Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

można się uśmiać serdecznie lub :shock:

 

Jeżeli regulamin opery nie zabrania dać (za przeproszeniem) w mordę widzowi siedzącemu obok to znaczy, ze można ?????

 

Halo kolego - dzisiaj mamy sobotę a nie poniedziałek ...

 

Jak decydujesz się cytować, to nie kopiuj całego postu. Danie w mordę reguluje inny regulamin, a nazywa się KK. Sądząc po nicku, nie miałeś jeszcze chyba Kolego możliwości wytestowania skuteczności jego działania, bo nie pisałbyś takich głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca tak. To forum żyje tylko dzięki Użytkownikom, owszem, ktoś założył, administruje, ale bez wszystkich, którzy odnoszą się chociażby do tego wątku - co by było ? Za jednym politykiem - "..... ..... i kamieni kupa", chyba że Admini pisali by między sobą. Konkluzja całej sytuacji ? - trochę więcej szacunku dla drugiego i wyjaśniania spraw na poziomie, bez zbędnych inwektyw.

:) Parafrazując Twoje słowa - każde forum żyje dzięki użytkownikom, jednak każdy użytkownik (zarejestrowany) zgadza się na jego regulamin. W przeciwnym wypadku forum zmieni się w śmietnisko (bez urazy dla kogokolwiek) jak np. Filmweb (swoją drogą niegdyś było to najlepsze pl forum filmowe a dziś…).

Proszę nie zrozumieć mnie źle - nie przeszkadza mi taki sposób reklamowania siebie i swej działalności. A szacunek - zawsze jest mile widziany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli admin uznał, że mój post narusza regulamin (lub cokolwiek innego), to powinien go skasować albo dać bana, a nie edytować i jeszcze publicznie pouczać o elegancji i takcie (to niby jest taktowne?).
 
Temat kurtek Barbour pojawiał się na forum wielokrotnie, ich jakość jest znana i ceniona, aktualna cena z Zalando trudna jest do przebicia. Uznałem, że to produkt, który może zainteresować użytkowników BwB. Na fan page'u bloga mam cykl w którym wyszukuję dla czytelników ciekawe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Wczoraj znalazłem kurtki Barbour i opublikowałem link afilacyjny do nich (forumowi detektywi mogą sprawdzić godziny publikacji na forum i na Facebooku), a kilka minut później doszedłem do wniosku, że skoro temat kurtek husky pojawiał się na forum wielokrotnie to niech i tu skorzystają z niego chętni. Jak wynika z komentarzy, ktoś skorzystał.

 

 

 

Zwracanie komus uwagi o braku taktu nie ma nic wspolnego z brakiem taktu.  I uwazam ze edycja linku byla na miejscu bo daje nam forumowiczom wglad do promocji o ktorej pisales.

 

Ja rozumiem ze wy blogerzy zyjecie z afiliacji itp ale jezeli rozumiem takie postepowanie na waszym podworku ze tak to ujme (fb, blog itd) tak uwazam ze ten konkretny topic nie sluzy zarobkowi tylko polecania produktow.

 

I nie rozumiem dlaczego wiekszosc szafiarzy i szafiarek burzy sie jak sie im zwroci uwage... Juz w poradni stylistycznej byl wybuch na temat slowka "melanz" teraz tutaj rozwija sie temat ktory mogl zamknac sie w dwoch postach. Zejdzcie na ziemie ludzie... Bo to troche nowa generacje celebrytow  przypomina ktorym nic nie mozna powiedziec bo sa delikatne jak pieski francuskie.

 

Przepraszam za brak polskich znakow ale cos sie zepsulo ;).

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin jest od tego by administrować str wg regulaminu czy to się podoba czy nie.

 

Kolejny przykład, podobne jak w kwestii np. zamieszczania konkursu, że Regulamin zupełnie nic o tym nie mówi, nie zakazuje, czasem wręcz zachęca, a potem wielkie larum, że niby wszystko powinno być uzgadniane z bwb. Pytam - przed każdym postem trzeba udać się do wróżki ??

Chyba już to kiedyś omawialiśmy na forum i wyszło na to, że nie rozumiał Pan pewnych (kluczowych w tym zakresie) postanowień regulaminu w kontekście promowania własnej działalności gospodarczej? (dla zainteresowanych s. 38 i 39 https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3-pytania-do-administratora/page-39 ). Tak więc wydaje mi się, że z perspektywy regulaminowej jednak racja była po stronie Administratora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już to kiedyś omawialiśmy na forum i wyszło na to, że nie rozumiał Pan pewnych (kluczowych w tym zakresie) postanowień regulaminu.......

Przepraszam bardzo, co to za stwierdzenie "wyszło na to" ? Właśnie, że nie wyszło na, bo jak sami Użytkownicy stwierdzali w postach Regulamin tego zupełnie nie regulował, tak samo jak linków. To, że Pan tak uważa, nie oznacza, że wszyscy mają podzielać Pańskie (jak również i innych osóB) takie stanowisko. Jak widać od ostatniego razu niewiele się zmieniło w tej materii, a większość Adminów (nie wszyscy) lansują się na nieomylnych i wszechwiedzących guru. Pozdrawiam trzeźwo myślących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, co to za stwierdzenie "wyszło na to" ? Właśnie, że nie wyszło na, bo jak sami Użytkownicy stwierdzali w postach Regulamin tego zupełnie nie regulował, tak samo jak linków.

o linkach w tym miejscu się nie wypowiadam, a w kwestii konkursu to pozwolę sobie zwrócić uwagę na coś takiego jak konieczność wykładni postanowień regulaminu. Niestety w tym przypadku wydaje mi się, że ze względu na prowadzoną przez Pana działalność gospodarczą przekaz ten miał charakter działalności reklamowej. Skoro zabroniony jest X, a X zawiera w sobie Y to zabroniony jest również Y czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sugerowałbym na tym zakończyć. Szewc24, to nie jest miejsce na wylewanie żali co do zaszłości między panem, a administracją.
Ad meritum, MrVintage, nie znam zasady działania linków afiliacyjnych więc popraw mnie jeśli się mylę, ale mogłeś wstawić link "zwykły", prawda? A co do działań administracji, to można było edytować link i zwrócić uwagę w wiadomości prywatnej, wyszłoby taktowniej.

Konkluzja jest taka, że regulamin wymaga odświeżenia, bo to już kolejna sprawa budząca podobne wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sugerowałbym na tym zakończyć. Szewc24, to nie jest miejsce na wylewanie żali co do zaszłości między panem, a administracją.

Ad meritum, MrVintage, nie znam zasady działania linków afiliacyjnych więc popraw mnie jeśli się mylę, ale mogłeś wstawić link "zwykły", prawda? A co do działań administracji, to można było edytować link i zwrócić uwagę w wiadomości prywatnej, wyszłoby taktowniej.

Konkluzja jest taka, że regulamin wymaga odświeżenia, bo to już kolejna sprawa budząca podobne wątpliwości. 

Przykro mi, ale to nie ja wylewam żale i nie ja odgrzebuję temat (Użytkownik skar), który uważałem za zamknięty. Wywołany, zawsze odpowiem. Z pozostałym Twoim wpisem można się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I to jest właściwe postępowanie, a nie wylewanie pomyj na kogoś - nie pierwszy raz zresztą na tym forum. Sam kiedyś byłem wyzwany od chama i reakcji zero, więc stosowane są różne standardy jak widać.

(...)

Kolejny przykład, podobne jak w kwestii np. zamieszczania konkursu, że Regulamin zupełnie nic o tym nie mówi, nie zakazuje, czasem wręcz zachęca, a potem wielkie larum, że niby wszystko powinno być uzgadniane z bwb. Pytam - przed każdym postem trzeba udać się do wróżki ??

 

Moja uwaga odnosiła się do tego fragmentu pańskiej wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale to nie ja wylewam żale i nie ja odgrzebuję temat (Użytkownik skar), który uważałem za zamknięty. Wywołany, zawsze odpowiem. (...)

Pozwolę sobie przytoczyć poniższy fragment. Z mojej strony EOT

Kolejny przykład, podobne jak w kwestii np. zamieszczania konkursu, że Regulamin zupełnie nic o tym nie mówi, nie zakazuje, czasem wręcz zachęca, a potem wielkie larum, że niby wszystko powinno być uzgadniane z bwb. Pytam - przed każdym postem trzeba udać się do wróżki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwaga odnosiła się do tego fragmentu pańskiej wypowiedzi. 

Specjalnie zawarłem tekst o wyzywaniu mnie przez Admina, gdyż sytuacja analogiczna jak z mr.vintage. Jak widać Admin roland, jak napisali inni Użytkwonicy ma czasem problem z opanowaniem się, by nie wyzywać innych i stąd to  moje odwołanie do zaszłości, by zwrócić uwagę na wspomniany problem. Myślę, że tym można zakończyć to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie za ciekawa wymiane opinii. Jezeli ktos sie zagalopowal, to chyba jest najlepszy czas, aby ostudzic emocje. :-)

Zwracam sie z uprzejma prosba do wszystkich, ktorzy planuja korzystanie z forum w celach zarobkowych o wczesniejszy kontakt z administracja. Pozwoli to na ustalenie zasad wspolpracy. Takze w przypadku uzywania linkow afiliacyjnych. Nie sadze, zeby byl z tym problem, ale warto ustalic zasady, na jakich ma to sie odbywac.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nie wiem, czy Crockett&Jones można uznać za markę premium, jeżeli nie to proszę moderatora o usunięcie. W przyszły czwartek (6 listopada) w Galerii Mokotów jest jakaś akcja rabatowa, w której uczestniczy większość sklepów - w tym E. Berg. Wszystko (bodajże poza perfumami i kurtkami) będzie tańsze o 20% - w tym koszule MTM i właśnie "krokiety".

 

Edycja: Jak spojrzałem na posta drugi raz, to może z niego wynikać, że w całej Galerii Mokotów wszystko będzie kosztować 20% mniej - a tyle będzie zniżki w Bergu, w innych sklepach nie wiem jaki będzie poziom rabatów.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Crockett&Jones można uznać za markę premium, jeżeli nie to proszę moderatora o usunięcie. W przyszły czwartek (6 listopada) w Galerii Mokotów jest jakaś akcja rabatowa, w której uczestniczy większość sklepów - w tym E. Berg. Wszystko (bodajże poza perfumami i kurtkami) będzie tańsze o 20% - w tym koszule MTM i właśnie "krokiety".

dzięki za namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dla zainteresowanych - dziś rozpoczęły się wyprzedaże w Paryżu, potrwają w tym roku do 17 lutego. Można spodziewać się sporych obniżek (zwykle w trzech falach, każda fala zaczyna się w środę), choć na starcie interesujące mnie marki (np. Markowski i Prince Jorge) zaczynają raczej ostrożnie: tylko -20% na wybrane modele (w tym na klasyki).

 

EDIT: Sprostowanie: paryskie wyprzedaże dotyczą - jak wynika z mojego skromnego doświadczenia - większości francuskich marek odzieżowych i obuwniczych, a także dużej części marek zagranicznych, przynajmniej jeśli zakupów dokonujemy z terytorium Francji. Są też na amazon.fr (nie wiem, jak z zakupami z Polski, ale wiem, że z Niemiec można spokojnie kupować na amazon.fr, płaci się tylko kilka euro ekstra za przesyłkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.