Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym pomysłem byłoby też np zaznaczanie zmian w początkowej fazie na czerwono. Myślę że znacznie łatwiej byłoby zauważyć zmiany.

 

dzięki za uwagę, ale tylko Administrator Roland lub któryś z moderatorów może zrobić edycję Regulaminu. Ale zmian jest tak dużo, że należałoby zaznaczyć prawie cały Regulamin.

 

Wdrożone zostały nowe zapisy, w tym dotyczące między innymi aktywności na Forum BwB firm i blogerów. Prosimy o dostosowanie działań do zapisów regulaminowych.

 

Wykaz rozdziałów Regulaminu w których nastąpiły zmiany lub zostały wdrożone

jako nowe:

I. Postanowienia ogólne

II. Ogólne zasady funkcjonowania i korzystania z forum

IV. Szczegółowe zasady dla działu „Oddam-Kupię-Sprzedam”

V. Szczegółowe zasady dla działu „Ogłoszenia rzemieślników i firm” oraz aktywności na forum rzemieślników i firm oferujących produkty i usługi związane z tematyką forum

VI. Szczegółowe zasady aktywności na forum użytkowników prowadzących blogi,

których tematyka wiąże się z tematyką forum.

VII. Szczegółowe zasady dla zbiorowych zakupów

IX. Sankcje

X. Postanowienia końcowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą numeracją ogłoszeń na bazarku i wcześniejszej akceptacji moderatora to trochę pojechaliście, wątpię aby ktoś prowadził ewidencję własnych ogłoszeń - czy moderatorzy będą to też weryfikowali?

W przypadku gdy ktoś chce oddać za darmo np 5 krawatów, ma je kolejno numerować i każdą sztukę do osobnego, numerowanego tematu dawać - rozumiem ideę, ale wątpię aby coś to wnosiło.

Czy poza używanymi butami i perełkami z Zary są jeszcze jakieś do wycinania? Znając życie, takie ogłoszenia nadal będą umieszczane, bo mało osób czyta regulaminy, zwłaszcza na forach dyskusyjnych, więc ilość pracy moderatora pozostanie taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xkoziol:

Wiem, że to tylko półśrodek, ale jak w prawym górnym rogu forum klikniesz na swojego nicka, pojawi się rozwijane menu, a tam do wyboru opcja "ignorowani użytkownicy". Po kliknięciu będziesz mógł dodać wszelkie trolle na listę ignorowanych i problem z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy jest szansa na dodanie w wyszukiwarce opcji "pokaż wszystkie posty z X lub więcej punktów reputacji"? Ewentualnie na dodanie kilku więcej podstron do "zawartość z najwyższą reputacją"? Czasem człowiek chce sobie pooglądać ładne zdjęcia, a np. mi nie bardzo chce się przebijać przez 600 stron CMDNS, gdzie połowa postów to komentarze lub pytania o marki ubrań ze zdjęć, a z pozostałej połowy tylko część to naprawdę inspirujące zestawy.

Jeszcze fajniej byłoby, gdyby powstał temat o nazwie na przykład "Inspiracje", gdzie z automatu trafiałyby kopie postów z CMDNS, CMDCNS i JBMDNS o reputacji X (na przykład 15) lub większej - ale to pewnie trudniejsze do zrobienia.

 

Teraz chyba jedyny sposób na wyszukiwanie takich zdjęć, to przeglądanie profili osób o których wiemy, że pokazują zdjęcia które warto obejrzeć.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy kiedyś nastąpi modyfikacja, która wielokrotnie była zgłaszana, a dotyczy zwiększenia możliwości przyznania punktów reputacji na dzień? obecnie pod wieczór już nie mogę kliknąć na świetną stylizację kogokolwiek z forum, bądź sensowny post, ponieważ wyczerpałem limit. Rozumiem że kiedyś było 10, ale wtedy użytkowników było również kilkadziesiąt procent mniej.

 

Panie Admin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy kiedyś nastąpi modyfikacja, która wielokrotnie była zgłaszana, a dotyczy zwiększenia możliwości przyznania punktów reputacji na dzień? obecnie pod wieczór już nie mogę kliknąć na świetną stylizację kogokolwiek z forum, bądź sensowny post, ponieważ wyczerpałem limit. Rozumiem że kiedyś było 10, ale wtedy użytkowników było również kilkadziesiąt procent mniej.

Czy kiedyś nastąpi modyfikacja, która wielokrotnie była zgłaszana, a dotyczy zwiększenia możliwości przyznania punktów reputacji na dzień? obecnie pod wieczór już nie mogę kliknąć na świetną stylizację kogokolwiek z forum, bądź sensowny post, ponieważ wyczerpałem limit. Rozumiem że kiedyś było 10, ale wtedy użytkowników było również kilkadziesiąt procent mniej.

Czasem użytkownicy czytali że Admin potrzebuje trochę czasu na odpowiedź i zadziałanie. Minął ponad miesiąc i dalej brak reakcji.

Zatem czy mam to wysłać w wersji papierowej, zaparafowanej przez kancelarię i po 14 dniach otrzymam odpowiedź tą samą drogą?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.