Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Otwartego wątku!

Czy jest jakiś podobny wątek na forum?

Jeśli potrzebujesz informacji o wyprzedażach w takich markach jak TMLewin, Vistula czy Wólczanka polecam zapisać się do ich newslettera albo w kalendarzu wpisać wyprzedaże na najbliższe 5 lat, są bardzo regularne. Jeśli chciałbyś temat z informacjami z nieznanych, a wartościowych sklepów:

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2121-promocje-w-markach-premium/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz informacji o wyprzedażach w takich markach jak TMLewin, Vistula czy Wólczanka polecam zapisać się do ich newslettera albo w kalendarzu wpisać wyprzedaże na najbliższe 5 lat, są bardzo regularne. Jeśli chciałbyś temat z informacjami z nieznanych, a wartościowych sklepów:

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2121-promocje-w-markach-premium/

Ha, ha, ha...

Dlaczego zamknięto tamten wątek? Czy zaczął "przeszkadzać" na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ogłoszenia jasno nie wynika, że oferta została wystawiona "w imieniu osoby trzeciej" (tfu!)

Zasadniczo to ja zapłaciłem byłem za te buty, więc sprzedaję w swoim imieniu.

Buty są używane, jak wiele rzeczy sprzedawanych w tym dziale.

Ale nie polemizuję, niech i tak będzie skoro taka jest skrupulatnego moderatora wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego xyz od dłuższego czasu obserwuję Twoje poczynania, jednej rzeczy musisz być świadomy - uczestnictwo w tym forum nie jest przymusowe.

 

@pafcio0

nie znajdujemy uzasadnienia dla celów tego forum (klasyczna, męska elegancja) w kontekście umieszczania ogłoszenia sprzedaży używanych butów swojej żony.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pafcio0

nie znajdujemy uzasadnienia dla celów tego forum (klasyczna, męska elegancja) w kontekście umieszczania ogłoszenia sprzedaży używanych butów swojej żony.

Ok, choć tłumaczenie contantina było zupełnie inne ("nie znajdujemy?"), to przyjmuję ten argument, acz osobiście nie do końca podzielam zdanie (elegancka partnerka wiąże się wszak z tematem męskiej elegancji bardziej niż wiele wątków tu poruszanych to raz, a dwa - na forum promowane jest również wysokojakościowe ręcznie wykonywane obuwie damskie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, choć tłumaczenie contantina było zupełnie inne ("nie znajdujemy?"), to przyjmuję ten argument, acz osobiście nie do końca podzielam zdanie (elegancka partnerka wiąże się wszak z tematem męskiej elegancji bardziej niż wiele wątków tu poruszanych to raz, a dwa - na forum promowane jest również wysokojakościowe ręcznie wykonywane obuwie damskie)

Jeżeli różnica między używanym obuwiem damskim, a wysokiej jakości ręcznie wykonanym nowym butem nie jest zauważalna jest mi bardzo przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o jeden z podpunktów regulaminu. (VII - 3)

 

"Ostrzeżenie może być udzielone w formie wpisu w wątku na forum, w którym doszło do naruszenia regulaminu, bądź w formie prywatnej wiadomości przesłanej użytkownikowi forum."

Dostałem ostrzeżenie za założenie tematu nie zgodnie z regulaminem w dziale kupie/sprzedam.
Temat założyłem będąc 29 dni na forum a nie 30. Jak widać nie jestem tutaj tylko w celu uskuteczniania handlu a faktycznie aktywnie się udzielam.
Wcześniej założyłem temat o sprzedaży krawatów za pozwoleniem jednego z administratorów o nicku Constantin. 

Ostrzeżenie dostałem od admina o nicku Misza. Fakt zgadzam się naruszyłem regulamin, ale dlaczego zgodnie z tym właśnie regulaminem nie zostałem powiadomiony o ostrzeżeniu ani w wątku który został skasowany, ani też w formie wiadomości "przesłanej użytkownikowi forum" ?

 

Admini odpowiadają mi na pw z zapytaniami o forum tylko Misza nie raczy tego robić mimo, że jako nowy użytkownik mam prawo uzyskać odpowiedzi na poszczególne pytania właśnie od kogoś takiego jak on. Co więcej widzę, że czyta te wiadomości po kilka razy a odpowiedzieć nie raczy. 

Na koniec. Wiadomości do @Misza. Uprzejmie informuję iż ostrzeżenia od administratora który powinien być pomocny nowym userom takim jak ja a zamiast tego pomaga wtedy kiedy "mu się zachce" totalnie po mnie spływają.  

 

5!

gawel.
 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby doszło do rozmowy należy najpierw określić słownictwo którego się używa i jego znaczenie. Administratorem forum But w Butonierce jest Stowarzyszenie But w Butonierce w którego imieniu występuję ja.

 

Mimo osobistych przekonań prawniczych i pewnego sentymentu to teleologii trzeba jednak zauważyć - regulamin ma z pewnością charakter normatywny. Dzięki temu że jest dość młody zastosowałem wykładnię autentyczną - zapytałem twórcę regulaminu "co miał na myśli i po co" i uzyskałem odpowiedź (z którą całkowicie się zgadzam) że nie ma możliwości naginania regulaminu.

 

Co do powiadomienia w wątku który został skasowany - czynność taka zapewne byłaby bezcelowa - po co pisać post w wątku i usuwać go po chwili? Co do niewysłania PM - przepraszam za zaistniałe niedogodności, omówię to z gronem moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o jeden z podpunktów regulaminu. (VII - 3)

 

"Ostrzeżenie może być udzielone w formie wpisu w wątku na forum, w którym doszło do naruszenia regulaminu, bądź w formie prywatnej wiadomości przesłanej użytkownikowi forum."

Dostałem ostrzeżenie za założenie tematu nie zgodnie z regulaminem w dziale kupie/sprzedam.

Temat założyłem będąc 29 dni na forum a nie 30. Jak widać nie jestem tutaj tylko w celu uskuteczniania handlu a faktycznie aktywnie się udzielam.

Wcześniej założyłem temat o sprzedaży krawatów za pozwoleniem jednego z administratorów o nicku Constantin. 

Ostrzeżenie dostałem od admina o nicku Misza. Fakt zgadzam się naruszyłem regulamin, ale dlaczego zgodnie z tym właśnie regulaminem nie zostałem powiadomiony o ostrzeżeniu ani w wątku który został skasowany, ani też w formie wiadomości "przesłanej użytkownikowi forum" ?

(...)

 

5!

gawel.

 

 

Drogi Użytkowniku.

 

Dostałeś ostrzeżenie w związku z nagminnym łamaniem Regulaminu. Wydaje mi się, że informację o ostrzeżeniu wraz  z powodem otrzymałeś, czego potwierdzeniem jest Twój post. 

 

Była edycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.