Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Czy administracja, moderatorzy wyrażą zgodę na agitowanie w odpowiednich działach/tematach do zapisów na zegarek forumowy KMZiZ na inspirowany bauhausem?

Projekt jest w zaawansowanej fazie, wersja limitowana 150 szt. Obecnie brakuje nam >40 chętnych. 

Oto linki do tematów:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/97788-budżetowy-zegarek-forumowy-formmeister-w-stylistyce-bauhaus-ankieta-nr2/

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/116819-zapisy-na-zegarek-forumowy-formmeister-bauhaus-automatyczny/

Nie mam w tym żadnego interesu, poza pomocą w zrealizowaniu wyjątkowego przedsięwzięcia, które trwa już 1,5 roku i jest kolektywnym wysiłkiem sporej części użytkowników powyższego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale,

nie jestem ani administratorem ani członkiem Stowarzyszenia, na zegarek sam chciałem się zapisać (nawet sprawdzałem wątek dzisiaj) ale agitowanie tutaj chyba będzie zbyteczne. Wg mnie wystarczy chyba wątek o tym, że taka inicjatywa jest w toku (z linkiem do KMZiZ) a jeśli ktoś będzie zainteresowany to już niech działa przez KMZiZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zdefiniuję słowo agitowanie. 

Post na subforum, baner w podpisie z odnośnikiem do listy zapisowej i...tyle. Nie miałem zamiaru pisać np: w CMDNS postów typu: "wiesz, do tego zestawu pasowałby Ci minimalistyczny zegarek, o taki co wkrótce powstanie na tym forum [tu link]";)

Hargin, poruszę ten problem, dziękuję za zwrócenie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pokusiła mnie zmiana domyślnej skórki w lewym dolnym rogu i klops. Odciąłem się zupełnie od forum (nie polecam nawet próbować). Mam jedynie poniższy błąd.

Fatal error: Method cookieBar does not exist in shoutboxGlobalJs in /admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 4051

Jeśli wyczyszczę cache przeglądarki to forum działa do momentu zalogowania (pewnie profil szablonu zostaje gdzie zapisany do użytkownika).
Na obecną chwilę z forum mogę korzystać tylko za pomocą TapaTalk...

 

 

edit: da się to naprawić uruchamiając forum w wersji mobilnej, później należy przełączyć się na pełną wersję gdzie wczytuje się domyślna skórka forum. Lepiej to jednak naprawić globalnie bo niejedna osoba może w tak prosty sposób się odciąć od forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczna prośba do Stowarzyszenia o rozważenie pewnego czasowego ograniczenia dla nowozarejestrowanych (decyzję CZY wprowadzać oraz JAK pozostawiam w rękach Stowarzyszenia).
Osobiście interesujący mógłby być otwarty wątek "Witam" oraz możliwość tylko czytania wątków głównych (sala klubowa z opcją pisania).

 

Forum coraz wyżej stoi w wynikach wyszukiwania więc coraz bardziej kusi możliwość darmowego zareklamowania na forum przez podstawionych użytkowników.

 

Mamy potem takie kwiatki:

post-2483-0-31722600-1427793934_thumb.pn

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dobrą praktyką istniejącą(przynajmniej w założeniu) na niniejszym forum jest a w każdym razie  winna być transparentność. Uprzejmie poproszę więc o wyjaśnienie jak podjęta przez Moderacje decyzja - o której pisze powyżej @Ernestson - ma się do II.3.g Regulaminu tj:

 

"II.   ......3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie na forum: .....g)przekazów reklamowych w działach innych niż "Ogłoszenia Rzemieślników i Firm".... " ?

 

 

Jednocześnie proszę Moderacje o usunięcie wszystkich postów naruszający postanowienia Regulaminu w tym II.6 oraz II.3.g Regulaminu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to problem sytemowy u mnie czy globalny (forumowy), ale godziny publikacji postów pojawiają się w jakimś nieobowiązującym czasie. W moim przypadku o godzinę za wcześnie, zupełnie jaky ktoś zapomniał przestawić czas na letni....:)

 

Pozdrawiam dział administracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.