Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Drogi Administratorze!

Domagasz się, aby przed otwarciem nowego tematu w dziale "Ogłoszenia rzemieślników i firm" uzystkać na to zgodę administratora. Poprosiłam już o tą zgodę dwukrotnie - raz zamieszczając taką prośbę w wątku "Ogłoszenia" tegoż działu, raz wysyłając do Ciebie wiadomość za pomocą forumowego komunikatora - niestety oba razy bez rezultatu. Byłbyś uprzejmy odpowiedzieć?

 

Pozdrawiam,

Jola Przebinda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie spytałeś? Nie mam nic na PW.

I nie był to second hand, produkt kupiłem na Litwie, wg sprzedawcy był nie używany, choć nie jest to współczesna masowa produkcja a na moje oko rzemieślniczy wyrób choć 'no name'

 

Tak przy okazji to wpiszcie second handy jako zabronione w regulamin skoro Wam to przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście Panowie mistrzami w niezrozumiałych komunikatach.

Ja zamieściłem te ogłoszenie i nie rozumiem czemu zostało usunięte.

Wyjaśni mi ktoś?

Kupiłem czapkę i nie wiem, czy jest nowa - oto mistrzostwo w kategorii niezrozumiałych komunikatów.

Czy wyjaśnianie usunięcia tego ogłoszenia nie byłoby obrazą dla Twojej inteligencji?

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłeś zainteresowany kupnem to co Cię boli?

Wg sprzedawcy pochodzi z zakończonej już produkcji, moim zdaniem to tzw.NOS (New Old Stock), być może sprzed paru lub parunastu lat nawet. Napisałem szczerze w ogłoszeniu, teraz widzę, że to był zbędny komunikat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niedopuszczalne jest zamieszczanie na forum:

przekazów reklamowych w działach innych niż „Ogłoszenia rzemieślników i firm”, chyba że co innego indywidualnie administrator uzgodnił z użytkownikiem;

Zamieściłem konkurs, z dokładnie opisanymi zasadami, oraz nagrodą. Nie zamieszczałem informacji/reklamy. Nie podawałem odnośników do moich stron www, a nick, oraz adresy w profilu nie zostały do tej pory zbanowane, więc domniemywam, że nie naruszają Regulaminu. Ponawiam więc pytanie, co było nie tak w treści konkursu, bo inaczej to przykro mi, że użyję tego słowa, ale dział KONKURSY, to po prostu farsa.

 

ps. bardzo proszę jeszcze raz o zamieszczenie jako cytatu, treści zamieszczonego, a następnie usuniętego konkursu, celem zasięgnięcia opinii innych Użytkowników, czy coś było nie tak. Chyba, że prośba ta z mojej strony jest niepoprawna politycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziemy przeprowadzali plebiscytu czy ankiety, ani tez referendum.

Czym innym jest konkurs jesli nie forma reklamy? Mysli Pan ze kiedy firma oglasza konkurs robi to w celach edukacyjnych, a moze charytatywnych? Ja sadze, ze chce po prostu zarobic pieniadze.

Nikt nie zmusza Pana do uczestnictwa w forum, ani do przeprowadzania na nim konkursow, jesli jednak chce pan to robic prosze szanowac obowiazujace tutaj zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... PROSZĘ WYRAŹNIE O NAPISANIE, CZYM RÓŻNIŁY SIĘ MOJE ZASADY OD INNYCH KONKURSÓW - czy to jest za wiele ???!!!

 

ZASADY ?? - sorki, ale to kpina jak Administratorzy sami je łamią. Jakie ja złamałem ? - bo na pewno żadnego punktu Regulaminu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... PROSZĘ WYRAŹNIE O NAPISANIE, CZYM RÓŻNIŁY SIĘ MOJE ZASADY OD INNYCH KONKURSÓW - czy to jest za wiele ???!!!

 

ZASADY ?? - sorki, ale to kpina jak Administratorzy sami je łamią. Jakie ja złamałem ? - bo na pewno żadnego punktu Regulaminu nie.

 

 

 

 

"12.Użytkownik forum, który chce założyć osobny temat w dziale "Ogłoszenia rzemieślników i firm", zobowiązany jest uzyskać na to zgodę administratora."

 

Jak rozumiem, zgody takiej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"12.Użytkownik forum, który chce założyć osobny temat w dziale "Ogłoszenia rzemieślników i firm", zobowiązany jest uzyskać na to zgodę administratora."

 

Jak rozumiem, zgody takiej nie było.

Ale ja nie zakładałem w dziale "Ogłoszenia rzemieślników i firm" TYLKO W DZIALE  - KONKURSY, KONKURSY, KONKURSY ! !

 

W związku z tym pozostaje pytanie JAK PONIŻEJ :

 

 

No cóż... PROSZĘ WYRAŹNIE O NAPISANIE, CZYM RÓŻNIŁY SIĘ MOJE ZASADY OD INNYCH KONKURSÓW - czy to jest za wiele ???!!!

 

ZASADY ?? - sorki, ale to kpina jak Administratorzy sami je łamią. Jakie ja złamałem ? - bo na pewno żadnego punktu Regulaminu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.