Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do tej pory tematy zegarkowe na tym forum cieszyły się średnią popularnością (proszę odczytać to dokładnie: średnią czyli nie małą, ale nieporównywalnie mniejszą niż wiele innych). Sam chętnie czytam portal chronos24 i informacje o nowościach zegarkowych, ale czy musi to być od razu subforum i jeden temat na każdą nowość? Temat, który nie spełnia swojej funkcji bo w ilu z nich ktoś coś skomentuje? Powoduje to szum informacyjny, np. w widoku "nowej zawartości".

 

Czułem potrzebę takiego małego protestu. Godzę się z tym, że moje zdanie może być w mniejszości i nie chcę niepotrzebnie bić piany. Jeśli taka forma współpracy już została postanowiona i zostanie to trudno.

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą - o ile osobne podforum i x tematów absolutnie mi nie przeszkadza to wprowadza to chaos przy wykorzystywaniu opcji "Wyświetl nową zawartość".

Forum BwB ogromnie cenię za możliwość przeczytania opinii o danych wyrobach, usługach czy uzyskaniu porad. 

Nie szukam tutaj zatrzęsienia linków do aktualności, wydarzeń z danej tematyki. Tym niech zajmują się serwisy z wiadomościami. 

Dlatego prosiłbym o rozważenie opcji wyłączenia powiadomień o nowych postach z działu chrono24/zegarki.

Zainteresowani na pewno tam dotrą, a pozostali nie będą musieli przeczesywać natłoku zegarkowych aktualności.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie,

 

Szukam rozwiązania poniżej przedstawionej "zagadki" i zastanawiam się, czy ktoś z Państwa byłby mi w stanie pomóc?

Problem polega na tym, że kiedy w weekend próbowałem wejść na strony forum z komputera znajomych (konkretnie klikając na baner forum ze strony butwbutonierce.pl) pojawiał się komunikat, że użytkownik został zbanowany. Komunikat ten pojawiał się niezależnie od tego, czy forum chcieliśmy przeglądać w charakterze gości czy też próbując logować się za pomocą moich danych.

Gwoli ścisłości dodam, że nikt z domowników nigdy wcześniej swojego komputera do przeglądania stron forum nie używał i znajomi korzystając z internetu radiowego nie mają chyba stałego adresu IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie jakos oznaczyc w poscie uzytkowanika (jakby otagowac) tak zeby dostal informacje o tym. Np jesli w komentarzu chce zwrocic sie do niego a on niekoniecznie ciagle sledzi watek. Na styleforum mozna to zrobic poprzez "@......" gdzie kropki to nazwa danego uzytkownika.

 

Dzieki

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzałem wczoraj procedurę zmiany hasła do profilu na komputerze w pracy. Gdy w domu zalogowałem się na nowe hasło i kliknąłem "wyświetl nową zawartość" okazało się, że nie ma żadnej nowej zawartości - mimo że tematy się pojawiały.

Ponadto, jest jakiś problem z zapamiętaniem mnie na komputerze - za każdym razem jak wchodzę na forum, muszę się logować, mimo że zawsze klikam "zapamiętaj mnie". I nadal ani razu nie wyświetla mi się nowa zawartość po zalogowaniu, co jest dość uciążliwe.

Te dwa powyższe problemy nie istniały do wczoraj, pojawiły się niestety dopiero po zmianie hasła, czy ktoś ma pomysł co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z forum na iOS 8. Za żadne skarby, na żadnej przeglądarce nie mogę przeglądać forum. Co dziwne - sprawa dot. tylko wchodzenia w temat, nie na forum w ogóle. Różne przeglądarki wypluwają różne sformułowania. Opera - Zapętlenie przekierowań na stronie. Safari - "Safari nie może otworzyć tej strony, gdyż ona nie istnieje" :geek:. Tapatalk mnie nie "jara".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko problem z iOS, to problem ogólny z Safari (zarówno w iOS jak i OSX). Zresztą w tym wątku ostatnio było to zgłaszane kilka razy ale bez odzewu. W iOS jest to widoczne w każdej przeglądarce bo nawet przeglądarki firm trzecich używają silnika Safari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.