Skocz do zawartości

Marka butów: Shoepassion


metius

Rekomendowane odpowiedzi

Jako właściciel 5 par SP przypuszczam, że po 3 dniach to spody będą wyglądać jak każde inne. Zużywanie się fleków jest też do zaakceptowania. Skóra na podeszwy nie jest jednak taka jak w butach za 600 Euro. Po jakimś czasie należy obserwować, czy się szew nie przeciera i ewentualnie podzelować. Dużo zależy od traktowania. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oliwio,

 

 

dziękuję za owocną współpracę oraz czas spędzony z nami na forum. Poza tym, że reprezentowałaś naszego partnera, byłaś jedną z nielicznych kobiet na forum zdominowanym przez męska publiczność.

 

Cieszę się, że koordynatorem współpracy BwB z ShoePassion będzie Marcelina, którą miałem sposobność dzisiaj poznać. Witaj Marcelino!

 

Niniejsza zmiana jest okazją do podsumowań ale również do potwierdzenia woli współpracy z obu stron. Pewne plany na przyszłość zostały dzisiaj zasygnalizowane, więc forumowicze BwB powinni obserwować Wasz firmowy wątek z uwagą :)

 

pozdrawiam!

Damian

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powstały te załamanie w okolicy pięty? To efekt normalnego użytkowania?

 

 

Stawiam na kilkukrotne zakładanie butów bez użycia łyżki. ;)

90% łyżka, 5% bez :unsure:, 5% nie pamiętam (zmęczenie, alkohol, myślenie o niebieskich migdałach). Mam więcej SP i w innych tego nie ma,  aczkolwiek nie wyprowadzam ich tak często.  

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może to dziwne, ale o ile mam na stanie czarne wiedenki, to jednak bez nakładanego noska. Niniejszym brak nadrobiony. :-). Warto dodać, że o ile kopyta Shoepassion uchodzą na forum za, hm, konserwatywne, to w większych rozmiarach (tutaj: 10,5) wygląda to nieźle, poza tym akurat w przypadku bardziej formalnych butów wydaje się to dobrze korespondować.

9e2c344503c9f4ae70fdda8be3cd527f.jpg

Witam

Czy takie zdjęcie, czy coś się się dzieje z prawym butem? Skąd takie załamanie skóry? Długo w nich chodzisz?

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Marcelino, czy planowane są jakieś nowe modele butów (sam z chęcią bym widział klasyczne brązowe penny loafers)? Nowe kopyta? :)

Dzień Dobry :) 

na tą chwilę nie mam niestety żadnych informacji na temat nowych modeli, ale sugestię na pewno przekażę dalej!

Na tą chwilę zachęcam mimo wszystko do zapoznania się z naszą nową, letnią kolekcją :)

Pozdrawiam, 

Marcelina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy rozmiary shoepassion odbiegają in minus od rozmiarów innych producentów?Zwykle kupuję i noszę buty w rozm 9,5 UK. Tymczasem po przesłaniu do sklepu rozmiarów stóp zaproponowano mi rozmiar 10.5 . Faktycznie są takie różnice w stosunku do np Barker, Loake, Berwick?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.