Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wetnę się między wódkę, a zakąskę. Podłoga po przejściu kota.

 

 

 

Teraz mam pytanie odnośnie komfortu użytkowania .Nie są zbyt sztywne .?Czy skóra nie jest zbyt  twarda .Mięknie coś ?Pytam bo miałem trzewiki na tym kopycie i się mi wydawały strasznie twarde sztywne .Co prawda tylko je przymierzałem ,ostatecznie nie kupiłem bo i tak rozmiar nie był ten .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za krótko używam by być w stanie odpowiedzieć na te pytania. Póki co - wydają mi się wygodne choć nie mam zbyt dużej skali porównawczej (jedynie G&B które mam także od niedawna i jakieś wcześniejsze tanie polskie buty do garniturów).

 

Ps. Nie chce robić za moderację, ale pewnie zaraz dostanie Ci się za cytowanie obrazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za krótko używam by być w stanie odpowiedzieć na te pytania. Póki co - wydają mi się wygodne choć nie mam zbyt dużej skali porównawczej (jedynie G&B które mam także od niedawna i jakieś wcześniejsze tanie polskie buty do garniturów).

 

Ps. Nie chce robić za moderację, ale pewnie zaraz dostanie Ci się za cytowanie obrazków.

A jaki nosisz rozmiar ? długość stopy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam pytanie odnośnie komfortu użytkowania .Nie są zbyt sztywne .?Czy skóra nie jest zbyt  twarda .Mięknie coś ?Pytam bo miałem trzewiki na tym kopycie i się mi wydawały strasznie twarde sztywne .Co prawda tylko je przymierzałem ,ostatecznie nie kupiłem bo i tak rozmiar nie był ten .

 

Każde buty z prawdziwej skóry są na początku sztywne, wiec wrażenia z przymiarki nie mogą być inne. Takie buty trzeba kupować ze świadomością, że to przejściowe i trzeba uważać żeby nie kupić takich, które po "złamaniu" okażą się za duże. Skóra z czasem mięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moża ja podpowiem słowo odnośnie twardości skóry w tym modelu. Jest dość twarda kiedy porównuję je np. z SP, niemniej jednak jest to kwestia rozchodzenia. Sama konstrukcja buta, tj. górna cześć cholewki jest dość sztywna, ale o to chodzi, ma trzymać swój fason i kształt. Natomiast ze zginaniem nie ma żadnych problemów, bardziej pięta musi trochę pocierpieć, przynajmniej tak jest w moim przypadku ;-).

 

Ale i tak, niezależnie od wszystkiego, to są bardzo ładne buty ;).

To moja para (zdjęcie stare).

 

923b6c1dae7caaf1med.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, to nie moja działka ... musiałbym odkopać umowy z przewoźnikami, ale chyba nie będę ich upubliczniał, bo to informacje poufne :)

 

Z tego, co kojarzę to ceny przesyłek kurierskich z reguły zawierają się w widełkach 14-20 PLN. Natomiast sklepy czasem do takich wysyłek dokładają lub całkiem je refundują na korzyść Klienta i tak możemy zobaczyć w sklepach on-line cenę UPS/DHL ... za 9 PLN / 5 PLN lub GRATIS. Duże sieci mają na pewno preferencyjne warunki. Wiele zależy od ilości przesyłek ... , ale to chyba nie miejsce na takie rozważania i zaraz pojawi się Green Patrol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chesnut (bez "t" :)), to raczej nazwa skóry. Taka pisownia jest w opisie jedynego dostępnego obecnie modelu z tej skóry http://patine.pl/yanko-107-chesnut-niger.html

 

Trzy kolory tej skóry są prezentowane w próbniku:

http://blog.patine.pl/yanko-kolory-skor/

 

Masz rację w tym, że u niektórych producentów występuje kolor chestnut, czyli kasztanowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkaset postów temu :) przy okazji prezentowania zamszowych chukka, padła prośba o porównanie kopyt 790 i 960. Do porównania nie doszło, ponieważ, jeśli mnie pamięć nie myli, saphir.pl nie miał wtedy pod ręką Janków 080. Jeśli ta techniczna niedogodność nie jest już przeszkodą, to chciałbym ponowić prośbę o zestawienie na jednym zdjęciu chukka model 654 i 080. Najbardziej zależy mi na ujęciu różnic w kopytach obydwu modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.