Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Mam małą sugestię. Może nie (aż) do regulaminu. Ale chciałbym uczulić użytkowników, do używania pełnych i poprawnych nazw produktów, producentów, sklepów etc. Dla osób początkujących, lub słabo obeznanych z omawianym tematem, a nawet obeznanych, skróty są często niezrozumiałe. Stąd wielokrotnie powtarzające się wątki, bo w opcji szukaj wpisujemy poprawnie, a w temacie użytkownicy rozmawiają "slangiem". Nie wspominając o słabej czytelności tekstów skrótowo/slangowych.

 

Nie mam tu na myśli kontroli języka, bo żyjemy w wolnym kraju. To coś w rodzaju apelu. By żyło nam się lepiej z dobrze "skrojonym" językiem.

 

(EDT: Widzę, że macie ciekawsze tematy... No cóż próbowałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz prywatnej wiadomości pozwolę sobie na publiczne zadanie pytania: dlaczego moje posty są usuwane bez podania przyczyny?

Twoje posty są usuwane z uwagi na niski poziom intelektualny i merytoryczny, że przypomnę tylko jak nazwałeś zdjęcia umieszczone na forum:

but w rzyci.jpg

but w ryju.jpg

but w dupie.jpg

 

taki dowcip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje posty są usuwane z uwagi na niski poziom intelektualny i merytoryczny, że przypomnę tylko jak nazwałeś zdjęcia umieszczone na forum:

but w rzyci.jpg

but w ryju.jpg

but w dupie.jpg

 

taki dowcip?

Proszę Pana, wydawało mi się, że wyjaśniłem kwestię nazw plików i kilkukrotnie za nią przeprosiłem, zarówno publicznie jak i personalnie niektórych moderatorów. Jednak moje pytanie tyczy się dzisiejszego posta, w którym nazwy zdjęć w żaden sposób nie odbiegały od przyjętych norm, a jednak został on usunięty bez podania przyczyny. Wyłącznie moderator Mosze wyjaśnił mi rzeczowo powód skasowania moich postów, nie robiąc przy tym w moją stronę jakichkolwiek wytyków personalnych, a zwłaszcza nie podając w wątpliwość mojej inteligencji. Jest mi bardzo przykro, że administracja Forum But w Butonierce w taki sposób odnosi się do swoich nowych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty przeniosłem.

 



Proszę Pana, wydawało mi się, że wyjaśniłem kwestię nazw plików i kilkukrotnie za nią przeprosiłem, zarówno publicznie jak i personalnie niektórych moderatorów. Jednak moje pytanie tyczy się dzisiejszego posta, w którym nazwy zdjęć w żaden sposób nie odbiegały od przyjętych norm, a jednak został on usunięty bez podania przyczyny. Wyłącznie moderator Mosze wyjaśnił mi rzeczowo powód skasowania moich postów, nie robiąc przy tym w moją stronę jakichkolwiek wytyków personalnych, a zwłaszcza nie podając w wątpliwość mojej inteligencji. Jest mi bardzo przykro, że administracja Forum But w Butonierce w taki sposób odnosi się do swoich nowych forumowiczów.

 

Nie odnosiłem się do forumowicza czy forumowiczów (skąd liczba mnoga?), ale do treści jego (ich?) posta -

posty są usuwane z uwagi na niski poziom intelektualny i merytoryczny

 

Co do dzisiejszego posta:

- nazwy zdjęć pozostawię bez komentarza

- zdjęcia ukazywały postać w garniturze i klapkach

- było też zdjęcie zbliżenia na plastikowy zegarek casio razem z kawałkiem sznurka.

 

Tego typu zachowania są i będą zawsze odczytywane w kontekście dotychczasowej działalności użytkownika i w tym przypadku traktowane jako zwykłe trollowanie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szanowna Administracjo,

Chciałbym dowiedzieć się, w jaki sposób mój post w temacie "Krótkie pytania, krótkie odpowiedzi" złamał regulamin lub obraził innych użytkowników, tak że został usunięty na ich wniosek. Zamieściłem w nim zdjęcie przymierzanej przeze mnie marynarki i prosiłem współforumowiczów o poradę odnośnie zakupu. Pomimo bezpośredniego pytania skierowanego do moderatora, odnośnie skasowanego posta, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Administracjo,

Chciałbym dowiedzieć się, w jaki sposób mój post w temacie "Krótkie pytania, krótkie odpowiedzi" złamał regulamin lub obraził innych użytkowników, tak że został usunięty na ich wniosek. Zamieściłem w nim zdjęcie przymierzanej przeze mnie marynarki i prosiłem współforumowiczów o poradę odnośnie zakupu. Pomimo bezpośredniego pytania skierowanego do moderatora, odnośnie skasowanego posta, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

W związku ze zgłoszeniami posty usunięte.

Wiem że zgłoszenie było co najmniej jedno, moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Burgerze, każdy żart, nawet najśmieszniejszy opowiadany po raz trzeci jest już mało zabawny.

Pomyśl o ile bardziej nieśmieszny jest żart opowiadany po raz piąty, który na dodatek od początku nie był ani trochę zabawny.

 

Proszę dać mi czas na zastanowienie, nie chciałbym Panów zawieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście śmieszą żarty Pana Burgera (traktuję je jako swego rodzaju happeningi) i miałbym ochotę zobaczyć wspomnianą marynarkę. Może po prostu mam kiepskie poczucie humoru. :)  Wychodzę z założenia, że dystans do samego siebie i umiejętność śmiania się z siebie samego to rzeczy cenniejsze niż najdroższe ubranie. Ale wiadomo, ile osób - tyle zapatrywań.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, Burger?

 

Szanowny Panie Misza, pragnę zauważyć, iż Pańskie kreacje wielokrotnie również nie olśniewały naszego Forum, w dodatku będąc już przez Pana zakupione i noszone. Na zaczepki Pana Krzyśka_W nie będę nawet reagował - nie chciałbym schodzić poniżej pewnego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma Pan rację, co do moich zestawów. 

 

Jednak w opinii znaczącej ilości użytkowników Pan sobie z nas dworuje także swoimi zestawami. W takiej sytuacji należy sobie zadać pytanie, czy robi to Pan specjalnie, czy też naprawdę oczekuje Pan dobrych rad, a błąd leży we właściwej komunikacji jednej lub drugiej strony. Cały czas myślę, że jednak są to Pana irytujące żarty, a więc trolling. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.