Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje mi też opcji podglądu posta przed wysłaniem, czasami z niej korzystałem, w celu np. odpowiedniego ułożenia zdjęć. Teraz zmiana układu zdjęć jest możliwa tylko przez edycję posta (przynajmniej tak udało mi się to zrobić).

EDYCJA:
Podgląd jednak jest - znalazłem. :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zalogowaniu się, wybrałem opcję zapamiętania. Po zamknięciu przeglądarki i po chwili po otwarciu forum, jestem wylogowany. kilkukrotne odświeżenie (F5) powoduje "załapanie" i jestem zalogowany.

chciałem jeszcze dodać zrzut z ekrany z pytaniem jak usunąć "tematy" pojawiające się w małym bloczku po prawej, ale mam błąd dodawania załączników w jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ktoś dał punkty reputacji do czegoś co dodałem" - pomijając już sformułowanie, nie można tego wyłączyć. Wolałbym nie otrzymywać powiadomień, gdy ktoś da plusa. Zabrzmi to arogancko, ale dostaję sporo plusów i chciałbym mieć możliwość wyboru, czy będzie to za każdym razem anonsowane.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2016 o 09:15, Aron napisał:

............Teraz zmiana układu zdjęć jest możliwa tylko przez edycję posta (przynajmniej tak udało mi się to zrobić).

Przypadkowo "odkryłem" sposób. Po załączeniu zdjęć trzeba kliknąć na miniaturę, wtedy zdjęcie "wskakuje" do tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden drobiazg: nowy post w wątku jest wyświetlany w zakładce "Nieprzeczytana zawartość" w następujący sposób (przykład):

Rafix odpowiedział +Immune+ ⇒ temat w Oddam – Kupię - Sprzedam

Gdzie pierwszy nick dotyczy autora nowego postu, zaś drugi założyciela tematu, nawet jeśli założył go 6 lat temu i skierowanej rzekomo do niego odpowiedzi nie przeczyta, bo już go na forum nie ma. Niby logiczne, a jednak nielogiczne:-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

czy jest znany orientacyjny termin zmiany layout'a? strasznie męczy wzrok ta wersja kolorystyczna

Moglibyście chociaż dołożyć alternatywne skórki tak jak ostatnim razem. Teraz całość tak odrzuca że aż mi się odechciewa wchodzić na forum. Ten kontrast i nagromadzenie pierdółek w interfejsie zwyczajnie męczy. 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała sugestia - u góry w zakładce jest "kalendarz". Z ciekawości zajrzałem i zobaczyłem ile osób w danym dniu miesiąca ma urodziny, ale żeby sprawdzić kto, to trzeba w każdy jeden dzień kliknąć. Albo to wyrzućcie bo chyba nikogo nie interesuje kto kiedy ma urodziny, albo zmieńcie sposób wyświetlania tych wydarzeń.

W ciągu roku BwB nie ma aż tylu wydarzeń, żeby trzeba było to wpisywać w taką funkcjonalność, a jeśli ktoś chce brać w nich udział, to w odpowiednich tematach przecież są te informacje.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ktoś już zwrócił na to uwagę, ale nawet jeśli, to i tak wymaga to widocznie powtórzenia - dostaję dziesiątki (myślę, że dziś spokojnie ze 100) maili z forum informujących mnie o każdym jednym komentarzu w każdym jednym wątku, w którym kiedykolwiek pisałem. Jest to niemożebnie irytujące, a nie można tego wyłączyć. Proszę, dajcie możliwość zmiany wszystkich opcji powiadomień, bo nie jestem w stanie ogarnąć swojej skrzynki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Robert M napisał:

Zapewne ktoś już zwrócił na to uwagę, ale nawet jeśli, to i tak wymaga to widocznie powtórzenia - dostaję dziesiątki (myślę, że dziś spokojnie ze 100) maili z forum informujących mnie o każdym jednym komentarzu w każdym jednym wątku, w którym kiedykolwiek pisałem. Jest to niemożebnie irytujące, a nie można tego wyłączyć.

aa.PNG

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

aa.PNG

???

No dobra, to co w takim razie oznacza "Automatycznie obserwowana zawartość" i "Natychmiastowe powiadomienie"? Bo ja zrozumiałem, że to powiadomienia w witrynie forum, a nie mail. Opcję "Wysyłaj mi wiadomości i informacje" oczywiście odznaczyłem - jeśli jednak tyczy się to faktycznie maili, to albo ja mam gorszy dzień, albo jest to wyjątkowo nieintuicyjne. Poza tym mamy też coś takiego, i głównie o to mi chodziło (trzecia opcja od dołu):

Screen.jpg

Wygląda na to, że rozwiązaniem jest po prostu całkowite wypisanie się z listy subskrybentów. Trochę takie brutal force.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.