Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.05.2019 o 12:57, feriak napisał:

Szukam jakichś fajnych zamszowych loafersów,  polecicie coś tak w granicach +/- 500zł ?

Nie wiem, czy sie juz pojawiło na forum, ale jeśli idzie o tańsze alternatywy dla poszukujących, to możecie spróbować https://brilu.pl/pol_m_Buty-meskie_Loafersy-388.html 

Sam kupiłem buty na zimę i pierwszy sezon na plus. Rzekłbym, że to buty na poziomie naszych galeryjnych sklepów (Ryłko, Wojas, Conpohl) w jeszcze bardziej przyzwoitej cenie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, michau napisał:

Podzieliłbyś się fotkami?

Buty niestety wyjechały na odpoczynek ;) nie mam miejsca na trzymanie ich w mieszkaniu w sezonie wiosenno-letnim, ale chętnie podzielę się jak tylko będę w domu. Szukałem mojego zamówienia na koncie klienta, ale buty sa juz niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty niestety wyjechały na odpoczynek  nie mam miejsca na trzymanie ich w mieszkaniu w sezonie wiosenno-letnim, ale chętnie podzielę się jak tylko będę w domu. Szukałem mojego zamówienia na koncie klienta, ale buty sa juz niedostępne.
Spoko.
Fajnie byłoby zobaczyć jak się prezentują po kilku mcach użytkowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar je zamówić, najrozsądniejsze wydają się te, na zdjęciach całkiem nieźle się prezentują:
https://brilu.pl/product-pol-3124-Ekskluzywne-skorzane-loafersy-meskie-Philippe-brazowe.html
Akurat szukam jakichś tanich butów na lato, macie może jakieś inne propozycje, zauważyliście gdzieś ciekawe promocje na pensówki , bądź bardziej eleganckie zamszowe mokasyny/driving w sportowych cenach na zalando bądź u naszych polskich producentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam z kolei jakichś monków, chyba z zamszu bardziej, może w odcieniu ciemnego granatu, jeśli można takowe znaleźć w sensownych pieniądzach. Przejrzałem te ortiz & reed, ale zamszowe już jakieś ostatnie rozmiary, które mi nie pasują, a w tym brilu nie znalazłem zamszowych. Warto się przejść do tk Maxx? Nie przepadam za powszechnie panującym rozgardiaszem w tej placówce, więc nie wspominam tych wizyt z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nebhe napisał:

A ja szukam z kolei jakichś monków, chyba z zamszu bardziej, może w odcieniu ciemnego granatu, jeśli można takowe znaleźć w sensownych pieniądzach. Przejrzałem te ortiz & reed, ale zamszowe już jakieś ostatnie rozmiary, które mi nie pasują, a w tym brilu nie znalazłem zamszowych. Warto się przejść do tk Maxx? Nie przepadam za powszechnie panującym rozgardiaszem w tej placówce, więc nie wspominam tych wizyt z przyjemnością.

W Szczecińskim nigdy nie widziałem zamszowych monków, a jestem stałym bywalcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kewin a generalnie monki można spotkać? Akurat ja bym pewnie był na Marszałkowskiej w Warszawie jak już, ale się zastanawiam czy się opłaca iść, szczególnie, że z tego co kojarzę to zawsze jak patrzyłem to jedyne pary jakie były w butach to na ogromne stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że warto zaryzykować zakup tych Ortiz Reed-ów jako buty robocze do biura? (po ok. 500 zł) 

1) https://www.zalando-lounge.pl/campaigns/ZZLS1Q/categories/5741088/articles/ZZLNH2036-Q00

2) https://www.zalando-lounge.pl/campaigns/ZZLS1Q/categories/5741088/articles/ZZLNH2035-Q00

Czy lepiej dorzucić chociaż te 2 stówy do Berwicka i nie wydziwiać? 

@nebhe Byłem na marszałkowskiej w poniedziałek i nie widziałem nic ciekawego przy rozmiarach 42-44 (w szczególności monków). Ale nie bywam tam prawie w ogóle, więc nie wiem czy się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 22:56, Cineos napisał:

Posiada ktoś boat shoes od Herringa?

https://www.herringshoes.co.uk/search.php?task=newSearch&sale_search=0&Tags[]=37&Brands[]=6&fics=1&haid=39&fp_box_id=1

Mam stopę 258mm i noszę rozmiar 6UK - 6.5UK.

Na stronie można wybrać 40 i 41. Co proponujecie?

Zamów dwie pary i odeślij potem te złą? Sam tak robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć o Bexley Swan i Mayfair Classic?
Jestem odwiecznym użytkownikiem butów typu Ryłko, Wojas itp, biorę cokolwiek co pasuje rozmiarem (rozmiar butów "garniturowych" to 46+). Zawsze to jest mniejsza lub większa męka, chodzenie w tym, ale taka robota - a mając mój rozmiar stopy dotychczas głównym wyzwaniem było znalezienie czegokolwiek, co nie jest ewidentnie za małe (w praktyce kupuję chyba wyłącznie w sklepie "Buciory" w Warszawie).
No ale wpadłem na pomysł, żeby może przetestować coś lepszego - czy te modele u góry mają jakieś ogólnie znane plusy/minusy? I jak wygląda sprawa rozmiarówki?

Akurat jedne i drugie są na wyprzedaży...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/29/2019 at 12:36 AM, Dyjamentowski said:

Bardzo mnie korci, żeby wziąć Wziąłem te monki za kostkę, szczególnie w tej cenie. Brakuje mi trochę rzutu z góry, ale nosek wygląda ok, co?

Buty jakościowo chyba w porządku, chociaż cena katalogowa (1300) mocno aspiracyjna, natomiast kolor przepiękny, idealnie takiego szukałem. Tylko niestety jak ostatni noob zamiast zamówić trzy rozmiary i wybrać najlepszy, zaufałem ich tabeli rozmiarów i zamówiłem 42, które same spadały. Wracają więc właśnie do Zalando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.