi:) wiem, że taniej się nie da, najlepiej dołożyć i kupić Yanko itd.;)

ale Yanko to jeszcze za wysokie progi więc mam zamiar kupić polecane Berwicki. Nie potrzebuję ich na już i tu pytanie czy warto czekać na promocje? czarny piątek? są jakieś zniżki dla członków forum itp.? czy raczej to nie ma sensu bo trzymają cenę? pod uwagę biorę tylko polskie sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli jeśli chodzi okazje to tak jak wszędzie, nie ma reguły:) dodam jeszcze że zaciekawiły mnie opinie dotyczące wytrzymałości butów. Mam buty kupowane za 200-300 zł i żadne nie zniszczyły mi się po kilku użyciach. Niektóre mam kilka lat i nadal wyglądają prawie jak nowe. Imo. jak dbasz tak masz

Także głównie wygląd mnie przekonuje w takich butach jak Berwick i lepszych. Po prostu podobają mi się bardziej od np Akardo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie mam butów Akardo, mam inne typowo marketowe Lasocki, Wojas, Neex itp. i o nich pisałem że jeśli chodzi o trwałość to nic nie można im zarzucić:) odpowiednia pielęgnacja, prawidła, rotowanie i nie rozpadają się w oczach. Wizualnie faktycznie odstają od lepszych marek.

Miałem zamiar kupić na próbę Akardo ale wizualnie coś mi nie pasowało, później trafiłem na promocję w Loake ale przeczytałem tutaj opinie że linia L1 też kiepska i tak doszedłem do tego że Berwick to takie rozsądne minimum. Teraz tylko myślę od czego zacząć wymianę swoich butów:) Czy brogsy, klasyczne oksfordy do garnituru, a może skoro zima idzie coś za kostkę. Budżetu brak na kilka par od razu więc rozglądam się za jakimiś okazjami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/16/2019 at 2:59 PM, Andrzej_P said:

Cześć, chukka do 500 PLN, coś dobrego się znajdzie? W tej cenie KH wiem, że jest. Na coś jeszcze zwrócić uwagę?

Z zamszowych Clarks Desert Boots jestem bardzo zadowolony. Siódmy rok mi służą. Nawet podeszwę w nich wymieniłem. Licowe do bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.