Skocz do zawartości

Marka butów: Shoepassion


metius

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Czy ktoś z posiadaczy modeli nr 591 lub 544 albo innych z tego samego rodzaju skóry (ciemny? brąz) może się podzielić wiedzą jakiego koloru kremu Saphira używa do konserwacji? Multirenowacja odpisała mi, że w przypadku moich monków 591 najlepszy będzie nr 37, średni brąz. O ile zawsze zawierzałem ich doświadczeniu to teraz chciałbym zasięgnąć jeszcze dalszych konsultacji :) Koloru 37 używam do modelu 554, ale tam odcień jest o ton jaśniejszy. 

W grę wchodzi tylko Saphir, niestety będąc w Berlinie przegapiłem okazję żeby kupić Burgol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy modeli nr 591 lub 544 albo innych z tego samego rodzaju skóry (ciemny? brąz) może się podzielić wiedzą jakiego koloru kremu Saphira używa do konserwacji? Multirenowacja odpisała mi, że w przypadku moich monków 591 najlepszy będzie nr 37, średni brąz. O ile zawsze zawierzałem ich doświadczeniu to teraz chciałbym zasięgnąć jeszcze dalszych konsultacji :) Koloru 37 używam do modelu 554, ale tam odcień jest o ton jaśniejszy. 

W grę wchodzi tylko Saphir, niestety będąc w Berlinie przegapiłem okazję żeby kupić Burgol.

 

Do 591 używam Havane Tabakbrown nr 34 SAPHIR  i wg mnie pasuje idealnie.

Burgola można kupić w KlasyczneButy.pl

 

Edit: Na pierwszy rzut oka krem wygląda na ciemniejszy od skóry ,ale na skórze idealnie się komponuje ;)

 

US3H0fR.jpg?1

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W dniu wczorajszym doszły do mnie buty shoepassion i tu pytanie odnośnie jakości wykonania. Czy to tylko kosmetyka czy może wpłynąć na kondycje obuwia.

 

Co do samych butów jestem zadowolony ale martwi mnie to załamanie.

 

Proszę o poradę.

 

o jakie załamanie chodzi?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej zdjęć załączone.

 

Mam na myśli oczywiście obcas, zdjęcie całego buta było podglądowe chyba, że na cholewce coś przegapiłem :).

 

Być może historyzuję, ale widziałem że jednemu z forumowiczów się to potem rozłaziło w tym miejscu. Buty jeszcze nie chodzone. 

post-8438-0-51370700-1460189650_thumb.jp

post-8438-0-97055100-1460189655_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej zdjęć załączone.

 

Mam na myśli oczywiście obcas, zdjęcie całego buta było podglądowe chyba, że na cholewce coś przegapiłem :).

 

Być może historyzuję, ale widziałem że jednemu z forumowiczów się to potem rozłaziło w tym miejscu. Buty jeszcze nie chodzone. 

 

Jeśli masz na myśli to ścięcie na obcasie, to m.zd. histeryzujesz  8-) To standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem pochodzić i zobaczyć co się stanie.

 

2 godzinny  Spacer po galerii  nie wpłynął zbytnio na jego kondycje.

 

Za tydzień lecę na szkolenie do Portugalii. Zobaczymy jak zniesie tamtejszą pogodę i 3 dni na nogach.

 

BTW. But się zemścił za brak miłości i przy pierwszym spotkaniu obtarł mnie niemiłosiernie. 

 

Dzięki za rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.