Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Ile punktów jest dostępnych "po reformie"? 

 

Sprawdziłem to. Nie było żadnej reformy. Dzienny limit przyznawanych punktów reputacji wynosił i wynosi nadal 10. Zdaje się, że po prostu niektórzy koledzy zrobili się bardziej szczodrzy i nadziali na limit z którym wcześniej nie mieli styku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poziom forum się podnosi, jest więcej użytkowników i trudno, jest się wyrobić. Punkty reputacji to bardziej cywilizowane rozwiązanie od pisania postów w stylu "super!", "zgadzam się z przedmówcą" czy "też mi się podoba". Duża wygoda, aby nie tracić czasu na wchodzenie do takich wątków.

Tak czy inaczej, będę oszczędniejszy :-) Dziękuję za odpowiedź (normalnie dałbym +1, ale limit się skończył rano :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Mam np. zdjęcie 640 na 480 jpg w dobrej jakości, a gdy załączam je na forum to jest skalowane do większej rozdzielczości przez co staje się rozmyte, kolory są wyblakłe i ogólnie traci na jakości.
Rozumiem, że mogłoby być skalowane do mniejszego rozmiaru, ale w drugą stronę? :)

P.S.
Może ja coś źle robię???

Pozdrawiam,
Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk ma ograniczoną funkcjonalność w stosunku do strony www i moim zdaniem jest dobre głównie do zarezerwowania w biegu wystawionej na forumowym bazarku marynarki:-)

Problemy występują od kilku miesięcy - prosimy administrację o reakcję.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kilka dni temu napisałem temat w dziale "Ogłoszenia rzemieślników i firm" dot. bransotetek, do tej pory nie został zatwierdzony przez moderatora/administratora, tym samym nie pojawił się na forum. Wcześniej  uzyskałem zgodę na zamieszczenie takiego tematu.
Napisać jeszcze raz ten sam temat w tamtym dziale?
?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zamieścić ogłoszenie o sprzedaży w stosownym dziale, ale nie napisałem wymaganej ilości komentarzy na forum. Czy mogę otrzymać warunkowe pozwolenie na publikację takiego tematu? Chodzi o dwie pary butów, z których jedną nabyłem w Zalando przy użyciu kodu zniżkowego. Kodu nie odzyskam, ale może ktoś z forum będzie zainteresowany kupnem butów z 10% rabatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyjątkowym zażenowaniem obserwuję przekształcanie forum w słup ogłoszeniowy zaprzyjaźnionych firm.

 

Otrzymałem od waskiego ostrzeżenie za to, że w temacie https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3621-miler-spirits-style/

a ) wyraziłem swoją opinię, że oferta nie jest atrakcyjna cenowo,

b )zasugerowałem, jakoby wykończenie krawatów było inspirowane wykończeniem krawatów Shibumi.

 

Sprawdził się przerabiany już schemat, że pochlebstwa przyjmujemy i są bardzo fajne (darmowy marketing), ale krytyczne uwagi i dezaprobatę - nie tak bardzo.

Wiele razy sugerowano mi na tym forum, że w odniesieniu do konkretnych marek, inicjatyw - jeśli mi się coś nie podoba, powinienem to pominąć milczeniem.

O dziwo, nikt nie obraził się, gdy kogoś bardzo pochwaliłem.

 

Oczywiście Vistulę, Bytom, KlasyczneButy itp. można krytykować do woli, a nawet jeździć jak po łysej kobyle.

 

Dziękuję za uwagę.

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chodzi raczej o to, że opinia "tanie krawaty" wyrażona na podstawie zdjęcia, na którym te krawaty zajmują dziesięć pikseli, jest mało wiarygodna. Jeśli napisałbyś "byłem, oglądałem, dotykałem, tanie są" to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chodzi raczej o to, że opinia "tanie krawaty" wyrażona na podstawie zdjęcia, na którym te krawaty zajmują dziesięć pikseli, jest mało wiarygodna. Jeśli napisałbyś "byłem, oglądałem, dotykałem, tanie są" to inna sprawa.

 

Akurat nie chodziło o ten post.

 

Napisałem, że oferta krawatów Milera jest mało atrakcyjna w porównaniu do poszetki i EoE.

Post został usunięty.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.