Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

@White Haven, popieram,

@Corelli, może to dlatego, że stary jestem, ale nic nie rozumiem z tego co napisałeś, możesz to wyjaśnić jak 60-latkowi, bo 5-letnie dziecko to pewnie od dawna wie o co chodzi, i co to jest PPM i gdzie to można znaleźć? :(

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@White Haven, popieram,

@Corelli, może to dlatego, że stary jestem, ale nic nie rozumiem z tego co napisałeś, możesz to wyjaśnić jak 60-latkowi, bo 5-letnie dziecko to pewnie od dawna wie o co chodzi, i co to jest PPM i gdzie to można znaleźć? :(

 

Napiszę jak to zrobić dla przeglądarki której używam (Opera). Większość używa mozilli przez którą można zablokować tylko zawartość ramki tzn odnośnik do fb czy twarze "lajkujących" (miałem nadzieję nigdy tego słowa nie użyć ;) )

1. Ściągnąć dodatek adBlock do swojej przeglądarki i zainstalować (przyda się nawet jak się nie chce blokować fb, ponieważ usuwa 99% reklam)

https://addons.opera.com/pl/extensions/details/adblockforopera/?display=en

2. Najechać myszką na ramkę fb na naszym forum i kliknąć PPM (Prawy przycisk myszy)

3. Wybrać opcję adBlock, a następnie "zablokuj tę reklamę"

4. W okienku które się wyświetli, przesuwać suwak aż do całkowitego zniknięcia napisu facebook

 

Dla Mozilli (usuwa tylko wnętrze ramki)

1. Ściągnąć adBlock/ adBlock Plus

2. PPM na ramce facebooka

3. Wybrać "zablokuj obrazek/ramkę"

4. zaznaczyć facebook.com w oknie które się pojawiło po wykonaniu 3 kroku

5. Nacisnąć "dodaj filtr"

 

Jak już jesteśmy w temacie przeglądarek, to szczerze polecam Operę (Operę nie będącą przeglądarką, również polecam ;) ).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jak to zrobić dla przeglądarki której używam (Opera). Większość używa mozilli przez którą można zablokować tylko zawartość ramki tzn odnośnik do fb czy twarze "lajkujących" (miałem nadzieję nigdy tego słowa nie użyć ;) )

Dla Mozilli (usuwa tylko wnętrze ramki)

1. Ściągnąć adBlock/ adBlock Plus

2. PPM na ramce facebooka

3. Wybrać "zablokuj obrazek/ramkę"

W Mozilli po kliknieciu zablokuj obrazek, adblock podal jakis dziwny blogspotowy adres, ale po zablokowaniu go nie mam ramki ani loga facebooka, tylko czyste forum.

Adres do wrzucenia w adblocka: ||4.bp.blogspot.com/-mMtB2ANqowQ/T6es-PuSR2I/AAAAAAAAAjM/LDamrUnMJJc/s320/fb1-right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć regulaminu forum, link z posta w dziale Oddam-Kupię-Sprzedam wyrzuca na główną stronę. Ostatnio pojawiły się oferty nowych użytkowników (pierwszy post i od razu oferta), może to dlatego, że wątek "Przeczytaj zanim założysz temat" nie spełnia swojej roli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.