Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olgierd

Uwielbiam erystykę i prowadzenie jałowych sporów, ale tym razem -- pas.

 

Nie mniej uważam, że część "ciętych" aktywności może wydawać się dziwna, chyba że zaczniemy to sobie tłumaczyć właśnie tylko i wyłącznie prywatnymi animozjami (lub sympatiami). Może jestem niesprawiedliwy, ale tak to wygląda.

 

 

A teraz oddaję się lekturze pozostałych wątków oraz pozostaję do dyspozycji jeśli chodzi o możliwość wycinania moich odczapnych uwag :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorów jest czterech. Jesteśmy tylko ludźmi - pomimo synchronizowania działań może się zdarzyć, że jeden off-top poleci, a inny zostanie, albo jeden moderator skasuje coś, co inny zostawił (albo: by zostawił). Poza tym - off-top off-topowi nierówny, czasami jest jakoś związany z tematem wątku i do tego dość krótki, a w innym wątku rozkwita dyskusja "od czapy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie zadałem Administorowi (vel. Moderatorom) czy sprzedaż na wewnętrznym rynku forumowym mieści się w kanonie stowarzyszenia/forum, bo wg mnie nie.

Usunięte zostały jakiś czas temu tematy o promocjach w sieciówkach, o nowych, zwykłych nabytkach - jako powód że forum jest o klasyce a nie o "bylejakości". Tymczasem tematy o używanych butach nadal wiszą i są w nich prowadzone nawet dyskusje. Albo trzymajmy się sztywnych zasad, bez naginania rzeczywistości, albo niech to będzie bardziej liberalne.

 

Nie mam dostepu do zamkniętego, z dostepem tylko dla Moderatorów, działu, stąd nie wiem jak o tym decydują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie zadałem Administorowi (vel. Moderatorom) czy sprzedaż na wewnętrznym rynku forumowym mieści się w kanonie stowarzyszenia/forum, bo wg mnie nie.

Usunięte zostały jakiś czas temu tematy o promocjach w sieciówkach, o nowych, zwykłych nabytkach - jako powód że forum jest o klasyce a nie o "bylejakości". Tymczasem tematy o używanych butach nadal wiszą i są w nich prowadzone nawet dyskusje. Albo trzymajmy się sztywnych zasad, bez naginania rzeczywistości, albo niech to będzie bardziej liberalne.

 

Nie mam dostepu do zamkniętego, z dostepem tylko dla Moderatorów, działu, stąd nie wiem jak o tym decydują.

Napisał już to kolega ale jak widać nieskutecznie, napiszę więc z użyciem bolda

jeśli uważasz że jakiś post/temat należy usunąć zgłoś go, nie zgłaszasz? Jesteśmy tylko ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłosiłem, nie mam w zwyczaju donosić, chyba że byłoby to obrażanie innych za ich poglądy, zasobność portfela itp., jednocześnie nie wierzę że żaden z moderatorów nie zajrzał nigdy do tematów o używkach.

Ale ok, niech tak zostanie, nie ja tu sprzątam. Drążyłem ten przykład m.in. na podstawie wybiórczego kasowania postów, co mnie trochę zaskoczyło.

Może po prostu lepiej zostać tylko czytelnikiem, dla świętego spokoju.

 

 

Edit: Misza, wiem że tematy nadal są, tylko w innym miejscu, ale wiele osób też pamięta jaka była o nie walka i dyskusje, bo miały zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Jest też dział "Sala klubowa" z takimi tematami jak "Co mam dziś casualowego" czy "Stylistyczne koszmary",  jest temat (krótki, ale jest) o adidasach...

Mimo tego "elegancja" tkwi ciągle w nazwie czy ponieważ pojawił się dział dla kobiet ma zniknąć męska?

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nazwa forum jest już nieaktualna i chyba należało by wykreślić słowo "męska" i zostawić samo "klasyczna elegancja" ? 

Chodzi o subforum: "Kobieca elegancja"?

 

Obecnie stanowi ono:

 

0,33% zawartości całego forum (udział ilości założonych tematów w liczbie ogółem / 0,32% jeżeli weźmiemy pod uwagę zamknięte subfora z ograniczonym dostępem).

0,39% zawartości całego forum (udział ilości napisanych postów w liczbie ogółem / 0,36% jeżeli weźmiemy pod uwagę zamknięte subfora z ograniczonym dostępem).

 

Pod względem liczby użytkowników nie jest wcale dużo lepiej - biorąc pod uwagę, że aktywnych uczestniczek tego forum jest maksymalnie 20 - daje nam to podobny wskaźnik w udziale forumowiczów płci żeńskiej do populacji forum ogółem (ok. 0,4%).

 

Chyba nie grozi nam na razie feminizacja forum, Panowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest limit obserwujących dany temat albo dział?

kliknąłem obserwuj w dziale "Oddam – Kupię - Sprzedam" i nie dostaję powiadomień. Zajrzałem ponownie i widzę zaprzeczenie - przycisk, wskazujący że mogę przestać na pierwszym planie, a na drugim możliwość włączenia.

post-1121-0-10532400-1390388040_thumb.jp

 

Przy prawidłowej wersji powinno być na obu płaszczyznach "przestań obserwować to forum" jak tu:

post-1121-0-02215000-1390388202_thumb.jp

 

czyżby limit 19 osób na dział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajesz statystyki z dwóch dni :)

Jeżeli paniom wystarczy subforum to ok ale nazwa forum może "odstaraszać" potencjalne przyszłe forumowiczki.

Podaję statystyki od maja 2011 r. Oczywiście nie liczę kilkudziesięciu, moze stu postów, które mogą zahaczać o tematykę mody kobiecej w innych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest limit obserwujących dany temat albo dział?

kliknąłem obserwuj w dziale "Oddam – Kupię - Sprzedam" i nie dostaję powiadomień. Zajrzałem ponownie i widzę zaprzeczenie - przycisk, wskazujący że mogę przestać na pierwszym planie, a na drugim możliwość włączenia.

attachicon.gifbez tytułu.JPG

 

Przy prawidłowej wersji powinno być na obu płaszczyznach "przestań obserwować to forum" jak tu:

attachicon.gifbez tytułu.JPG

 

czyżby limit 19 osób na dział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe dodanie filtra: "Reputacja / Punkty reputacji" w sekcji "Użytkownicy"?

 

Przy następnej aktualizacji postaram się to zrobić.

 

Czy jest możliwość dodawania załączników ze zdjęciem do wiadomości prywatnych? 

 

Wydawało mi się że jest, ale sprawdź proszę teraz.

 

 

czy jest limit obserwujących dany temat albo dział?

kliknąłem obserwuj w dziale "Oddam – Kupię - Sprzedam" i nie dostaję powiadomień. Zajrzałem ponownie i widzę zaprzeczenie - przycisk, wskazujący że mogę przestać na pierwszym planie, a na drugim możliwość włączenia.

attachicon.gifbez tytułu.JPG

 

Przy prawidłowej wersji powinno być na obu płaszczyznach "przestań obserwować to forum" jak tu:

attachicon.gifbez tytułu.JPG

 

czyżby limit 19 osób na dział?

 

Sprawdzam czy faktycznie tak jest

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.