Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest szansa na dodanie w wyszukiwarce opcji "pokaż wszystkie posty z X lub więcej punktów reputacji"? Ewentualnie na dodanie kilku więcej podstron do "zawartość z najwyższą reputacją"? Czasem człowiek chce sobie pooglądać ładne zdjęcia, a np. mi nie bardzo chce się przebijać przez 600 stron CMDNS, gdzie połowa postów to komentarze lub pytania o marki ubrań ze zdjęć, a z pozostałej połowy tylko część to naprawdę inspirujące zestawy.

 

Caporegime dzięki! Skoro tak dobrze Ci idzie, to może jeszcze dodaj filtrowanie po punktach reputacji w wyszukiwarce? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wręcz powiedział, że chyba w końcu działa na Safari i to nienajgorzej. Wcześniej były problemy.

Ps. Zdaje się, że za szybko się ucieszyłem - do niektórych tematów nadal nie da się wejść na Safari, wyświetla komunikat "strona nie istnieje". Mam tak przykładowo z wątkiem "Audio".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Tapatalku po napisaniu posta za każdym razem otrzymuję jakiś straszny komunikat, że post się nie dodał, thread error, system exception, zostałem zbanowany i odbiorą mi wszystkie buty Yanko; na szczęście post się dodaje i po Yanko nikt nie przychodzi. Może to problem Tapatalka.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna niczego Ci nie dyktuje, działa według algorytmu :).

 

Podejrzewam, że jest tak:

1. Użytkownik otwiera stronę z postem i chce go ocenić, nie robi tego, idzie sobie zrobić herbatę. Post ma ocenę 2.

2. W tym czasie inny użytkownik daje plusa. Post ma ocenę 3.

3. Pierwszy użytkownik wraca z herbatą i daje plusa.

4. System próbuje zapisać nową ocenę, jednak wykrywa, że zapisana wartość (3) jest równa nowej wartości. Zwracany jest komunikat o błędzie. Ewentualnie kontrola zgodności danych prowadzona jest za pomocą liczby kontrolnej, albo daty, ale zasada jest taka sama.

 

@xkoziol

Musisz się z tym pogodzić, taki urok systemów ze współbieżnym dostępem do danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płasko, ale niektórzy nie lubią "wywijanych" mankietów.

 

Nie ma się co śmiać :) Miałem kiedyś pracownika, który będąc słusznego wzrostu, postanowił zaszaleć i kupić koszulę z francuskim mankietem. Chłop chyba niespecjalnie ogarniał temat, bo wybrał taką z rękawami zbyt krótkimi o min.10cm. Chcąc zamarkować różnicę odwinął je i spiął spinkami :) Padłem pod wrażeniem tej "elegancji" ... 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie znalazłem wątku, który by brzmiał mniej więcej tak: "coś co mnie denerwuje u sprzedawców" (i tak spokojnie napisane). Przeglądając poszetki na Allegro znalazłem to: http://allegro.pl/poszetki-wzory-poszetka-duzy-wybor-hisoutfit-i5859354847.html Chodzi o opis przedmiotu, w dodatku napisany pogrubioną czcionką, cytuję: " Nasze produkty są ręcznie wykonywane w pracowni krawieckiej z dbałością o każdy detal. "

Zgłosiłem sprawę w Allegro ale wątpię żeby zmienili opis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.