Skocz do zawartości

Marka butów: Shoepassion


metius

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zakupiłem granatowe chinosy, jaki kolor i rodzaj butów pasował by do nich najbardziej?

 Z góry dziękuję za pomoc.

Jeśli pytasz o buty z oferty Shoepassion to jest wiele modeli, które bedą pasowały do granatowych chinosów.

Np. mod. 551, 591, 562, 552, 554, 594, 593, 781, 734, 735.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem granatowe chinosy, jaki kolor i rodzaj butów pasował by do nich najbardziej?

 Z góry dziękuję za pomoc.

Uprzedzając pewnie komentarze innych forumowiczów - na przyszłość podpowiem, że pytanie powinieneś zadać w tym wątku: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3694-forumowa-poradnia-stylistyczna/

 

Natomiast krótko odpowiem, że ja bym wybrał modele 577, 554, może 541, 594, 591.. możliwości jest wiele. Mógłbym nawet wrzucić tu zdjęcie w 577 z granatowymi chinosami w jodełkę jeśli chcesz zobaczyć jak to się gryzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegła to moim zdaniem niezbyt odpowiednie tło, żeby odpowiednio wyeksponować ładny przedmiot - zbyt wiele się dzieje z tyłu i odciąga to uwagę. 

 

A mnie się podoba takie połączenie nowoczesności z pozorną prowizorką (palety, surowa cegła). Na tle jednakowo wyglądających sklepów obuwniczych jest to coś innego i charakterystycznego dla marki.

 

Ładnie. I ja miałbym co tu robić :)

 

Gładzie na ścianach? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy s klepie stacjonarnym będzie dostepny cały asortyment butów widoczny na stronie internetowej? Nie widzę np. loafersów, czy trzewików.

Tak jak już Styleman napisał dostępna jest kolekcja elegancka, a z początkiem jesieni pojawi się kolekcja jesienno-zimowa. Dodatkowo do wyboru mają Państwo produkty do pielęgnacji obuwia oraz paski :) Myślę, że z czasem kolekcja będzie się tylko rozrastać. 

 

Pozdrawiam,

Oliwia

P.S. Jak dla mnie europalety i kostka na ścianie są super i na żywo wygląda to jeszcze lepiej <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jestem motocyklem ,ale zawsze mam buty na zmianę.

Bardzo dużo ludzi pyta, o co chodzi z tym szyciem ramowym,czekamy na grafikę która będzie to dokładnie pokazywała.

Teraz tłumaczymy co to rama,jakiej jest szerokości,jak mocowane są podeszwy itp.

Ale jest tez bardzo duża grupa ludzi która ma na ten temat wiedze,a największą moja radością jest gdy mówią ze wiedze czerpią z naszego forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.