Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, blekit napisał:

@Żorż Ponimirski Buty są wystawione jako używane i taki status mają w aukcji, to jest jedyna rzecz jaką się sugerowałem. Nie jest napisane, że były tylko przymierzane. Decyzja należy do Moderacji, z mojej strony EOT.

Ale przecież widać, że te buty są nieużywane i były tylko przymierzane. Wiele razy sprzedawcy oznaczają towar jako używany, aby uniemożliwić kupującemu możliwość zwrotu / rękojmi itd. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, KIERMAN.pl napisał:

Ale przecież widać, że te buty są nieużywane i były tylko przymierzane. Wiele razy sprzedawcy oznaczają towar jako używany, aby uniemożliwić kupującemu możliwość zwrotu / rękojmi itd. 

Poza tym na Alledrogo nie ma kategorii "przymierzane, ale wciąż koszerne wg standardów BwB". Każdy widzi to co chce. Moim zdaniem te buty to bardzo ciekawa opcja zakupu z manufaktury z historią, ale sam bym ich nie brał przez znikomą uniwersalność w codziennym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KIERMAN.pl napisał:

Ale przecież widać, że te buty są nieużywane i były tylko przymierzane. Wiele razy sprzedawcy oznaczają towar jako używany, aby uniemożliwić kupującemu możliwość zwrotu / rękojmi itd. 

NO właśnie przyjacielu NIE WIDAĆ, nie ma zdjęcia podeszew.

To są buty na miarę, więc raczej ciężko uwierzyć, że ktoś przymierzał na dywanie i mu rozmiar nie spasował.

Według mnie koleżka pochodził w nich trochę (inaczej: to buty pochodziły w nim) i albo:

a) zdał sobie sprawę, że nie udźwignie ich "sartorialnego" ładunku,

b) dzieciaki na ulicy wzięły go za Ronalda McDonalda i poprosiły o cheesburgera.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, R50 napisał:

NO właśnie przyjacielu NIE WIDAĆ, nie ma zdjęcia podeszew.

Jest zdjęcie obcasa. Tutaj dla porównania i odniesienia jak wygląda obcas po dokładnie jednym pełnym wyjściu z domu (wiem, bo mój):

IMG_20190316_115908492_HDR.thumb.jpg.f9e2d9141b8636ea8114348bc7446a6d.jpg

Tym niemniej nie chcę się bez sensu spierać o wybitnie niepraktyczne buty. Nie mam pojęcia jak do tego doszło, ale zamiast szukać hipotetycznych powodów wystawiania butów bespoke za 40% regularnej ceny potraktujmy to jako ciekawostkę. Moim zdaniem ukrywanie linku to po prostu dziecinada, tak trudno wpisać w google "allegro+Kielman" ? Przed czym ma niby nas to chronić ? Przed wydaniem 1250zł za czerwone strusie od Kielmana zamiast za koniakowe brogsy od Yanko ?

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Dlaczego zatem ukrywane/usuwane są linki do używanych-nieużywanych-ewentualnie mało używanych butów, które mogłyby spokojnie posłużyć komuś bo są właśnie raz mierzone?

Ludzie nie mają oporu by kupić używaną koszulę lnianą, ale buty lekko używane/przymierzone są już "niefajne" - a po poddaniu ich ozonowaniu nie stanowią większego zagrożenia niż ta koszula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A co powiecie na takie Vistule ale w cenie bliżej 300?

https://vistula.pl/buty-benon-vistula-1 

Mam mniej niż tydzień na nabycie butów więc większe przesyłki w tą i z powrotem, jak rozmiar nie spasuje, nie udadzą się. Czy cap toe bez widocznego szwu tez ma jakąś swoją nazwę?

W między czasie wejdę jeszcze do Millera może jakieś Berwick mają. Loake też w Poznaniu jest sklep ale to raczej nie na moje aspiracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Bacek napisał:

A co powiecie na takie Vistule ale w cenie bliżej 300?

https://vistula.pl/buty-benon-vistula-1 

Mam mniej niż tydzień na nabycie butów więc większe przesyłki w tą i z powrotem, jak rozmiar nie spasuje, nie udadzą się. Czy cap toe bez widocznego szwu tez ma jakąś swoją nazwę?

W między czasie wejdę jeszcze do Millera może jakieś Berwick mają. Loake też w Poznaniu jest sklep ale to raczej nie na moje aspiracje.

Akurat w sklepie Loake w Poznaniu jest fachowa obsługa i mogą dobrze doradzić. Jest jeszcze Buczyński na Kantaka. U Milera z tym doradzaniem to tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kewin dzięki za tip. W Awenidziie były tylko derby 43. Za to na Malcie większy wybór. Najpierw znalazłem modele z otwartą przyszwą czy jak to się nazywa. Numer 9.5/43.5 okazał się perfekcyjny. Już się chciałem poddać ale wypatrzyłem klasyczne tyle że 44. Te niestety latały na nodze w każdą stronę. Już był w ogródku .... Po zmianie alejki na szczęście trafiła się jedna 43.5. Także operacja zakończona sukcesem. No i gwóźdź programu, po drugiej obniżce, akurat ten model, 214 pln. Także buty w cenie klapek.

buty.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.