Jump to content

Krzysztof61

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Krzysztof61

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin
 1. Cześć wszystkim, Niestety do końca listopada nie ma mnie w kraju,mam nadzieje ze będę mógł uczestniczyć w. Kolejnym spotkaniu Pozdrawiam.
 2. Bardzo ładne,też jestem ich użytkownikiem od wiosny,bardzo wygodne i fajnie sie noszą Mogę podziękować córce za dobry wybór prezentu
 3. Ładne kamaszki ciekawe jakie odczucie w okolicach kostek bo zawsze mnie tam inne buty uwierały czekam na jakieś uwagi,ładnie sie prezentują. rownież chce kupić te buty przecież juz jesień .brak dodatkowych zelówek to juz będzie standard w SP,może pani Oliwia sie do tego odniesie??
 4. Mam nadzieje że jeszcze przed końcem roku panowie będzie okazja do panów dołączyć . Pozdrawiam Krzysztof
 5. No muszę przyznać ze myślałem ze na tej stronie mówimy tylko o butach które służą tylko do przemieszczania naszej ziemskiej powłoki ,no ale co niektórzy z moich rodaków chcą tradycyjnie mieć kamasze trochę lepsze za cenę trochę mniejsza a do tego myśle ze nie trzeba wciągać kryptoreklamy mr SerZ.Jezeli mamy tak elokwentnie pisywać co pan o ty myśli ? Jak to moja żona mawia 'z gowna bata nie ukrecisz ' to by było na tyle. Mam nadzieje ze nie obraziłem szanowne kworum ! Miłego wieczoru życzę .
 6. I tu jest pies pogrzebany,często zapominamy o niuansach,dobrze że powyższy wpis o tym przypomina. Miłego dnia
 7. Życzę panu Styleman sukcesu,ładne zdjęcia i sklep na blogu.Powodzenia
 8. Może wystarczą wkładki pod pięty
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.