Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

272 w Cuero prezentują się rewelacyjnie

Oj bardzo! Widziałem je z wysokim połyskiem na noskach i widok rozłożył mnie na łopatki, dlatego już są na miejscu ;)

 

Generalnie z nowości:

 

Yanko 435 Cuero

 

post-17-0-97985900-1435853074_thumb.jpg

 

 

Yanko 558 Burdeos

 

post-17-0-21324000-1435853081_thumb.jpg

 

 

Yanko 272 Cuero

 

post-17-0-31172600-1435853087_thumb.jpg

 

 

Yanko 696 Suede

 

post-17-0-90416000-1435853097_thumb.jpg

 

Więcej fotek:

http://blog.patine.pl/jeszcze-nowsze-yanko/

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wszedłem do Emanuel Berg obejrzeć C&J i w ogóle nie zrobiły na mnie wrażenia (cena blisko 2000). Zastanawiam się czy może, to przez to, że egzemplarze wystawowe są zaniedbane? Dziwne to :).

 

C&J to wspaniale buty, mają ładne kopyta, świetne materiały i wykonane są z dużą dbałością o szczegóły (np. jako nieliczni skalują medalion w zależności od rozmiaru buta). Najlepiej jednak, widać to po min roku użytkowania, to nie są buty powalające na pierwszy rzut oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny zamsz, klasyczne kopyto i mam wrażenie, szczególnie dobrze dopilnowana partia. Tymi butami, w moim prywatnym rankingu, Yanko stanęło niebezpiecznie blisko 2 razy droższych Crockett&Jones.

 

attachicon.gifYanko.jpg

Adam, na tym zdjeciu wygladaja na troche szaro-bezowe i mysle sobie wow! Piekny kolor. A to sie okazalo ze to sa te 'brazowe'  :x  mimo wszystko bardzo ladne. Nie mam doswiadczenia dlugiego z Yanko ale wg mnie spokojnie mozna je postawic blisko Crockett & Jones 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, na tym zdjeciu wygladaja na troche szaro-bezowe i mysle sobie wow! Piekny kolor. A to sie okazalo ze to sa te 'brazowe'  :x  mimo wszystko bardzo ladne. Nie mam doswiadczenia dlugiego z Yanko ale wg mnie spokojnie mozna je postawic blisko Crockett & Jones 

 

Nauczyłem się nie sugerować zdjęciami - aparat -> korekta -> profil monitora fotografa -> profil monitora widza - za dużo zachodzi zmian po drodze. Oglądając zdjęcia w sklepie myślałem, że będą ciepło brązowe, a są właśnie lekko wygaszone ;) 

 

Jutro zrobię kilka zdjęć w pełnym słońcu, może na tle trawy, będzie można lepiej ocenić kolor.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.