Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to moja chyba najbardziej przemyślana "butowa" decyzja! Już dawno nie zastanawiałem się tak długo nad zamówieniem kolejnych butów. Od ponad 2 - 4 miesięcy starałem się zdecydować, czy zamówić kolejne Monki, czy też Oxfordy, oczywiście w jakim kolorze itd. 

Najłatwiejszy był wybór kopyta - 915F - na którym posiadam Monki w kolorze Testa de Moro i muszę przyznać, że  to jedne z moich ulubionych butów. Piękne kształty i kolor!

 

Kolor jest tak rewelacyjny, że poważnie brałem pod uwagę zamówienie Oxfordów w tym kolorze, jako uzupełnienie Monków i mojej kolekcji butów. Jednak ostatecznie zdecydowałem się na:

 

- Monki 306 Yes Blue (mam trzewiki 525 w tym kolorze). Uważam, że jest to jeden z ciekawszych odcieni niebieskiego/granatu. 

 

post-3391-0-11893800-1433627179_thumb.jp

- Oxfordy 272 Cambridge Niger-odcień brązu, którego nie mam w kolekcji butów.

 

post-3391-0-64388000-1433627192_thumb.jp (środkowe buty)

 

Już dziś nie mogę się doczekać dostawy, jednak pocieszam się, że 10 - 12 tygodni szybko zleci  :-P 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwiebiam monki Yanko na 915. Niestety moja żona ma odmienne podejście i często mówi: "Zdejmuj te PATATAJE!"

Myślę, że wiele spośród Naszych Kobiet prezentuje podobne podejście - dlatego musimy schodzić do podziemia, gdzie potajemnie zrzeszamy się w Shoe Clubie... ;)     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wiele spośród Naszych Kobiet prezentuje podobne podejście - dlatego musimy schodzić do podziemia, gdzie potajemnie zrzeszamy się w Shoe Clubie... ;)     

 

Na szczescie mojej zonie podobaja sie monki :) Na poczatku musiala sie przyzwyczaic, ale teraz wyraza sie o nich pozytywnie :)

Jedne co ja zaczyna denerwowac to powiekszajaca sie liczba par w mojej kolekcji... Niedlugo bede mial wiecej od niej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.