Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

No i przyszły moje pierwsze Yanko. Model 204. Rok czasu trwało podjęcie decyzji, co do modelu i kopyta rok czasu trwała moja edukacja (oczywiście jeszcze nieskończona) na temat butów. Rok czasu czytania forum i analiz modeli, skór i kopyt tutaj poruszanych. Rok czasu głowienia się czy warto. I odpowiedź: tak warto. Piękne z wyglądu (z takim czubkiem jak lubię), idealnie dopasowane (tutaj miałem największego stracha), mięka, fantastyczna skóra. No i czuję, że kupując te kilka par butów GW w ciągu roku popłynąłem...

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś więcej wiemy o "przylocie" koniakowych loafersów?

Niestety nadal nie mam terminu, a już większość sprzedanych / zapisanych :(

Nie chciałbym wstrzymywać Was, a później napisać, że już nie ma, dlatego z przykrością przypominam, że loafersowo mamy stracony sezon.

 

Koniakowe Yanko Suede Loafersy 14666, które po dostawie (nie znam jeszcze terminu) zostaną do dyspozycji:

UK6,5 x1

UK7,5x1

UK8 x2

UK9 x1

UK11 x1

 

Jeżeli ktoś sobie życzy, byśmy przyblokowali dany rozmiar i nadali e-mail po dostawie proszę pisać na adres sklepowy.

Jak tylko będę miał jakieś info o terminie - poinformuję w tym wątku.

 

EDIT rozmiarówki - trochę ubyło.

Edytowane przez saphir.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób o podbiciu wyższym, niż średnia:

czy znaleźliście model/kopyto, który by do Was pasował?

Po dzisiejszym mierzeniu butów na kopytach 961 i 962 jestem mocno niepocieszony; zwłaszcza, że buty robią niesamowite wrażenie...

 

 

 

 

Zdjęcia obrazujące katastrofę:

post-6808-0-46233700-1432064632_thumb.jp

post-6808-0-52992800-1432064636_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, ubranie dwóch różnych butów to trochę katastrofa

A na poważnie, przyszwa nie musi się idealnie schodzić. Jak przejrzysz wątek "Jakie buty mam dziś na sobie" zobaczysz, że to się zdarza i nie wygląda tak źle. Dodatkowo jak skóra trochę popracuje, przyszwa powinna zacząć schodzić się troche bardziej. A w ostateczności możesz chyba użyć Shoe Stretch od Tarrago (aczkolwiek z tym nie mam doświadczenia).

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, ubranie dwóch różnych butów to trochę katastrofa

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Kolega ma problem z wysokim podbiciem i dobrze go rozumiem bo mam taki sam. Katastrofą jest ubieranie butów. Ubrać to można ajpada w etui. Buty się zakłada.

 

Wysłane ze starego ale jarego hapeka.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam dość wysokie podbicie, do tego szeroką stopę, przez co w większości butów które ZAKŁADAM przyszwa niezbyt chce się schodzić. Niestety do niektórych rzeczy trzeba się trochę przyzwyczaić. A gwoli ścisłości iPada w etui można włożyć a nie ubrać.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie.

 

Należy jednak zwrócić uwagę, że Yanko to przede wszystkim oksfordy w szczupłych kopytach i niskim podbiciu.

Tymczasem w naszej części świata - wydaje mi się - dominują stopy szerokie, o podbiciu wysokim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.