Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kiedyś nastąpi modyfikacja, która wielokrotnie była zgłaszana, a dotyczy zwiększenia możliwości przyznania punktów reputacji na dzień? obecnie pod wieczór już nie mogę kliknąć na świetną stylizację kogokolwiek z forum, bądź sensowny post, ponieważ wyczerpałem limit. Rozumiem że kiedyś było 10, ale wtedy użytkowników było również kilkadziesiąt procent mniej.

 

Dokopałem się do odpowiednich ustawień. Limit jest zwiększony do 30. Hojnych rozdawaczy punktów proszę o przetestowanie i info na PM jakby był problem.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam problem z odpalaniem filmików z YT zamieszczane przez użytkowników - nie pojawia się nawet link.

 

Problem znany od dawna - niestety sądząc po tym, że nadal występuje chyba nie da się tego rozwiązać od strony forum. Nie wiem jakiej przeglądarki używasz - na chrome wystarczy kliknąć na tarczę w prawym, górnym rogu paska adresowego i wybrać opcję "wczytaj niezabezpieczone skrypty". Z tego co pamiętam da się to jakoś ustawić na stałe - poszperaj w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem znany od dawna - niestety sądząc po tym, że nadal występuje chyba nie da się tego rozwiązać od strony forum. Nie wiem jakiej przeglądarki używasz - na chrome wystarczy kliknąć na tarczę w prawym, górnym rogu paska adresowego i wybrać opcję "wczytaj niezabezpieczone skrypty". Z tego co pamiętam da się to jakoś ustawić na stałe - poszperaj w tym temacie. 

dzięki za odp. Korzystam z firefoxa, ale safari też ma problem. Miałem nadzieję, że to tymczasowy problem i dotyczy aktualizacji bo wcześniej odpalało bez problemu. To dotyczy tylko użytkowników Maków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko dla mnie ostatnie "fejsbukowe" posty stowarzyszenia, Ditta von T., zapachniały poziomem gimnazjum tudzież niektórych blogerów?

 

Nie pytany, odpowiem:

1. Ditta znalazła się w Sali Klubowej.

2. W razie wątpliwości dotyczących poziomu postów, najlepiej post zgłosić do moderacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu  ;) Im więcej ułatwień tym lepiej. Moduł załączania zdjęć też mógłby być bardziej intuicyjny i dawać możliwość automatycznego skalowania/wyświetlania zdjęcia w mniejszej niż rzeczywista rozdzielczości. 

Skoro już przy tym jesteśmy, forum ma kilka dziwnych błędów. Zaczynając od wersji mobilnej która niepoprawnie się skaluje, a kończąc na irytującym przechodzeniu z wyników wyszukiwania do konkretnego posta, które zwyczajnie nie działa (skutkuje to efektem widocznym na załączonym zdjęciu). Często też pojawia się podobny problem w wersji mobilnej podczas próby wczytania wątku z zakładki „nowa zawartość”.

 

post-4094-0-39364000-1452615483_thumb.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako forumowicz, sympatyk stowarzyszenia i "kierownik" spotkań lokalnych u mnie w mieście mam oficjalną prośbę, którą poddaję pod rozwagę moderatorów i Stowarzyszenia:

 

Czy na stronie głównej forum - obok rubryki "Sala klubowa" mogła by powstać nowa - zatytułowana "Spotkania lokalne"? albo "Spotkajmy się lokalnie" - do której przeniesione byłyby wszystkie wątki w tym temacie?

 

Spieszę z uzasadnieniem. Wiem, że Stowarzyszenie zamierza może nie tyle odchodzić od formuły spotkań ogólnopolskich (które będą się odbywały) co bardziej promować właśnie spotkania lokalne. Takowe po pierwsze - są dużo łatwiejsze do zorganizowania i odbywają się od jakiegoś czasu w Trójmieście, Łodzi, regularnie w Szczecinie (teraz będzie chyba 9-te), a Beny23, zainicjował nawet jedne w NYC ! Co więcej, jestem  więcej niż pewien, że we wszystkich większych miastach Polski (Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice, Warszawa) na pewno są chętni forumowicze, w tym również `społecznicy` ;) którym będzie się chciało raz na jakiś czas zadzwonić i wynająć dostatecznie duży stolik w jakimś lokalu. Oczywiście rozumiem, że dużo osób na forum zna się już prywatnie, ale chyba chodzi o to, żeby to wszystko się rozwijało, prawda? 

 

Sam przyznam się, że kiedyś praktycznie w ogóle nie zaglądałem do sekcji "Sala klubowa" i tak może robić wiele innych osób. A załóżmy, że zarejestruje się na forum nowy użytkownik i co zobaczy na stronie głównej? "Spotkania lokalne". I już wie, że w jego mieście są ludzie z którymi może się zapoznać i nawiązać nowe ciekawe znajomości. Dobrze by było iść w tym kierunku. I znowu podam na własnym przykładzie: informacje, że u mnie w mieście są ludzie z forum odkopałem kiedyś z nudów na którejś z kolei zakładce w rubryce "Sala klubowa". Odbyło się chyba w 2011, a był już 2015. W sumie łut szczęścia sprawił, że wszystko zaczęło znowu działać. Ale nie każdy ma tyle czasu i weny, by się doszukiwać takich informacji. 

 

Dlaczego lepiej przenieść wszystkie wątki w tematach z sali klubowej do nowo utworzonej rubryki? Bo jest to bardziej czytelne i pokazuje też pewne priorytety. Poza tym, lokalnie łatwiej się zintegrować. Do dziś mi trudno w to uwierzyć, ale w moim Szczecinie znalazło się ponad 10 osób chętnych lub o których wiem że istnieją i byli lub deklarują przyjście, a nowi cały czas się znajdują. Oczywiście tutaj kluczem jest pewna regularność, ale to już osobna historia.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.